2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Geçmiş gitmiş olsun. Bundan sonra için çok daha rahat olur artık

Biz eve geldik ama ben manyak oldum. Sakinleşemiyorum. Her şeyi kafaya takıyorum. Hastanedeyken daha rahattım
Saol cnm.. evet cnm çok rahatladım 🙏🏼

Eşinle tek misin cnm yardımcı olacak başka biri yok mu yanınızda.yaparsın cnm stres etme herkes bir bilmezin içine düşüyor bir şekilde hallediliyor sende halledemedik 😉

Hayırlı akşamlar 🌸
Bugün transferden sonraki 5.günüm.2 adet 5.gün embriyosu transfer edildi. Ama leke gördüm bugün 😞😒 aynı durumu sizlerde yaşamış mıydınız? Bugün biraz yürüdüm ondan olabilir mi diye de düşünüyorum ama çok korkuyorum 😔😞😒 Sizleri tanımadan bir aile olduk hemen buraya yazmak geliyor aklıma iyi ki varsınız..
Merhaba cnm bende transferin 4. Günü olmuştu fındık kadar sonraki günlerde de kahve akıntım olmuştu yine progestan kullanıyor musun? Devam etti mi

Gecenlerde bizim kızda kustu doktoru aradik dedi ki idrara cıkıyorsa atesi yoksa halsiz bitkin degilse getirmenize gerek yok fazlasini atiyodur dedi ben o ara cc olayini cok ayarlayamamistm hala da oyle 30 dk ye yakin dik tutuyoruz sonra altini degistirip yatiriyorum yoksa yine kusuyor
Sağol canim idrar çıkışı var ateşi yok şimdilik moralim baya bozuldu neyi eksik yaptim diye düşünüyorum saatlerdir .gazını aliyorum ama yarım saat dik tutmuyorum bi de öyle deneyeyim

Merhaba cnm bende transferin 4. Günü olmuştu fındık kadar sonraki günlerde de kahve akıntım olmuştu yine progestan kullanıyor musun? Devam etti mi
Progestan dex kullanıyorum her gün. Perşembe günü de proluton vurulmuştu. Önceki transferlerde de bunda da devam ettirdi.

Bakın şimdi size kilit bişe sorcam 😂
Bebem 1. 5 aylık biliyorsunuz. Şimdi ben 3 saatte bir rutin döndürmeye çalışıyordum ya, kâh uyuyo kâh uyamıyoduk tabi. Neyse şimdi bu ara uyku düzeni müzeni yokk tırt yani tırt berbat toparlanmıyo da. Neyse zar zor uyutuyoz bebeyi. 1 saat falan ya uyuyo ya uyumuyor yine saati gelmiş oluyo. Tabi ben esneklik sağlıyorum yani mesela 3 değil de 4 saat sonra kaldırayım besleyeyim diyorum ama dediğim gibi çocuk 1 saat falan anca dalmış oluyo. Benimkine hadi mama yap besleme saati geliyo diyorum. Ya yeni uyudu çocuk bırak uyusun uykusunu alınca uyanınca verirsin diyo. Şimdi ben bu durumda ne yapmam lazım. Hangisi doğru arkadaş. Uyku da önemli beslenme de.
Ben bıraktım kendi uyanınca besliyorum 🤷🏻‍♀️ doğru mu yanlış mı bilemem

Bebem 1. 5 aylık biliyorsunuz. Şimdi ben 3 saatte bir rutin döndürmeye çalışıyordum ya, kâh uyuyo kâh uyamıyoduk tabi. Neyse şimdi bu ara uyku düzeni müzeni yokk tırt yani tırt berbat toparlanmıyo da. Neyse zar zor uyutuyoz bebeyi. 1 saat falan ya uyuyo ya uyumuyor yine saati gelmiş oluyo. Tabi ben esneklik sağlıyorum yani mesela 3 değil de 4 saat sonra kaldırayım besleyeyim diyorum ama dediğim gibi çocuk 1 saat falan anca dalmış oluyo. Benimkine hadi mama yap besleme saati geliyo diyorum. Ya yeni uyudu çocuk bırak uyusun uykusunu alınca uyanınca verirsin diyo. Şimdi ben bu durumda ne yapmam lazım. Hangisi doğru arkadaş. Uyku da önemli beslenme de.
Bana dediler ki cocugu dürtüp durma artk acikinca uyanir o zaten krndine duzrn okusturur ki bnmki seninkilerden kücük biliyosn bn suanlik 4 saat koydm kafamda 4 u gecerse uyandiriyorm bu ara uyumuyor ama annem 5 te uyur artk kurcalama dedi😂
Kuzu bebek her beslendıgınde kafaası hafıf yuksek yatırılır
Belkı sende reflu yatagı vardır gercıde
Ben oyle yapıyorum
Gaz da cok sıkıstırmaya basladıysa ondan da kusar belkı 1 kere cıkarınca sen cıakrttı dersın ama devamında gaz varsa yıne kusar
Fazla beslenınce yıne kusar
Dıkkat et sen rahataızsan sütten bebegee hersey gecıyor dıyorlar anne ayaklarından üşütünce felan ona da dıkakt et
Reflu yatagm vr alt acmayi bili ona seriyorum ama yinede hemn yatarsa kusuyor kendi kendi cok tısıldıyor kizim zorla bile kusuyor bazen

