2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kuzularim ciktim ben kizim 2.550 olmus hersey yolunda simdi nst ye baglandim sanci falan yok 😂 17 ya da 19 subat dedi biz 17yi sectik simdilik bakalim hayirlisi ile nst den sonra goruscez tekrar durumlar boylee hepinize tesekkur ederim ❤️
Hadi hayirlisi saglikla gelsn minnos kolikle gazlisiyla gazsiziyla emmeyeniylr emeniylr mama alan süt saganla buyun tecrubelerimizle burdayizzz🤣🤣🥴

Valla bilmiyorum ki o almadikcada inan daha cok üzülüyorm deneyesim bile gelmiyor inan agiz dolusu aliyor 10 sn tutuyor cekiyor ve hemen sut geliyor ama bakiyor ki bu meme hemen birakip aglamaya basliyor
Üzülme kuzum amac anne sütü alması degıl mı alıyor nıe üzülüyorsun
Ben sen ugrasma dıe dıyroum tekrar tekrar dene dıe

Kuzularim ciktim ben kizim 2.550 olmus hersey yolunda simdi nst ye baglandim sanci falan yok 😂 17 ya da 19 subat dedi biz 17yi sectik simdilik bakalim hayirlisi ile nst den sonra goruscez tekrar durumlar boylee hepinize tesekkur ederim ❤️
Masallah tarih belirlenmiş sağlıkla gelsin ins🥰😍😍

Üzülme kuzum amac anne sütü alması degıl mı alıyor nıe üzülüyorsun
Ben sen ugrasma dıe dıyroum tekrar tekrar dene dıe
Oyle cok sukur iciyor en azindan anne sutunu valla cok ugrastiriyor yalan degil ama bn denemekten cok yoruldm bide aglayinca icim gidiyor babasi da gittigi yere kadar gitsin napalim almiyor iste diyor ne biliyim buna sukur insallah yarıyodur sütüm de düzgün kilo alır ay sonu asıya götürdügmde tartilir bakalm

Oyle cok sukur iciyor en azindan anne sutunu valla cok ugrastiriyor yalan degil ama bn denemekten cok yoruldm bide aglayinca icim gidiyor babasi da gittigi yere kadar gitsin napalim almiyor iste diyor ne biliyim buna sukur insallah yarıyodur sütüm de düzgün kilo alır ay sonu asıya götürdügmde tartilir bakalm
Nıe yaramasın annee Rabbım vermıss sen sıfa nıeytınr6dıe içir bebegıne büyür tabıı

Kizlar ya omrumden omur gitti nerdeyse 1 saat e yakin nst de bagli tutti cunku gicik kizim bir gram hareket etmedi 😔 sonra tatli yedim yurudum biraz oyle harekrt etti ona ragmen yine dr um tuttu 🙄 her hafta gelceksin artik bebek buyudu dedi, nst yi begenmedim ilk basta eger hareket etmeseydi korkma ama seni birakmicaktim dedi benim butun sinir sistemim bozuldu tabi eve gelene kadar agladim cok korktum , haftaya persembe gitcem bi daha Allah a emanetiz hep hissediyorum hareket ama niye boyle oldu hic anlamadim 😔

Kizlar ya omrumden omur gitti nerdeyse 1 saat e yakin nst de bagli tutti cunku gicik kizim bir gram hareket etmedi 😔 sonra tatli yedim yurudum biraz oyle harekrt etti ona ragmen yine dr um tuttu 🙄 her hafta gelceksin artik bebek buyudu dedi, nst yi begenmedim ilk basta eger hareket etmeseydi korkma ama seni birakmicaktim dedi benim butun sinir sistemim bozuldu tabi eve gelene kadar agladim cok korktum , haftaya persembe gitcem bi daha Allah a emanetiz hep hissediyorum hareket ama niye boyle oldu hic anlamadim 😔
Canimm bnm kizimda oyleydi ne meyve sulari ictim hareket etmiyor diye gitmeden 15 dk once basla icmeye anca etki ediyor

