2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ya evet erkendi o yuzden oldu ama sen emzik verdin sorun olmadi buyuduler artk sorun olmaz sende de masallah helal olsn oyle ugrasmana valla

Valla inan herseferinde daha ne olabilir dedim beteri oldu buna sukur diyorum su bebis kusmasin mamayi reddetmrsin yeter bi sekilde iui olurum ben o iyi olsumda
Ay napim be kuzum ya

Kızlar biz de dün ilk defa uzun yola çıktık kızımla ince annem ve abimin mezarına uğradık 😔
ordan babamla abime geçtik 40 olduktan sonra geliriz demistik oturduk yedik akşam döndük eve yolda aglaamadi kızım.babamlarda da biraz huysuz du o kadarı da olur ilk yolculugumuz vukuatsiz geçti🤭🤭ins hep öyle geçer. Gerçi gece acısını çıkardı ama olsun 🤭😆
Sokağa çıkınca ya da eve biri gelince bütün düzen alt üst oluyor zaten 🤷🏻‍♀️ sakinlik seviyor bebeler

Herkescikler; taze annelerimiz, bebelerimiz hamislerimiz iyi olun insallah dualarim sizinle yol arkadaslarim, hepiniz özlendiniz 🥰🤲🧿

Labellaaa Labellaaa Kilya Kilya nurselek nurselek ZEYNEPP5555 ZEYNEPP5555 @Esra_rengiz1016 @RAAT Birumuttuyasataninsani Birumuttuyasataninsani @tupaaaaa Yasamademek123 Yasamademek123 @hayrunnisa85 B bsrbrk88 @baby art @melo2039 @Ayceeeee @Elifimm30 ve unuttuğum kim varsa ❤️
canım teşekkür ederiz fırsat olmuyor girmeye iyiyiz şükür biraz uzamış sarılığımz var birde kaka yapmıyor oğlum bir hafta oldu bugün dr a gidicez hemde kalça ultrasonumuz var 🥰❤️

Kızlar biz de dün ilk defa uzun yola çıktık kızımla ince annem ve abimin mezarına uğradık 😔
ordan babamla abime geçtik 40 olduktan sonra geliriz demistik oturduk yedik akşam döndük eve yolda aglaamadi kızım.babamlarda da biraz huysuz du o kadarı da olur ilk yolculugumuz vukuatsiz geçti🤭🤭ins hep öyle geçer. Gerçi gece acısını çıkardı ama olsun 🤭😆
Rabbım makamlarını cennet etsın kuzum 🤲
Bebekler e bellı olmuyor bıan cok ıyı dıyoruz baska zaman hoslanıkları syden artık hoslanmıyor oluyorlar😬

Labellaaa Labellaaa baby ismin degismis ariyorum bulamadim bir turlu 😅 iyimisin hic konusamadik agrin sizin yok tamamiyle iyilestin dimi 🥰
Yavrucummm valla insan hiçbirşeye vakit bulamıyor. Tüm mesajları okumaya çalşıyorum alıntılayıp cvplamak istyirom ama ona bile vakit yok inanırmısın 😀 az kaldı yakında sende kavuscsksın allahın izniyle yavrum. Valla ben kendmi iyi hissediyorum ama dr lar hep kontrole gitmemi istyor 10 günde bir gidiyorum. Hala kanama var cnku bir tutam bıktım ped takmaktan. Nolcak ben de merak ediyorum. Onun harici gece gündüz karıısk. Uyusun diye gözünün içine bakıyorum bazen uyuyunca da uyandırmak istiyorum gidip öperek uyandırıyorum 😂 bende durumlar böyle. Sen nasılsn bbeğm

Canım kızlar bosch makinası olan var mıııı bebelerin çamaşırlarını nasıl yıkıyosunuz hangi ayarında Bi deyiverin hele 😁

Yavrucummm valla insan hiçbirşeye vakit bulamıyor. Tüm mesajları okumaya çalşıyorum alıntılayıp cvplamak istyirom ama ona bile vakit yok inanırmısın 😀 az kaldı yakında sende kavuscsksın allahın izniyle yavrum. Valla ben kendmi iyi hissediyorum ama dr lar hep kontrole gitmemi istyor 10 günde bir gidiyorum. Hala kanama var cnku bir tutam bıktım ped takmaktan. Nolcak ben de merak ediyorum. Onun harici gece gündüz karıısk. Uyusun diye gözünün içine bakıyorum bazen uyuyunca da uyandırmak istiyorum gidip öperek uyandırıyorum 😂 bende durumlar böyle. Sen nasılsn bbeğm
Kader arkadaşım. Kanayan gülleriz 🤗😂😂

