2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Cok sagol valla canim benim Mamayida cok icmiyor zaten 2 ölcek iciyor sma nin uzerinde 2 olcek 1 2 haftalik bebege yaziyor ama tek o icinde kalsinda diyorum 2 3 kez de bhnu kustu ama aptamilki kadar degil iste üstüne bide ikinma olunca korktm valla

Valla cok uzgunum sagip dokuyorm belki duzelir diye ama bi süt alta siyahımsı coker mi ya mantar mahvetti😪az iciyor insallah kilo alimi iyi olurda tek tesellim o olur malum cok bilmislier konusnaya basladi yok bagisikligi gekismez yok soyle boyle agzi olan konusuyor iste
Hiç emmeyen bebekler var kuzum onların hepsi mi sağlıksız yani boşver kimseyi takma alır alır merak etme benim kinin kilo alması anne sütünden değil mama daha baskın bende o yüzden hiç kendini üzme.
Benim kuzenimin eşi sütü olduğu halde emzirmek istemedi mama ile büyüdü şimdi çocuğun maşallahı var valla. Şimdi de zayıflatmak için uğraşıyorlar bildiğin küçük obez😄 illa ki düzelecek durumun belki tekrar emzirmeye başlarsın hiç belli olmaz.

Zeytinyağı verebilirsin kuzum bir çay kaşığı kadar. Ben nurse harveys kullanıyorum gaz için zeytinyağlı zaten belki o iyi geliyordur. Ikınma var bizde de kızarıp bozarıyorlar anlıyorum kaka yaptıklarında ama koyu değil kakaları.
Yaa bendekini asm de ebe dedialdm baktm aycicekyagi var keske almasaydm dedim bitsinde nurse harveyse gecicem valla bakalim kaka da duzelir insallah gecis asamasi diye dusunuyorm yani insallah
Hiç emmeyen bebekler var kuzum onların hepsi mi sağlıksız yani boşver kimseyi takma alır alır merak etme benim kinin kilo alması anne sütünden değil mama daha baskın bende o yüzden hiç kendini üzme.
Benim kuzenimin eşi sütü olduğu halde emzirmek istemedi mama ile büyüdü şimdi çocuğun maşallahı var valla. Şimdi de zayıflatmak için uğraşıyorlar bildiğin küçük obez😄 illa ki düzelecek durumun belki tekrar emzirmeye başlarsın hiç belli olmaz.
Oyle valla yok artk iyice kendime geldim napym bi sekikde buyuyevek bu cocukta benden de iyi kimse bakmaz cocuguma kulagimi tikiycam herkese valla saglikli olsun yeter valla

Yaa bendekini asm de ebe dedialdm baktm aycicekyagi var keske almasaydm dedim bitsinde nurse harveyse gecicem valla bakalim kaka da duzelir insallah gecis asamasi diye dusunuyorm yani insallah

Oyle valla yok artk iyice kendime geldim napym bi sekikde buyuyevek bu cocukta benden de iyi kimse bakmaz cocuguma kulagimi tikiycam herkese valla saglikli olsun yeter valla
Benımde dr um elındekının de etkısını gormezsen nurse harveys al dedı
Bende onuda denıcem oda olmazaabbı daha hıc bıseu almıcam bu ne boyle 🙄

Benımde dr um elındekının de etkısını gormezsen nurse harveys al dedı
Bende onuda denıcem oda olmazaabbı daha hıc bıseu almıcam bu ne boyle 🙄
Bi yerde hicbisey fayda etmeyincd insan cidden yeter diyor sende cok denedin cok haklisin valla Allah yardimcimiz olsun insallab su bebisler bi duzene girsin saglikla sihhatle buyusunler

Yaa cıldırocamm artıkkk
Allah belallarını versın tum sokakta yıne elektırk yokkk bu havalarda elektırk nasıl gıder nasıl bır duzene koyamazlar
Altkattakı komsunun buzdolabı elektırk bır gunde 5.6 gıt gel yapınca bozuldu
Kadının kocası iş oluraa sa calısıyor yoksa adam evde işsiz bu kış gunu bırde buzdolabı aldı tekrardan allah kahretsın yaa