Bana dediler ki cocugu dürtüp durma artk acikinca uyanir o zaten krndine duzrn okusturur ki bnmki seninkilerden kücük biliyosn bn suanlik 4 saat koydm kafamda 4 u gecerse uyandiriyorm bu ara uyumuyor ama annem 5 te uyur artk kurcalama dedi😂

Reflu yatagm vr alt acmayi bili ona seriyorum ama yinede hemn yatarsa kusuyor kendi kendi cok tısıldıyor kizim zorla bile kusuyor bazen
Tısılsıyorsa gazı vardır benımkıde heo tısılıyor

Canım hemşire sevim karacayin eğitimine katıldım aynı soruyu ona sordular ; eğer birinci ay kontrolünde bebişin kilosu çok iyi ise gelişiminde sorun yok ise bırakın gece uyusun kaldırmayın dedi. Eğer kilo alımı az gidiyor ise kaldiirn emzirin. Umarım faydalı olmuştur senin icin

Progestan dex kullanıyorum her gün. Perşembe günü de proluton vurulmuştu. Önceki transferlerde de bunda da devam ettirdi.
Progestan da yapıyor cnm genelde doktorlar ona bağlıyor kahve akıntıyı..
Bende çok yaşadım o durumu çok şükür bu günlere geldik.sağlıkla kavuşursun inşallah cnm ☺️

Alnını burnunu bana benzetenler oldu çok.direk eşim diyenler oldu😍 bende eşime benzettim daha çok,göz çevresi bana benziyor biraz 😅
Kalkmaz mı inan o kadar rahatladım ki rabbim korusun evlatlarımızı 🙏🏼🙏🏼
Ultrason biraz fikir veriyor gerçekten 🙂 sağlıkla gelsin miniğiniz ❤️

Canım hemşire sevim karacayin eğitimine katıldım aynı soruyu ona sordular ; eğer birinci ay kontrolünde bebişin kilosu çok iyi ise gelişiminde sorun yok ise bırakın gece uyusun kaldırmayın dedi. Eğer kilo alımı az gidiyor ise kaldiirn emzirin. Umarım faydalı olmuştur senin icin
Aa öyle mi😊
Ben bu gece biraz öyle yapmaya çalıştım derin uykularında ellemedim ama max 5 saat verebildim. Bu sefer de şundan korkuyorum uyandıklarında ikisi aynı anda ve çok aç şekilde uyanıcak ikisine yetemiyorum öyle olunca, Hep beraber deliriyoruz😂

Saol cnm.. evet cnm çok rahatladım 🙏🏼
Çok şükür. Daha da iyi haberler alırsın inşallah bundan sonrasında da
Eşinle tek misin cnm yardımcı olacak başka biri yok mu yanınızda.yaparsın cnm stres etme herkes bir bilmezin içine düşüyor bir şekilde hallediliyor sende halledemedik 😉
Ablam yanımızda şimdi hafta sonu diye. Sonra annem gelecek sanırım

Progestan da yapıyor cnm genelde doktorlar ona bağlıyor kahve akıntıyı..
Bende çok yaşadım o durumu çok şükür bu günlere geldik.sağlıkla kavuşursun inşallah cnm ☺️
Bana umut oldun, inşallah ben de pozitifi görürüm. Çok şükür, Sağlıkla kucağına almakta nasip olsun. 🤲

Aa öyle mi😊
Ben bu gece biraz öyle yapmaya çalıştım derin uykularında ellemedim ama max 5 saat verebildim. Bu sefer de şundan korkuyorum uyandıklarında ikisi aynı anda ve çok aç şekilde uyanıcak ikisine yetemiyorum öyle olunca, Hep beraber deliriyoruz😂
Aynen seninki ikiz olunca sütun yetistirme durumu da var 🙂 ama kilo alımları iyide zaten sarılık tehlikesini de atlattin çok takma saat olayini,

X