2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Tamam canım sağolasın ilk sefer az yaptım gündüz ne var ne yok boşaltırım.

Sağol kuzum ayy çok soru sordum yine ne kadar veriyorsunuz kaç cc ?
Ya olur mu hepimiz birbirimizden ogreniyoruz iste valla cc meselesi cok buyuk sorun deniyorum resmen her bebegin duzeni farkli ilk gunler hastane 2 saate bir 20 cc mama verdirdi dr 30 a da cikabilirsn demisti 2 saate bir uyandir mutlaka o uyanmasa bile 20 cc yeter galiba seninkine ben simdi 3 saate bir 60 veriyorum

Günaydın tatlı kızlar
Göğüs uçlarım aşırı acımasına rağmen hala emziriyorum Emerek uyumak istiyor, emmezse de çok ağlıyor onun ağlamasına da ben kıyamıyorum
Esra_rengiz1016 canım gözünüz aydın, Allah bağışlasın yavrunuzu. Sana da çok geçmiş olsun minik kuş ne kadar isterse o kadar ver sütünü, biz hastanedekilerin dediği gibi besliyorduk, ilk doktor kontrolümüzde, doktorumuz bebeğin aç olduğunu, açlıktan arandığını söyledi, onlar nerde duracaklarını biliyorlar, bebeğine güven
Herkese güzel bir haftasonu diliyorum

Gunaydin kizlarrr 36. Haftadan merhaba Doktora gidiyorum bakalim tarih vericek mi bana , her hafta cagircak nst icin falan ne olcak merak ediyorum son 3 hafta diye dusunuyorum daha erken olmazsa tabii sizi ozledim yaa mesajlarinizi hep okuyorum amaa ne anliyim sut ten ben yazamiyorum bu kardesinize de arada dua edin unutmayin beni

Güzel haberlerle gel kuzum 3 hafta sonraya sana hazırlık yapıyoz işte

Valla bilmiyorum ki o almadikcada inan daha cok üzülüyorm deneyesim bile gelmiyor inan agiz dolusu aliyor 10 sn tutuyor cekiyor ve hemen sut geliyor ama bakiyor ki bu meme hemen birakip aglamaya basliyor

Ay Kız sus nolcak iki kucağında tutup uyutacak. Benimki de beni sinir ediyo zaten ufaktan tartışıp duruyoruz
Amann ne bilim geldim ki hala ugrasiyor bizim kiz gece uyaninca tekrsr uyumuyor ne yapsak zatem diger beslenme saati geliyor sonra diger sağım derken bi bakiyorum sabah olmus bn ayaktayim babasi anca guzel gaz cikarttiriyor sadece tek isime yaradigi yer o konu

Canım benim ve minnak kurabiyemin duaları seninle Güzel haberlerle gelirsin inşallah
Bebekler gelmek istedikleri tarihte geliyorlar, biz bazen plan yapıyoruz ama yine onların dediği oluyo
Eğer imkan olursa 22.02.2022 yi seçin çok cool bi doğum tarihi olur

Son düzenleme:
Canim tesekkur ederim yok ben 22 yi almiyim balik oluyo ya 17 ya 19 dedi, 17 subati sectik simdilik belli olmaz dedi doktorda erken gelebilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…