2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ahh kuzum ya ne çektin bu sağımlardan bir kaç gün sığmazsan süt üretimi yavaşlar diye düşünüyorum sağdıkça çoğalıyor çünkü.
Mamaya geç kuzum sen bir süre böyle devam et bakalım. Sen yine de doktoru ihmal etme.
Valla hic boyle dusunmemistm cok uzgunum suan her yerim kitle gibi mastit sagmazsam hic gecmez az az sagiyorum aralari aciyorum dupduru su geliyor zaten mama verdm bide dolaptaki sutlerle gidiyorm cuma kontrolu vardi zaten bakalim

Valla hic boyle dusunmemistm cok uzgunum suan her yerim kitle gibi mastit sagmazsam hic gecmez az az sagiyorum aralari aciyorum dupduru su geliyor zaten mama verdm bide dolaptaki sutlerle gidiyorm cuma kontrolu vardi zaten bakalim
Üzülme kuzum en azından hazırda olan sütler var hiç olmasa mama var. Yeter ki senin sağlığın çözüme kavuşsun minnaklar bir şekilde büyüyecek. Sıkma canını sakın🙏

E

Evet dedi ki sütün yagli kismini almiyor cocuk o yuzden oyle olmus normalde sagdigim sut ustu katman tutardi rengi kirec gibi oldu ustunde yag kalmadi buzluktakilerden verdim cocuk uyudu doydu resmen ve kakasi hemen degisti sariya dogru cok sasirdim birden bire.boyle olmasina
Ah yavrum ya kimi var çekiyor sen gibi kimi yok çekiyor ben gibi. Ne zor bu işler 😑

Geç bakalım ins huzursuzluğu kalmaz kuzunun
ya şu süt konusu hep muamma veriyoruz ama doyuyor mu yarıyor mu kafada deli sorular bende de var hep acaba doydumu gece eşimle tartıştık uyuduysa kaldırıp süt vericem aç değil ki diyor ama sanki bana aç yatiyor gibi geliyor🥺benim gözümde kızım hiç kilo almıyor hepp aç 🤣🤣🤣
Kuzum uyandırmayın ya ben ilk haftadan sonra uyandırmadım gerçi uyudukları yoktu ama uyuduklarında uyandırmadım. Benim de içim gidiyordu aç yatıyorlar diye annem izin vermiyordu uykuda büyüme için beslenme kadar önemli dedi. Bebekler kilo almayacak diyordum şükür gidiyorduk normal almış diyordu doktor. Muayeneleri normalse hiç dert etme

Kuzum uyandırmayın ya ben ilk haftadan sonra uyandırmadım gerçi uyudukları yoktu ama uyuduklarında uyandırmadım. Benim de içim gidiyordu aç yatıyorlar diye annem izin vermiyordu uykuda büyüme için beslenme kadar önemli dedi. Bebekler kilo almayacak diyordum şükür gidiyorduk normal almış diyordu doktor. Muayeneleri normalse hiç dert etme
Haklısın aslında cnm bugün itibariyle ellemeyecegim uyusun uyursa tabii😆😆

Kızlar benim kız iki gündür az mama yiyor ve sütten de az içiyor ya neden böyle oldu 😔😔canım sıkıldı pazartesi ASM goturucem tarttiricamnbakalim kilo almış mi😔ona göre Dr a giderim ikinci ayda gel dedi ama olmadı erken gidrim

Noldu biliyo musun geceden verdigim sutte boyle su gibiydi arada olir heralde dedim bebegimin yuzune vucuduna alerji yapmis sanirim mantarin kreminden oldu sütün bozulmus dediler😭yavrum hele cırpınıyordu ay o kadar aglamakliyim ki anlatamam mamaya gecicem
Cnm mantar için doktor sağma sürelerinin arası fazla olsun dedi ya.sağdıktan sonra buz uygulaması yapsan sütün gelmesi gecikir belki biraz düzelir..

Kızlar benim kız iki gündür az mama yiyor ve sütten de az içiyor ya neden böyle oldu 😔😔canım sıkıldı pazartesi ASM goturucem tarttiricamnbakalim kilo almış mi😔ona göre Dr a giderim ikinci ayda gel dedi ama olmadı erken gidrim
Ah kuzum bazen benimkiler de yapıyor üzülüyorum endişe ediyorum hemen yine annem diyor ki sen hergün aynı iştahta mısın bebek bu bazen az yer bazen çok. Hemen endişe etme diye konuşur. Bende sana söyleyeyim 😬 bende çok endişe ediyorum ki benimkiler çok az yiyorlar burada ki cc leri görünce şok oluyorum. Bir bak bakalım duruma göre. Bir de atak filan haftaları oluyor ya o zamanlarda da olabiliyormuş.

Ah yavrum ya kimi var çekiyor sen gibi kimi yok çekiyor ben gibi. Ne zor bu işler 😑
Valla oyleymis suan sagip döküyorum inan cok üzgünüm bebise aptamil aldm ilk onu icmisti 3 olcek yaptm icti uyudu sobra acikti yine yaptm kustu baya sindirrmedi heralde sütten sonra nasıl alisacak bilmiyorm gazi cikarmadi ondan mi oldu ne😐
Resmen kötü bir döngü oldu senin ki sağsan dert sağmasan dert. Hayırlısı ile kırk gün dolsaydı ☹️
Yok manuel denedm elektrikli ile yarim sagdm soldada sertlik olustu sicagi basıp sagiyorm mecbur yoksa agridan olucem☹

Cnm mantar için doktor sağma sürelerinin arası fazla olsun dedi ya.sağdıktan sonra buz uygulaması yapsan sütün gelmesi gecikir belki biraz düzelir..
Buz koydum mastiti kotu yapti cerrah zaten sicak bas demisti simdi daha beter oldu sagim aralatini mastitten dolayi acamiyorum😒

Üzülme kuzum en azından hazırda olan sütler var hiç olmasa mama var. Yeter ki senin sağlığın çözüme kavuşsun minnaklar bir şekilde büyüyecek. Sıkma canını sakın🙏
Cok uzuldm cok bu kadar sutun olmasi kizin emmemesi nasip gercekten ne deyim mamayi vok tolere edemedi gibi geldi insallah alisir😔

X