2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yokkızz 1 den berı ayakta mı nıe uyumadı o kadar derdı neydi mınnakın
Ayy galiba kizim doymuyor cok sutum var ama mantardan olsa gerek sutum dup duru gelmeye basladi dunden beri bildigin su gibi 120 cc veriyorum ki normalde kusar icemez o kadar kiz 1 saat sonra tekrar agliyor buzluga attigim sute bakiyorum sagdigima bakiyorum yok su bildigin kakasida yesile döndü cocuk rahatsiz bildigin

Ben kız gibi oda uyandı mi bir dhaa uyursa ne ala e nöbette ne yaptınız
Ayy doymuyor kizim mantardan sonra boyle oldu dunden beri su gibi sutum ne kadar sagsamda cocuk agliyor surekli kakasi yesile dondu cocuk huzursuz mamaya gecicem bugun bide oyle deniyim huzursuzlugu gecerse suttendir

Ayy doymuyor kizim mantardan sonra boyle oldu dunden beri su gibi sutum ne kadar sagsamda cocuk agliyor surekli kakasi yesile dondu cocuk huzursuz mamaya gecicem bugun bide oyle deniyim huzursuzlugu gecerse suttendir
Geç bakalım ins huzursuzluğu kalmaz kuzunun
ya şu süt konusu hep muamma veriyoruz ama doyuyor mu yarıyor mu kafada deli sorular bende de var hep acaba doydumu gece eşimle tartıştık uyuduysa kaldırıp süt vericem aç değil ki diyor ama sanki bana aç yatiyor gibi geliyorbenim gözümde kızım hiç kilo almıyor hepp aç

Bende aynı şeyi düşünüyorum memede kalma süresi çok az. 1 saat olmadan tekrar huzursuzlanıyor. Sanki hep aç 3 saatte bir mama veriyorum. Bu hafta kontrolümüz var bakalım dr ne diyecek.

Valla tam cildirmalik bir konu cidden ama bende maximum 4 saat bekleyip uyandiriyorm eger uyanmazsa 2 ay olsa artk kendiliginden beklerim gece icin cunku 5 6nsaat uyuyan varmis yani ben kizimda soyle fark ediyordum idrar sayisi guzel kaka rengi altin sarisiydi anne sutu alan oyle olur demisti doktor bide sutten sonra cok aranmiyordu 2 3 saat ama mantar olayindan sonra dun sutum su katilmis gibi oldu aniden ve cocuk surekli araniyor 1 saat sonra tekrar ac hayatta 120 icemezdi iciyor ama ac cunku su bildigin anladm ki ac bak simdi buzluktan verdim 60 cc icti uyudu cocuk

Dr una sor kuzum nolcak boyle artık
Aayy sütü sagmasan napcan ya
Senı cok rahatsız etmez mı bence ıyı bı dr a git artık sonuca baglat normal mı gecıcı durum mu

Dr una sor kuzum nolcak boyle artık
Aayy sütü sagmasan napcan ya
Senı cok rahatsız etmez mı bence ıyı bı dr a git artık sonuca baglat normal mı gecıcı durum mu
Noldu biliyo musun geceden verdigim sutte boyle su gibiydi arada olir heralde dedim bebegimin yuzune vucuduna alerji yapmis sanirim mantarin kreminden oldu sütün bozulmus dedileryavrum hele cırpınıyordu ay o kadar aglamakliyim ki anlatamam mamaya gecicem

Dr.dan sonra rahatlarsın aklımız hep soru dolu çünkü benim.kiz o kadar uyursa bekleyemem herhalde ama aylar geçtikçe oturacak bizim. U süt mevzumuz galiba
Kızlar atakmıdır nedır ben bilmem ama bu cocuk artık salla salla uyuyor bırakıyorum küt geır uyanıyor
Bu atak vizede erken geldi demekki biz yatırıyoruz iki dk geçmiyor hopp gözler fildir fildir ne ataklarmis be ne zaman bitecek acaba
Cnm bende krem suruyorum hala emzirecegim zaman göğüs ucumu suyla yıkıyorum yıkayınca birşey olmaz acaba başka birşeyden mi alerji oldu sıcaktan yada opmekten de olabilir.

Ayyy sen dr a gitmeden bısey yapma kuzu tabiii yaa bebege etkısı olursa mama verirsin yapacak bısey yok
Az olsa dert cok olsa dert bu süt

Canim bu krem mantar kremi zaten sute gecer demisti ama etkilemez cok diye ondan sonra boyle oldu drnde o yapmistir dedi cildiricam valla

Ahh kuzum ya ne çektin bu sağımlardan bir kaç gün sığmazsan süt üretimi yavaşlar diye düşünüyorum sağdıkça çoğalıyor çünkü.
Mamaya geç kuzum sen bir süre böyle devam et bakalım. Sen yine de doktoru ihmal etme.

Valla kırk yıl dusunsem aklima gelmezdi sutun cok olup akmasindan mantar oldum mamtarin kreminden sütüm bozuldu valla cildiricam
Haklısım kuzum ınsan o kadar guzel hayaller kuruyorken aksılıklerle karsılasmak üzüyor ama en kötu gunlerımız boyle olsun Rabbım bebekelrımze saglık afıyet versın ınsallah

Canım yeşil ise genelde besleyiciliği olmuyordur bizim bir dönem yeşildi doktor mamadan olabilir dedi. Neyse prematüre mama kullanıyoruz ya besleyiciliği kalmamıştı biraz uzun kullandık normal mamaya geçtik rengi sarıya döndü. Buzluktaki sütten katsan mı acaba

E
Evet dedi ki sütün yagli kismini almiyor cocuk o yuzden oyle olmus normalde sagdigim sut ustu katman tutardi rengi kirec gibi oldu ustunde yag kalmadi buzluktakilerden verdim cocuk uyudu doydu resmen ve kakasi hemen degisti sariya dogru cok sasirdim birden bire.boyle olmasina

Ne yapacaksın ya kuzzu karar verebildin mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…