Hayir benim bebisim ilk birkac gun tutmustu sonra bıraktı o zamanda cok sutum yoktu iste mamada veriyordum sonra o istemedikce ben sagmaya basladim sonra sarilik riski vardi babasi dayadi biberonu derken hic almadi😔
Hadii. Ben öylr hatırlamıyorum. Erken dönemde olduğu için olmuştur belki de 😑
Ya bende bunalıyorum iki bebe önce emzirmeleri i yapıyorum peşine birine kaşık biberonla birine enjektörle mama veriyorum oğlan kaşık biberonla çok döküp saçıyor çünkü, yani besleme olayı ayrı bir meşekkat benim için ama diyorum biberon olsa kolay olur. Ya da 1 2 ay daha sabır mı edeyim

Başından beri aynı sürede kaldı benim ki çok fazla durmuyor, duruyor ama 5-10 dk sonrası boş boş duruyor.Sütüm çok gelmiyor zaten 😔
Yaa zaten max aktif emiş 15 dk gerisi keyif diye duydum ben de. Olsun gelmiyor deme gene de ver. Bak bende de baştaki dirilik bile yok sönük çocuklar almayı bile reddediyor çoğu kez ama vermekten geri kalmıyorum yine de çünkü onlar çektikçe geliyor inşallahh uzunca bir süre de gelsin

Yaa zaten max aktif emiş 15 dk gerisi keyif diye duydum ben de. Olsun gelmiyor deme gene de ver. Bak bende de baştaki dirilik bile yok sönük çocuklar almayı bile reddediyor çoğu kez ama vermekten geri kalmıyorum yine de çünkü onlar çektikçe geliyor inşallahh uzunca bir süre de gelsin
Bende de tam tersi gayet güzel diriydi şu iki gündür sönük zor kavrıyor yavrum ve az geliyor elimden geldiğince vermeye çalışıyorum inşallah yoluna girer.

Kızlar benim bugün detaylı ultrasonum vardı.
Çok şükür, çok güzel geçti.
Kızım diye hitap eden, babacan bir doktordu. Çok memnun kaldık.
Her şeyi en ince ayrıntısına kadar anlattı.
SAT’a göre 21+3 olmasına rağmen, USG ölçümüne göre 22+3 göründü. Dondurulmuş embriyo transferinde beklediğimiz bir şey bu, problem değil dedi.
İstersen yaştan dolayı Fetal DNA yaptırabilirsin diye ekledi.

Bebiş uyuyordu, ufak ufak hareket etti sadece. Muayene öncesi kıpır kıpırdı halbuki. 🙈

Haberler böyle. 🥰
İçim biraz daha rahatladı çok şükür. 🙏
Cok sukur coook sevindim 🥰 yariladiniz artik siz de Allah in izniyle az kaldiii simdi eksikleri tamamlama hayal kurma zamani 😍 bu lafi sevmezdim ama cok dogruymus; tadini cikar su an hamileliginin son aylar cok zor 😂

Ya bende bunalıyorum iki bebe önce emzirmeleri i yapıyorum peşine birine kaşık biberonla birine enjektörle mama veriyorum oğlan kaşık biberonla çok döküp saçıyor çünkü, yani besleme olayı ayrı bir meşekkat benim için ama diyorum biberon olsa kolay olur. Ya da 1 2 ay daha sabır mı edeyim
Kiz azmine sabrina helal olsun incik cincik onla mi ugrasiyosun bu kadar suredir bi de iki bebeyle, bir beslenme de kac tur besliyosun enjektor ve kasik biberonla cc leri az degil mi ? 🙄 benim dusuncem valla direk biberonu dayicam hic biseyle ugrasamam napiyim deliririm diger turlu 😂

ZEYNEPP5555 ZEYNEPP5555 kuzum ya gecmis olsun sanada simdi geri donup okuyorum insallah gecer bu mantar isi 😔 sut olcak mi vs diye konusurken su basina gelene bak neyse gene cok sukur duzelir yavas yavas hic korkma 🤲