Nıe yaramasın annee Rabbım vermıss sen sıfa nıeytınr6dıe içir bebegıne büyür tabıı
Ya kac cc vercem derdi öldüruyor bni simdi bi arkadasla konustm 80 cc dedim cok az hic doyar mi cocuk onunla bn 130 veriyodm dedi ustelik mama onhn ki bizim kizda bazrn 80 den sonra araniyir gecen ustedikce verdim kustu simdi vermiyorum hata mu ediyorm cildiricam

Ohhhh maşallah. 😊
Elimde olsa ben de 22.02.2022 yi seçerdim.
2000’li yılların 7. simetrik doğum günü.
10.02.2001
20.02.2002
01.02.2010
11.02.2011
21.02.2012
12.02.2021
22.02.2022
13.02.2031

Ya kac cc vercem derdi öldüruyor bni simdi bi arkadasla konustm 80 cc dedim cok az hic doyar mi cocuk onunla bn 130 veriyodm dedi ustelik mama onhn ki bizim kizda bazrn 80 den sonra araniyir gecen ustedikce verdim kustu simdi vermiyorum hata mu ediyorm cildiricam
Annesi bızım drlar hergun 5 cc yukseltırdı
Bırden yukledıysen tabi kusar
Ona bakarsan benım bebek herkesınkınden büyük
Ne cc tutyorum ne dk
Dun 2 kere süt ısıtıp verdım durmadı dıe
Cc ne kadar bakmam bıle
Bebek ısteıdıgı kadarını alıyor gerisini almıyor
Veya emerken hıssedersen bı yerden sonra bebek alırken agırlasır artık yutkunurken daha bır durur felan sen dersın bu doydu
O kadar cc lerle kafa yorma bence bı muddet sonra baktın aranıyor ver ama tok oldugumdan emınsen emzik ver uykuya gecıste bennım bebekte bıseyler almak ıstıyor agzına

Endıseler hıc bıtmez kuzum allah hayırla kurtarsın

Valllaa sana kıyafet vericekler bir an evvel versin dün geceden beri kaç makine çamaşır yıkadım astım Allah biliyo 😂 detaylıdan bir çık hayırlısıyla kuzum insan daha bir içi rahatlıo 🧿 su gibi aksin sizinde sureciniz sadece son haftalara birakma ama yardimci olcak birileri varsa rahat edersin yikama utulemedw ☺️
Ayy deme..bende sen yazdıktan sonra e bebeğin ihtiyaç listesine bakayım dedim. (hiç elime almak istemiyordum nereden başlayacağım diye 🤪) ayyy bür sürü şey var incik cincik yaaa nasıl alacaksın hep araştırma yapmak lazım çok zorrr😅😅😅😅

Günaydın ☀️ tatlı kızlar
Göğüs uçlarım aşırı acımasına rağmen hala emziriyorum 🤱🏻 Emerek uyumak istiyor, emmezse de çok ağlıyor 😭 onun ağlamasına da ben kıyamıyorum 😥
Esra_rengiz1016 Esra_rengiz1016 canım gözünüz aydın, Allah bağışlasın yavrunuzu. Sana da çok geçmiş olsun 💐 minik kuş ne kadar isterse o kadar ver sütünü, biz hastanedekilerin dediği gibi besliyorduk, ilk doktor kontrolümüzde, doktorumuz bebeğin aç olduğunu, açlıktan arandığını söyledi, onlar nerde duracaklarını biliyorlar, bebeğine güven
Herkese güzel bir haftasonu diliyorum
Teşekkür ederim canım Amin cümlemizinkini bağışlasın 🙏
Az çok yine de vermeye çalışıyorum mama öncesi çoğalana kadar memeyi kabul edene kadar böyle pazartesi kontrolümüz var bakalım ne diyecek doktorumuz.

