2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kız sus sen deneyimli olduğun halde pertin çıkıyo yer yer 😂
Olcak o kadar hele ki sorunlu bebeler varsa. Hala adaptasyon sütecindeyiz bence. Ki benim hiç vaktim kalmıyor zaten kalan vaktimde de yatarım 🤣🤣🤣
Kızzz pertım ayrı cıkıyor yapacak bısey yok
Ama ben caresızlıkten cok yakınıyorum şu gaz evrelerı de gecsın ıyıce de gazı gectı dıyroum kaka yapamıyor
Kaka yaoıyor oleyy dıyroum gazı kıtlenıyor yıne 🤣💩
İşimiz gazz kaakaa napalım arada nefes almalık alan cıkaralım herkea evde huni takacak yoksa 🤪

Y

Dün göz muayenesi için Dr gittik o Dr da 38 haftalık doğan bebeklere bakıyormuş benimkide 37 kusur bakmadı boşuna gittik geldik evi topla yemek yap ye derken bakamadım bugün Okan univ aldım bugün gideceğiz kızın peşine koşuyoruz işte😂😂😂carpildim mi bilmem ama halimden memnunum düzen oturtmaya çalışıyorum olursa çok gülerim bu zipirla😂😂😂😂şimdi uyudu hemen kah yapıyorum uyuyunca ya iş ya yemek derdi var bende dinlenme yok uyku zaten yok😆😆sizlerde oylemisiniz😃
Vallaa bende cok şükür halimden memnunum ama ablası okula baslayınca bu duzen kacacak ozaman ne olcak bilmiyorum 😬
Oyle boyle bu hallerı kalmayack doya doya koklaya koklaya gecırmek ıstıyorum cok ozlenıyor cunku sonra 🥰
Bızdede aynı ev işi bende degıl gunde 1 veya 2 kap yemek yaparsam ne ala
Dun esim izinlıydı evı temızledı ben bebekle zTem ne kadar yapabilirim yapmak ıcınde kasmıyroum kendımı ne olursa 😅

Vallaa bende cok şükür halimden memnunum ama ablası okula baslayınca bu duzen kacacak ozaman ne olcak bilmiyorum 😬
Oyle boyle bu hallerı kalmayack doya doya koklaya koklaya gecırmek ıstıyorum cok ozlenıyor cunku sonra 🥰
Bızdede aynı ev işi bende degıl gunde 1 veya 2 kap yemek yaparsam ne ala
Dun esim izinlıydı evı temızledı ben bebekle zTem ne kadar yapabilirim yapmak ıcınde kasmıyroum kendımı ne olursa 😅
Evet okul mevzusu zorlar gibi ama yaparsın sen bizler acemiler bile beceriyorsak az da olsa sen daha rahat yaparsın ...👍kasmamak en iyisi de ben hiç evim dağınık bilmezdim16 senedir tertemizdi ev kız geldi tarumar oldu heryer 🤣🤣🤣için rahat etmiyor uyuyunca hemen ev topluyorum bibbakiyorum kız uyanınca gene aynı😀😀😀😀allisacagim zamanla
Hayırlı sabahlar canım, imrendirmek gibi olmasın da yeni uyandım ayıptır söylemesi. 😂
Yat yatttt iyice yat bütün gün yat bebe kucağına gelince de ayıptır söylemesi dersin😂😂🤣🤣🤣🤣🤣

Evet okul mevzusu zorlar gibi ama yaparsın sen bizler acemiler bile beceriyorsak az da olsa sen daha rahat yaparsın ...👍kasmamak en iyisi de ben hiç evim dağınık bilmezdim16 senedir tertemizdi ev kız geldi tarumar oldu heryer 🤣🤣🤣için rahat etmiyor uyuyunca hemen ev topluyorum bibbakiyorum kız uyanınca gene aynı😀😀😀😀allisacagim zamanla

Yat yatttt iyice yat bütün gün yat bebe kucağına gelince de ayıptır söylemesi dersin😂😂🤣🤣🤣🤣🤣
Valla gecen gun eltımle konsuurken dedıgım sey
Salonu toplasam bneım ıcın yeterlı oluyor mutlu oluyorum
Oda dıo yıllardır duzenlı alıstıgın ıcın sımdı dagınıklık batar sana dıe
Batıyor ama azıcık toparlama yapsam tamam dıyroum 🤣 sımdı aklım fıkrım odak noktam mınnak kızımda cünkü 🤤

Valla gecen gun eltımle konsuurken dedıgım sey
Salonu toplasam bneım ıcın yeterlı oluyor mutlu oluyorum
Oda dıo yıllardır duzenlı alıstıgın ıcın sımdı dagınıklık batar sana dıe
Batıyor ama azıcık toparlama yapsam tamam dıyroum 🤣 sımdı aklım fıkrım odak noktam mınnak kızımda cünkü 🤤
Aynen yıllarca derli toplu yaşam aniden dagalmak zorluyor kişiyi ama alışıyorsun ben ilk 20 gün çok zorlandım ama şimdi alıştım aman diyorum pis olmasın dediğin gibi salon dağınık olmasın yeter 😀😀

