2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yaa cok kotu bu soguklarda kesilmesi nedenmis ariza bu ne arada bizde de oluyo da ay da yilda iki uc kez max
Sorma sinir hat safhada artık aksılık yasayacak teknık arızalara sabrım kalmadı
Cımer e de yazdım zaten Ayedaş a WhatsApp tanda yazdım ozellıkle gece aksam kesılmelerine hıc tahammülüm yok

Yine her şey paraya bakıyor işte paran olacak vaktin olacak hesabını soracaksın. Yazık çok üzüldüm gerçekten

Günaydın kızlarım
Selam olsun gece nöbetine yeni atak haftası zor geçiyor okumak için bile giremiyorum doğru dürüst...
Oofff nende gerıldım uyuyamıyorum yat kalk sureklı bebegı sıcak tutucam dıe elektırk gıtmıstı derece yanı basımda elımde telefonun flası elektırk geldı bu sefer benım uykum gıttı

Günaydın kızlarım
Selam olsun gece nöbetine yeni atak haftası zor geçiyor okumak için bile giremiyorum doğru dürüst...
Bu ataklar ne zaman oluyor ya bizim kiz atak haftasinda mı acep öldürdü beni uyumuyor kucakta geze geze bi hal olduk esimde yok belim koptu valla

Oofff nende gerıldım uyuyamıyorum yat kalk sureklı bebegı sıcak tutucam dıe elektırk gıtmıstı derece yanı basımda elımde telefonun flası elektırk geldı bu sefer benım uykum gıttı
Ahh bu kesintilee bende cok sinir oluyorhm kış vakti olacak sey degil bende uyuyamadm geri anca uyuttum tekrar uyanacak diye uyumuyirm

Bu ataklar ne zaman oluyor ya bizim kiz atak haftasinda mı acep öldürdü beni uyumuyor kucakta geze geze bi hal olduk esimde yok belim koptu valla
4.5 5.5 hafta arası atak yani şu an atak haftasında... Gülmeyi, bagıldamayı öğrenecek. Şimdi öyle güzelki her konuştuma cevap veriyor. 2 3 gün sonra sen de farkedersin aguları ama insanın canına okuyor işte

Ayy insallah yaa azcik tepki versn cok istiyorum bu kadar uykusuzluk bi ise yarasn bari

Kızlar yaa ne dicem. Biberonla vermek büyük rahatlık ya ama riskleri de var sizce nezamn mamayı biberonla vermeye başlayayım
Ben ilk gün kaşıkla verdim mamayı ve bir kaç gün kaşığa devam ettim bu sefer memeyi almamaya başladı sonra biberona döndüm şükür biberon iciyor.ve memeyi alıyor.bi Emziği aldırmadım.

Günaydın kızlarım
Aman atak matak bitmeyecek galiba dungece de biz oyleydika agladi durdu gazlandi bütün gece

Kızlar gece gerılmekten uyuymamaıstım
Bı passıflora aldım bı anne cayı ıctım
Esım evde ızınlı bugun 7 de bebegı emzırdım horluyor du bem gidip kızların odasında yatıcam sen bak bebege dedım 2 saat de dınlenmişim bakıtm sag gogsumde olmayan süt bıle olmus bız bırde gergınlıkten yorgunluktan da süte adapte olamıyoruz ki
Kalıtelı dınlenme evde duzen olmadıgı ıcın aksılıklerde oluyor
Ama bahar gelsın bebekler az daha buyusun bakın hersey cok daha guzel olucak

Kızlar biz de dün ilk defa uzun yola çıktık kızımla ince annem ve abimin mezarına uğradık
ordan babamla abime geçtik 40 olduktan sonra geliriz demistik oturduk yedik akşam döndük eve yolda aglaamadi kızım.babamlarda da biraz huysuz du o kadarı da olur ilk yolculugumuz vukuatsiz geçtiins hep öyle geçer. Gerçi gece acısını çıkardı ama olsun

Oh ikinsaat bile iyi geliyor insana aynen cnm biz verilmekte sutu unutuyoruz gazı aglamasi derken sut aklımızdan çıkıyor ins güzel günler yakın

Yani yavrum işte 80 cc alıyorlar şuanda mamayı kaşık biberonun hacmi zaten fazla da enjektörle 8 kere çek ver işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…