2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Bak ilk 10 günde sağdaki gibiydi sonra komple sola döndü zaman geçtikçe bebeğin ihtiyacına göre içerik değişiyormuş

Eklentiler

• IMG_20220118_160903.jpg
    79,3 KB · Görüntüleme: 31
Bana da en korkuncu gece uykusuzluk gibi gelirdi ama şimdi iyi çok şükür. Yine de en fazla 3 saatte bir ağlamasıyla uyanıp emziriyorum. Altını da 4 ya da 5 saatte değişiyorum. Ama gece tabii bu çünkü gece daha az altını kirletiyor.

Tabii bunlar cicim aylarıdır diye de korkuyorum çünkü bunun daha diş çıkarması var, yürümesi, uyumak istememesi var. En kötüsü bunları yaşarken doğum iznimin bitmiş olması ve sabah 8de işe gidecek olmak var.

Yani şimdi en azından 10'a kadar bebek uyudukça ben de uyuyorum. Gece kaç kere de kalksam sorun olmuyor. Ama eylül ayı ve sonrası hâlâ çok düşündürücü

Ben 2022 de de dönmeyi düşünmüyorum okula yaa maddi olarak idare edebildiğimiz kadar, daha doğrusu feragat edebileceğim her şeyden edicem umarım seneye de evde olabilirim bakacak kimse yok işe gitsem maaşı yardımcıya vericem

Kuzum merdiven inip çıkmak ve bol yürüyüş başlatıyor diye okumuştum ama, yapmadıysan dene istersen bir de hurma yemek
Çok aşırı yürüyemesemde biraz dolaşıyoruz şimdi son gün değerlendirmek lazım eve gidince de yerim hurma. Sancım var ama şiddetli boyutta değil şuanda ya da ben öyle hissediyorum.

Uyumuyor anacım uyumuyor 5 ten bu yana ayakta ha sanmaki 5 e kadar uyudu ortada ruh gibi geziyorum yemin ederm hazirlayn kendinizii
Ayyyyy deme deme evrene olumlu msj; 2021 nisan ayı tüp bebek grubunun bebeleri uyumayı çok severerrrr , gazsız gezerrrrrr , anneleri çok mutlu,hayattan umutlu bla bla bla

Benm de cok zor gecmıstı kzuum hiç uyumamıştı. Dr aşı etkilemez dedği halde tesekkrler calpol ama

Günaydın kızlar. Gecemizi tetikte ve sorunsuz, özellikle ateşsiz atlattık çok şükür
Bakalım günümüz nasıl geçecek.
Sizler nasılsınız kapalı ve kasvetli kış havalarına inat
Dr kontrolum vardı bugun eve geldm sonra emzir alt değiştir kusmuklu kıyafet değiş tekrar emzir derken bebişn uykusu geldi. Kucagımda cocugu uyutuyorm. Mıkır mıkırdı bi türlü dalamıyordu kv de tepeme gelip durdu alayımmı alayımmı yok ben uyutucam dedm. En sonunda geldi ver sen ver dinlen biraz ben ayakta sallıyım dedi aldı direk Kıl oldm. Kötü niyet yok ama kıl oldum almayın abi almayın yaa

Cocugu doktora goturdum yeminle insani devletten sogutuyorlar ya adam elini beline koymus 30 yeter buna midesini buyutursn diyo ulan cocuk ac uyumuyor yenidogana bile 20 cc mama veriyorlar 3 saate bir sinir oldum yok kolaya alistirmissin falan filan
Hepsının allah cezasını dıcemde neysee ee dıkkate kaale alan kım gelenleri bastan savıyorlar

Yaa benn anlamıyorum Braun marka ölcer aldım bakıyorum 37.1 kac sefer bebege bakıyorum kafası bacakları yanıyor
Aklıma beledıyenın verıdgı normal ates ölcer geldı onunla baktık 37 .5 aldıkları para zehır zıkkım olsun ya bu kadar fark mı olur ben bilincli olmasam baksam guvensem ınanrım kendım bıle daha sıcak hıssedıyroum guvenmeyun 2 ölcer bulundurun derım size

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…