2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ben suanlik mama vermiyorum sagdigim sut yetiyor ama hastanede aptamil nutrica verdiler eve de onu almistim icerigini cok bilmiyorum acikcasi 🤷‍♀️bi yere giderken aliyorum yanima ama 4 hafta sonra atmak gerektigini bilmiyordm 800 gr almistim hepsi cope gidecek haftaya
Olsun şükür ki daha degerlisi anne sütü var
Ben biyere gıderken hastaneye daha dogrusu baska yere gıttıgım yok zaten 😑🥴 anne sütü alıyorum yanıma 3 saaat tutuyorum bıtırmezse de atıyorum cunku deposu bende hıc üzülmüyorum cok şükür Rabbim verırse verıyor vermezse de nasıpten cıkmıs derım artık baska sekılde doyururrum

Olsun şükür ki daha degerlisi anne sütü var
Ben biyere gıderken hastaneye daha dogrusu baska yere gıttıgım yok zaten 😑🥴 anne sütü alıyorum yanıma 3 saaat tutuyorum bıtırmezse de atıyorum cunku deposu bende hıc üzülmüyorum cok şükür Rabbim verırse verıyor vermezse de nasıpten cıkmıs derım artık baska sekılde doyururrum
Yaa bnde yanima alabilirim ama onu isitmak gerekir mi

Bı kerr1 kere ısıtıyorum sınra cantanın bıberon bolumu var oraya koyuyorum zTen oda sıcaklığında kalıyor oyle verıyroum
Yaa bunu bende deneyim bi biberon bolumu hic aklima gelmedi varya bende zaten sirf hastaneye gidiyorm bi yarn nasip olursa bebisin sapkasi felan sıkıyor altini lastikli almisim onlari almaya cıkıcam bide asimin 4.dozunu olucam insallah cok etkilemez

Yaa bunu bende deneyim bi biberon bolumu hic aklima gelmedi varya bende zaten sirf hastaneye gidiyorm bi yarn nasip olursa bebisin sapkasi felan sıkıyor altini lastikli almisim onlari almaya cıkıcam bide asimin 4.dozunu olucam insallah cok etkilemez
Dıkkat et tedbırlı gıt sutlerı sag bırak yanında baska bırı var mı eısnın ızınlı zamanında yaptır bana ates felan kotu yaptı

Kızlar bugün doktor burun temizliğinden bahsetti burnu açık olduğu zaman gaz problemini de minimuma indirebiliriz ve daha rahat uyumasını sağlar ileride oluşacak bronşit hastalığını da engellemiş oluruz dedi. Sizler açma işlemi yapıyor musunuz?
Ewet canım em ufak bı ses hissedersem burunda veya kustugında burnundan Geldıgın de vs yapıyorum

Kızlar bugün doktor burun temizliğinden bahsetti burnu açık olduğu zaman gaz problemini de minimuma indirebiliriz ve daha rahat uyumasını sağlar ileride oluşacak bronşit hastalığını da engellemiş oluruz dedi. Sizler açma işlemi yapıyor musunuz?
Bn daha yapmadm ama yapmak gerek galiba aspirator kullanmadan osman gonulal var onu takip ediyorum o gosteriyor videolarda

Ayy kızlar sizi dinlemedim bu haftalara bıraktım canım çıktı eşyaları anca ayıkladım da yıkıcam perişan oldum otur kalk 😭 Allahtan abla ütülicek annemler yerleştircek yoksa perişan olurdum 🙊 tupaaaaa tupaaaaa hayrunnisa85 hayrunnisa85 sakın 35 e falan bırakmayın erkenden halledin kızlarrr ben dinlemedim çok pişmanım 😅

Kızlar gece gece doktordan geliyorum. Bebeklerden biri durmadan ağlıyordu ve gaz çıkaramıyordu. Doktorun söyledikleri kafamı iyice karıştırdı.
1. Bitki çayı rezene kimyon filan, malt içecekler süt artırıcı çaylar hepsini at
2. Şekerli beslenme
3. Salça baharat tüketme
4. Gaz ilaçları asla verme
5. Probiyotik yoğun mama verme

X