2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Avent aldım tutmadı Chicco ald tuadi bugün ki çabalarım beyhude kaldı 40 dk biyunca çabaladı emdi sonra fırlattı attı midesi kalkti anlicam cabalarim boşa gitti senin Philips atsana bana bakayım ona son çare bakkal emziği alicam denicem 🤣🤣emze meme muptelaligi azalacak uykuya erken dalacak gerçi uykuda hak getire oda gitti ya neyse,🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Bu canım bendeki muhtemelen seninkine aynıdır.

Eklentiler

• 16425390780257185012508359710581.jpg
    16425390780257185012508359710581.jpg
    34,6 KB · Görüntüleme: 25
Uff cnm ya elimizden birşey gelse keşke😔
Bizimde baba gece vardiyasinda iken aşısı olacak şimdiden korkmaya başladım ben tek olacağım nasil olacak diye 😐😐😩
Bendr tekim canım
Salonaa gectım yatmak ıcın cunku bızım odadan oda ısısnnı tamamlatmak ıcın sabaha kadar elektırık lı yakıyoruz bu sefer cok sıcak oluyor oraya sokmak ıstemeıdm bebegı
Babasızaten uyuyacagı ıcın salonda durma gıt dedım ona bısey olursa ara dedı gıttı yattı

Oyyyy kuzum yaa. 😔
Sirkeli suda pamuk mu ıslatıp koysan koltuk altına alnına falan.
Bana küçükken öyle yaparlardı.
Ablam koyma dedı ozellıkle koltuk altına kızı o yuzden daha da hastalanmıs zaturemı bronsıt mı ne olmus bende alnına koydum ama 4. Kez verdım calpol artık etkısı olmazsa yıne goturucem dr a

Kaynananda yani ameliyat olcak sira mii yazmiim sana iyice gazlamamak icin dedim ama dayanamadim 😡 cok benciller ya adamin yeni dogmus cocugu var anasi is cikartio bide bakilmak istio 🙄 kocalarida bosverin ya bence hepsi hemen hemen ayni onlar anlamiyolar 😔
Gözü katarakt baya ileri de olsun Allah şifalar versinde kendi çok nazlı 🥴🤦🏻‍♀️

Mama vermiyorum canim sagdigim sutle gidiyorum simdilik yetiyor bazen cok istiyor bazen hic istemiyor doktorda hic yardmci olmadi yani arttitma midesi buyur diyo e o zman hep 30la beslensn bu cocuklar yani sut konusnda bnce annen hakli kiminin ki yaramiyor bncede
Süt ise ne istiyorsa ver yavrum zaten yüzde seksen su yani ne olacak. Memede durmuyor ki sırf memede durmak için yapıyor diyelim.

Canım burdayım, ara ara okuyorum yazdıklarınızı.
Takip ettiğim başka bir grupta bir arkadaş 21.haftada ikiz bebeklerini kaybetti.
Biraz ondan etkilendim galiba.
Pek tadım yok şu ara.
@Hazel9 gibi konuştuğunuz konulara da pek vakıf olmadığımdan bir şey de yazamıyorum.
Yaaa çok üzücü Allah sabır versin 😔
Etkilenmemek elde değil 😔

Ablam koyma dedı ozellıkle koltuk altına kızı o yuzden daha da hastalanmıs zaturemı bronsıt mı ne olmus bende alnına koydum ama 4. Kez verdım calpol artık etkısı olmazsa yıne goturucem dr a
Aaa, bilmiyordum canım. 😳
Eklem yerlerine koysan peki?
Diz ve dirsek içleri özellikle?

Yaaa çok üzücü Allah sabır versin 😔
Etkilenmemek elde değil 😔
Tam yavaş yavaş bebeğimin hareketlerini hissetmeye başlamıştım, heh bundan sonra kafam rahat diyordun ki içim gitti bu habere. 😔
Risk hep var demek ki. İlk 3 ayı son 3 ayı yok bunun

Öyle kuzum ben sıkmaktan vazgeçtim halim olmuyor bu kez ben asabi bitkin oluyorum yine bebeklere olumsuz yansıyor sütüme olumsuz yansıyor. Kendimi yalnız boşlukta hissediyorum. Eşim destekçi değil kaldı ki annesinin ameliyat olması lazım gözünden gidip onda kalması ya da onun bize gelmesi gerekiyor ki o da bakıma muhtaç eşim çalışıyor yani nasıl yapayım ki. Kadın alayım dedim her gün hastalık dönemi ayrı stres annem benim gibi titizleniyor en azından. Ben meme ve mama ikisini de veriyorum canım cc takibi yapmıyorum. Saat takibi de. Bazen sütüm az oluyor bazen çok oluyor bazen bebek içmek istemiyor memeyi ya da mamayı. Sağım yapmıyorum sütüm ne kadar fikrim yok. Ama süt almazlarsa 60+30 cc mama alıyorlar. Bir anda 90 içmiyorlar mamada. 60 içip kısa süre sonra 30 veriyorum bir de içiyorlar. Bazen sadece meme alıyor. Kendi bırakıyor diliyle itiyor memeyi anlıyorum doymuş bakıyorum süt varsa da meme de mama vermiyorum. Yani senin haftalarda düzenli takibi bıraktım ben canım. Sarılık geçince yani. Onlar ne isterse o kadar. Benimkiler zorlarsam kusuyor öğürüyor. Daha kötü. Kilo gelişme sıkıntısı yaşamadık şükür şu zamana kadar. Doktora sorduğumda tek söylediği gelişiyorsa sorun yok. Şu aralar sıkıntımız uygun mamayı bulmak. Prematüre mamayı bıraktık bir türlü mama beğendiremiyorum denediklerim çok gaz yaptı ya da ishal. En olmadı pirinç unundan mama deneyeceğim eski usul. Yapacak bir şey yok 🤷🏻‍♀️
Allah yardımcın olsun canım kolaylık veriyor çok şükür Allah'a. Mama yazınca bende dahil olayım dedim 😆 mama konusunda bende araştırma yaptığımda en iyi similac sonra hipp geliyordu anne sürüne en yakın olan mamalar similac biraz pahalı olduğu için hipp aldım oda iyi geldi aşırı gaz falan yapmadı biz memnun kaldık açıkçası umarım sende memnun kalirsin 🥰

X