Kizlarr beni bilen bilir hanileyken hep 2 doktora gittim simdi de kizda aynisini yapiyorum🤣bugun bebiste bi ciglik koptu mama icerken bi baktim ki nasil katı kaka yapmıs asil doktorumuz acibademdeydi ama uzak kis die ben burdakine götürmüstm hava guzel olunca hadi dedik esimle kiz resmen cırpıniyor geldik guzelce muayene etti sma optipro ya gecmistim bakti bagirsak hareketleri iyi aslinda ama mamayi sindirememis dedi probiyotikli mama oneririm dedi evolvia ac hipp combiotik yada aptamil comfort dedi bende hipp aldm simdi deniycem biogaia iyi ama devam ederse kabizlik nurse harveyse gecelim dedi bide zeytinyagi sıkıstırılmis bir fitil yazdi zorda kalirsan ver deneyerek bukucaz yine kusarsa reflü mamalarina geceriz dedi ve mamanin %80 i su zaten cok sicak olsa ver derdim suya gerek yok dedi 90 100 icmeli mama biraz zorla dedi kilo alimi asgari duzeydeymis 650 gr almis 33 gunde iste 4 saate kadar uyandirma bisey olmaz dedi ama 60 felan icmedigi sureceymis boyle iste bizden iste insallah bu mama yarar kizima dua edin nolur bizede🙏

Kizlarr beni bilen bilir hanileyken hep 2 doktora gittim simdi de kizda aynisini yapiyorum🤣bugun bebiste bi ciglik koptu mama icerken bi baktim ki nasil katı kaka yapmıs asil doktorumuz acibademdeydi ama uzak kis die ben burdakine götürmüstm hava guzel olunca hadi dedik esimle kiz resmen cırpıniyor geldik guzelce muayene etti sma optipro ya gecmistim bakti bagirsak hareketleri iyi aslinda ama mamayi sindirememis dedi probiyotikli mama oneririm dedi evolvia ac hipp combiotik yada aptamil comfort dedi bende hipp aldm simdi deniycem biogaia iyi ama devam ederse kabizlik nurse harveyse gecelim dedi bide zeytinyagi sıkıstırılmis bir fitil yazdi zorda kalirsan ver deneyerek bukucaz yine kusarsa reflü mamalarina geceriz dedi ve mamanin %80 i su zaten cok sicak olsa ver derdim suya gerek yok dedi 90 100 icmeli mama biraz zorla dedi kilo alimi asgari duzeydeymis 650 gr almis 33 gunde iste 4 saate kadar uyandirma bisey olmaz dedi ama 60 felan icmedigi sureceymis boyle iste bizden iste insallah bu mama yarar kizima dua edin nolur bizede🙏
Hipp kilo aldırmıyor kuzum kaliteli ama bizimkilere sancı yaptı da ekstra söylenen kilo pek aldırmıyor eğer kiloyu sorun ediyorsan. Bebelac ya da aptamil öneririm ben. Okuduğum yorumlar doğrultusunda 🙄 inşallah düzene biner kuzum

Hipp kilo aldırmıyor kuzum kaliteli ama bizimkilere sancı yaptı da ekstra söylenen kilo pek aldırmıyor eğer kiloyu sorun ediyorsan. Bebelac ya da aptamil öneririm ben. Okuduğum yorumlar doğrultusunda 🙄 inşallah düzene biner kuzum
Insallah doktorda tam tersi lif icerigi yuksek oldugu icin kilo alimi iyi olur probiyotik icerikli dedi insallah alir ya 3.mamaya gectik kizin midesi corba oldu iyice valla
Valla iki farklı türü var ama ben sadece combiotic kullandım probiyotikli olan o kuzum .Diğerinin adı ne bilmiyorum
Simdi baktimda biraz ambalaj degismis organik combiotic olmus sadece laktoz iceriyormus artk insallah yarar valla ne deyim🤷‍♀️

Insallah doktorda tam tersi lif icerigi yuksek oldugu icin kilo alimi iyi olur probiyotik icerikli dedi insallah alir ya 3.mamaya gectik kizin midesi corba oldu iyice valla

Simdi baktimda biraz ambalaj degismis organik combiotic olmus sadece laktoz iceriyormus artk insallah yarar valla ne deyim🤷‍♀️
İnşallah yavrum. Valla bilmiyorum kullanıcı yorumları öyle idi. Biz uzun süre kullanmadık bilmiyorum. Aynen mama denemek öyle sıkıntılı oluyor 😑

Sen git mutlaka ama doktora kiz olumlerden dondun Allah korusun insallah hafifleyip biticek 🤲 oyyyy uykusuz lokum hanim , napiooo mis kokulu kocaman oldular bile doganlar buyudu resmen 🥰 biz de iyiyiz gun sayiyorum haftaya persembee katilcam sizin kervana insallah 🤣

AHH HADII ınsallahh 🤲 kuzumm Rabbım kısmeyı caresız bırakmasın
Insallahh bebek ınde loplop et olsun vıtamın olsun 🤩🤩🤩

Ben doğdugundan beri hip kullanıyorum aşırı memnum kaldım diyebilirim yavrm. Size de iyi gelir insallah. Yani öğünlerfe kaç cc ver dedi. Benm kız emzirme üstüne 60 içiyor sonrs tekrar krize girerse 30 dshs veriyorum. Bazen de sadece emiyor. Bazen emip sadece 60 içiyor. Sütün yoğunluguna göre mi değişiyor anlaamdm gittii yahu

X