Valla bilmiyorum ki o almadikcada inan daha cok üzülüyorm deneyesim bile gelmiyor inan agiz dolusu aliyor 10 sn tutuyor cekiyor ve hemen sut geliyor ama bakiyor ki bu meme hemen birakip aglamaya basliyor
Başından beri aynıydık. Doğum hariç hala aynı gidiyoruz biz kuzum ya her yazdığında ayy aynı benimki 😔

Başından beri aynıydık. Doğum hariç hala aynı gidiyoruz biz kuzum ya her yazdığında ayy aynı benimki 😔
Ayy valla öyleyiz kaderimiz birmis arkadasm ama üzülme hic ben kabullendim illa herkes anne sutu almiyor olursa ne ala basta tutan kizim sut yokken simdi tutmuyor sagip veriyorm ama diyorum ki buna da sukur gittigi yere kadar boyle gitsin ama ne kadar vericem cidden muamme emse kendi birakiyor dersn ama biberonda oyle olmuyor iste bide ustune tecrubesizlik iste ne deyim boyle boyle ogrenicez

Annesi bızım drlar hergun 5 cc yukseltırdı
Bırden yukledıysen tabi kusar
Ona bakarsan benım bebek herkesınkınden büyük
Ne cc tutyorum ne dk
Dun 2 kere süt ısıtıp verdım durmadı dıe
Cc ne kadar bakmam bıle
Bebek ısteıdıgı kadarını alıyor gerisini almıyor
Veya emerken hıssedersen bı yerden sonra bebek alırken agırlasır artık yutkunurken daha bır durur felan sen dersın bu doydu
O kadar cc lerle kafa yorma bence bı muddet sonra baktın aranıyor ver ama tok oldugumdan emınsen emzik ver uykuya gecıste bennım bebekte bıseyler almak ıstıyor agzına
Ya biraz buyuse cok onemsemem galiba mesela simdi o uyanmadan uyandirmayim mi sence kac saate kadar bekleyim uyanmasini iste emse anlarm biberonu bi birakiyor bi aliyor anlamadm 5 cc isi mantikli 5 5 arttiriyim bnde bari suan 3.5 saate 80 cc az mi yengem cok az ben 130 veriyordm dedi mamayi cocuk ac dedi kendimi kötü hissetm valla uyurken emzik istiyor veriyirm valla

Canim tesekkur ederim 🤲 yok ben 22 yi almiyim balik oluyo 😂 ya 17 ya 19 dedi, 17 subati sectik simdilik belli olmaz dedi doktorda erken gelebilir 😅
Sağlıkla gelir inşallah minik prenses 🙏🏻
Ben de 01.01.2022 diye planlamıştım ama 27 Aralık akşamı kendi gelmek istedi 🐣
Bu arada 14 Şubat da güzel bi tarih, doğuştan aşk çocuğu olur 😍🥰

Minik kuş sana atraksiyon yaratmak istemiş annesi 🌸 allahın izniyle her şey yolunda gidecek 🙏🏻 sıkma sen canını son zamanların tadını çıkar git odasını eşyalarını sev 🥰
Kuzum direkt memeden aldığı için cc bilmiyorum ama bırakana kadar emziriyorum ya fazlasını hep kusuyor annem de kesikli kusuyorsa sorun değil dedi 🤷🏻‍♀️ yani ben sanırım fazlasını verirdim
Ya biraz buyuse cok onemsemem galiba mesela simdi o uyanmadan uyandirmayim mi sence kac saate kadar bekleyim uyanmasini iste emse anlarm biberonu bi birakiyor bi aliyor anlamadm 5 cc isi mantikli 5 5 arttiriyim bnde bari suan 3.5 saate 80 cc az mi yengem cok az ben 130 veriyordm dedi mamayi cocuk ac dedi kendimi kötü hissetm valla uyurken emzik istiyor veriyirm valla
Ben sarılık tehlikesinden sonra hiç uyandırmadım valla 🤷🏻‍♀️ dün gece 4 te uyudu 8.5 ta kalktı mesela acıkınca uyanıyor. Bi dene istersen uyandırmadan ne kadar uyuyor.

X