Y

Dün göz muayenesi için Dr gittik o Dr da 38 haftalık doğan bebeklere bakıyormuş benimkide 37 kusur bakmadı boşuna gittik geldik evi topla yemek yap ye derken bakamadım bugün Okan univ aldım bugün gideceğiz kızın peşine koşuyoruz işte😂😂😂carpildim mi bilmem ama halimden memnunum düzen oturtmaya çalışıyorum olursa çok gülerim bu zipirla😂😂😂😂şimdi uyudu hemen kah yapıyorum uyuyunca ya iş ya yemek derdi var bende dinlenme yok uyku zaten yok😆😆sizlerde oylemisiniz😃
Kuzum biz Basri arifoğluna gittik göze olanda çok iyi hoca bebeğe de o bakıyormuş zaten

Sem nasıl ıstersen degıl artık o nasıl ısterse oyke duzen kuracaksın canım 🤣 eve bı tane bebek geldı herkesın şaftı kaydo bu nee kendınıze gelın bebek bunlar bebek 🤣🤣🤣🤣 1 sene oncesınden hazırlık yaptıgımız planladıgımz ugruna ne operasyon lar ne ıgne ılaclar aldıgımız
Insan kırıntısı bısey bunlar korkmayın ırade ipler sızın eliniz de kızlar halen eskısı gıbı olabiliriz umut var 🤣🤣🤣
Kiz sen tecrubelisn bn inan farklibisey olsa aglayasm geliyor 😄

Kiz sen tecrubelisn bn inan farklibisey olsa aglayasm geliyor 😄
Kızz 16 yıl öncene git nerdeydın ne yapıyordun🤣
Nasıl durumdaydın şimdi aynı sekılde performans gösterebılr mıısn
Beynım resetledı kendını ne tecrubesı
2.cocugunuz olsn 2 yıl gecsın bu yasadıklarının aynısını yıne yasayacaksın
Cocukkken yaaşadıgım aktıf oldugum tecrube edındıgım hıc bıseye vakıf degılım
Saskınlık tedırgınlık unutkanlık kii bır sürü atak geceırıdm bebek dogdugu zamanlardada nasıl emzırecegımi bıle bılemedım
Sızınle aynı duyguları yasıyorum ınan bır sürü boslukla beraber
Ben gülüp gecıyroum burdan cunku artık gecmısı gecmıstekılerı hıc bıseyı yansıtma k ıstemıyroum kuzum
Sıfıır sıfırr daha cesaretlıydım ılk beneklerı buyuturken bunda korku dolu gecıyor hergun um ınsallah daha ıyı gunlerde gelecek ınanıyorum ben sızde ınanın

Evet, öyle olacak heralde canım. 🙈

Kızz 16 yıl öncene git nerdeydın ne yapıyordun🤣
Nasıl durumdaydın şimdi aynı sekılde performans gösterebılr mıısn
Beynım resetledı kendını ne tecrubesı
2.cocugunuz olsn 2 yıl gecsın bu yasadıklarının aynısını yıne yasayacaksın
Cocukkken yaaşadıgım aktıf oldugum tecrube edındıgım hıc bıseye vakıf degılım
Saskınlık tedırgınlık unutkanlık kii bır sürü atak geceırıdm bebek dogdugu zamanlardada nasıl emzırecegımi bıle bılemedım
Sızınle aynı duyguları yasıyorum ınan bır sürü boslukla beraber
Ben gülüp gecıyroum burdan cunku artık gecmısı gecmıstekılerı hıc bıseyı yansıtma k ıstemıyroum kuzum
Sıfıır sıfırr daha cesaretlıydım ılk beneklerı buyuturken bunda korku dolu gecıyor hergun um ınsallah daha ıyı gunlerde gelecek ınanıyorum ben sızde ınanın
Valla oda dogru ama yinede iste ilk cocuk deneme yanilma ile buyuyor biraz hicbisey bilmiyiruz ona üzülüyorm valla en iyisi not etmek galiba😆

Kızlarr ben 37 e giriorum iki güne de yarında kontrolüm vardı, belim ve sırtıma ağrı girio çok acaba sancı falan mı bu 🙄
Canim sanci icin duzenli olup olmamasi onemli dedi bana doktorum agri sanci hep olacak onemli olan duzenli olup olmamasi sende kendini bi kontrol et duzenli sancilar mi diye yoksa.agirlasmadan kaynakli sirt agrilari cok oluyor zaten son zamanda

Kızz notla cocuk mu buyuyor ögrendıklerının dısında bı bebek cıkar sana bildiklerini unutturur 🤣
Ahh ahh daha neler görücez valla bilmiyorum bizim kız alti kuru karni tok ama uyumuyor tısıl tısıl sürekli kiraz cekirdekli kemer varya ondan aldm koyuyorm karnina ayaklarina azcik ona uyuyor gibi ama hep uyanik yani tukurugu bile.genzine kaciyor hic yanliz birakamiyorum her bebek farkli gercekten senin dedigin cc heseabida biraktm cunku bazen doymuyor vermesem cidden araniyor saldiriyor cocuk altini acincada zsten ful uyanik😶

X