2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Olsunnn bilmesen bile destek olursunuz aglarken tesellı verırsınız
Ataklarda gececek hadi kızlar pes etmek yok vs
Bızım şenlikler evlere tasındı rabbım sızlerıde kavustursun kuzummm
Amin cnm inşallah 17. Haftadan beri tek Tük karnımda pıt pıt bir hareket hissediyordum ama acaba diyordum gaz hareketini bebek mi diye
Son bir haftadır resmen hissediyorum yatınca daha da hareketleniyor o kadar net hissediyorum ki gülmeye başlıyorum istemsizce karnımda bir can var doğunca düşünemiyorum

Yaa mucızeee işteee
Doguncada bızım gıbı dersın ayy ben böyle hayal etmemiştim

Bizzzz 3 4 saat sürekli ağlıyo, ne yaparsam yapayim susmuyo
En son yorulup bayılıyo

2-3 hafta daha bekler inşallah..
Çok mu su geldi ki öyle Zannettin,doktor ne dedi peki gelen su için..
Nstye girdin mi sancı varmıydı..

Bizzzz 3 4 saat sürekli ağlıyo, ne yaparsam yapayim susmuyo
En son yorulup bayılıyo
Üf fena ya Bir de uyanıkken sakin duruyomu ben uyanıkken biraz konuşayım diyorum ama yok sesler çıkarıyo sıkılıyo gibi kendni sıkıyo ıkınma gibi yüzünü kızartıyo. Dr gazlı bi bebek dedi hep böyle mıkır mıkır uykuda bile rahatszlk var

2-3 hafta daha bekler inşallah..
Çok mu su geldi ki öyle Zannettin,doktor ne dedi peki gelen su için..
Nstye girdin mi sancı varmıydı..
Sağlıkla vaktinde gelir inşallah. Oturduğum yerde birden sıcak sıcak bir şeylerin geldiğini hissettim. Gittim baktım, kat kat peçete koymuştum epey bir miktar ıslaklık, bayağı su gibi yani. Progestan fitil de yavaş yavaş ara ara geliyor ama fitilden gelen kısmın dışında bayağı ıslaklık vardı. Normal akıntıymış. Akıntı görmesem inanacağım. Hala muamma yani onun ne olduğu. Öncekş hafta sonu hastanede yatarken de oldu yine böyle. O zaman da akıntı dediler. Su gelince durmazmış :/ Nst'ye salı bağlamışlardı en son, cuma tekrar bakılmadı

Progestan su gibi akıntı da çok yapıyor cnm.O gün daha fazla da gelmiş olabilir.. burada arkadaşlar çok yazmıştı resmen çamaşırım ıslanıyor hep diye neyseki bir sıkıntı yokmuş
Hadi bakalım bir daha ki kontrolde güzel haberler inşallah

Benim de hep öyle kuzum kontrolde normal çıkıyor valla bekle bekle ne zor ya. Karnım mı ağrıyor sancı mı geliyor belli değil yarın kontrol var artık alın diyeceğim ya iyice stres oldu. Günü de geçti yani normal doğum tarihimiz

Valla iyi sabrettin helal olsun ben simdiye doktorun basinin etini yerdim alın artk diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…