Yaa cıldırocamm artıkkk
Allah belallarını versın tum sokakta yıne elektırk yokkk bu havalarda elektırk nasıl gıder nasıl bır duzene koyamazlar
Altkattakı komsunun buzdolabı elektırk bır gunde 5.6 gıt gel yapınca bozuldu
Kadının kocası iş oluraa sa calısıyor yoksa adam evde işsiz bu kış gunu bırde buzdolabı aldı tekrardan allah kahretsın yaa
Yaa cok kotu bu soguklarda kesilmesi nedenmis ariza bu ne 😒 arada bizde de oluyo da ay da yilda iki uc kez max 🤷🏻‍♀️

Ya evet erkendi o yuzden oldu ama sen emzik verdin sorun olmadi buyuduler artk sorun olmaz sende de masallah helal olsn oyle ugrasmana valla
ZEYNEPP5555 ZEYNEPP5555 kuzum ya gecmis olsun sanada simdi geri donup okuyorum insallah gecer bu mantar isi 😔 sut olcak mi vs diye konusurken su basina gelene bak neyse gene cok sukur duzelir yavas yavas hic korkma 🤲
Valla inan herseferinde daha ne olabilir dedim beteri oldu buna sukur diyorum su bebis kusmasin mamayi reddetmrsin yeter bi sekilde iui olurum ben o iyi olsumda

Ya evet erkendi o yuzden oldu ama sen emzik verdin sorun olmadi buyuduler artk sorun olmaz sende de masallah helal olsn oyle ugrasmana valla

Valla inan herseferinde daha ne olabilir dedim beteri oldu buna sukur diyorum su bebis kusmasin mamayi reddetmrsin yeter bi sekilde iui olurum ben o iyi olsumda
Düzelir düzelir korkma mis kokusunu içine çek ohh 😍 senden iyi kim bakabilir yavrusuna senin yaptığın en yanlış şey bile en doğrusudur merak etme öyle böyle büyüyo çocukta sen de anneliği öğreniyosun ne kadar stres yaparsan daha da zorlaşır kuzum aylarca kusan bebeler var yalnız değilsin asla, napcan öyle olsa karalar baglamak yok hep çözüm odaklı ilerlemek lazım içini ferah tut zaten bebek fazlasını kusmaz mı öyle düşün 🥰 çok bilmiş konuştu gene doğurmadan ama şu an daha sakin bakıyorum konulara o yüzden kuzum yanlış anlama sakın herşey çoook güzel olcak daha diş çıkarması ek gıdası ooo neler neler serüven yeni başladııı 🥰

Düzelir düzelir korkma mis kokusunu içine çek ohh 😍 senden iyi kim bakabilir yavrusuna senin yaptığın en yanlış şey bile en doğrusudur merak etme öyle böyle büyüyo çocukta sen de anneliği öğreniyosun ne kadar stres yaparsan daha da zorlaşır kuzum aylarca kusan bebeler var yalnız değilsin asla, napcan öyle olsa karalar baglamak yok hep çözüm odaklı ilerlemek lazım içini ferah tut zaten bebek fazlasını kusmaz mı öyle düşün 🥰 çok bilmiş konuştu gene doğurmadan ama şu an daha sakin bakıyorum konulara o yüzden kuzum yanlış anlama sakın herşey çoook güzel olcak daha diş çıkarması ek gıdası ooo neler neler serüven yeni başladııı 🥰
Ayy olur mu burda birbirimize verdigimiz destek olmasa inan daha kötü olurdm ben hormonlar taban bende😅artk bnde oyle dusunuyorm kussada etsede bi sekilde Allah in izniyle buyuyecek bu cocuk insallah bende onunla ogreniyorum herseyi simdi kucagm ds cok sukur gecen sene daha tedavideydik sukurler olsn bu sene yanimkzds seninde az kaldj insallah kizcene kavusmana hep bu sakinligini koru inan cozum odakli olmak en mantiklisi cidden yoksa benim gibi cok bocaliyor insan

X