2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kuzum 1 haftadır benim memeler de yumuşak, artık terbiye oldular ne kadar talep varsa o kadar üretim oluyor. Meme kampını da o yüzden yaptım zaten saat başı sağım yaptım süt yetmiyor msjı vermek için. Başlarfaki kadar doluluk olmayacakmış Bi daha memede delirmeyi de uyku öncesi yaşıyorum sadece bir delikten bile süt fışkırsa kızıyor çünkü..emmeye başladığından beri. En başından itibaren yapıyorsa alerji düşündürebilir ama

İlk zamanlar benim de günde 1 mama verdiğim oluyordu. Ama emzirmeyi hiç bırakmadım. Sonra süt arttı da arttı. İlk 2 haftadan sonra bir ya da iki kez mama verdim. 3 hafta dolduğunda artık hiç mama vermemeye başladım. 62 günlük olduk, hâlâ sadece emzirmek yetiyor.

Kizlar bizde de kusma problemi başladı üşüttü mü fazlasini mi çıkarıyor bilmiyorum geceden beri 2 kez falan çıkardı ne yapacagimi şaşırdım
Yavrum kusma normal bizde hep var doktorum normal dedi. Eğer kilo almıyorsa araştırıyorlarmış yoksa sorun yok fizyolojik dedi

Kuzum mama sonrası susuyorsa doymuyor demek ki. Bir süre mama takviyesi yap bence sütün artınca kesersin. Önce emzir doyarsa sakinleşir zaten anlarsın doymazsa mamayı talep eder kendi

Ewt yaa çok fena buralar İnan evden dışarıya çıkamıyorum korkudan eşimi de sürekli arıyorum dikkat et gibilerinden omikrondan dolayı çok çok arttı.. ayy inşallah yaza görüşürüz

Canım ya yerim onu maşallah kuzuya. Kime benziyor İyi geçmesine çok sevindim ayrıntılının. İnsanın üzerinden yük kalkıyor resmen hayrunnisa85 kuzum sen ne yaptın ?

Son düzenleme:
Çok şükür sağlıkla geldi ya dünyaya ilk zaman sanırım veriyorlar sonra alamıyorlar merak etme

Çok şükür cnm çok stres ermiştim gitmeden önce.hatta bebek bile etkilenmiş doktor ilk bakarken çok kasmış kendini dedi,sonrasında rahatladı.güzel devam edince bende rahatladım o da

Vok üsüyorum bogaz agrim var kilyacm fena soguk aldm galiba hic halim yok 3 saat uyumusum cocuguda duymamaisim annem gelip almis yanimdan
Kıyamam ya dinlen kuzum biraz ver annene bir şey olmaz. Gece kalkarken filan dikkat etmiyorsan ondan olmuştur belki. Gece bende hiç hırka filan almadan fırlıyorum yataktan ağladıklarında. insan fark etmiyor üşütüyor aslında.

Süt ile beslenen bebede kaka pek olmuyor kuzum. Daha az kaka yapıyor ama idrar çıkışı önemli tabii

Yaaa çok çok geçmiş olsun cnm bu ara gerçekten o kadar etraftan duyuyoruz ki pozitifleri.Allah sağlık versin 1 ay çok çok dikkat edeceğim bende şubat çok vaka bekleniyor Allah korusun hepimizi

Ya evet evde serin bizim mutfak o aglayinca hrmen kosuyorum su isitmaya sut isit gel diyenede kadar cok usuyorm boyle kaptm galjba bide sutum cok akiyor oda gece farketmiyorm ustumde kuruyor o bile usutuyor beni bu sutr nasil clzum bulucam bilmiyorm
Süt ile beslenen bebede kaka pek olmuyor kuzum. Daha az kaka yapıyor ama idrar çıkışı önemli tabii
Aa bende tam tersi anne sutu alan bebek daha cok kaka yapar diye biliyodm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…