2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Sikma caninini daha ne sacmaliklar cikiyor valla lohusa bu demiyorlar bizimki de 40 ı cıkımca geri gelecekmis cıldırıcam ys

Hepimizde aynı sorun var kv ne densiz kendini bilmez diyecem çok mu ağır olur acaba:)
Bende durumlar hamilelik boyunca arama sorma yok bebek doğdu sen kırkı çıkınca İstanbula gel diyor da hiç düşünmüyor covid kol geziyor :) olmazsa biz gelelim falan bende dedim gelmeyi bende biliyorum ama hastalık çok ortalıkta o yüzden gelmiyorum daha çok küçük bebeğimiz dedim artık anlasınlar yaa

1 haftalik bebek neden inat eder ya süt akıyor her yerimden ama bnm kızım sağdıgım sütü iciyor
Meme ucu ile ilgili olabilir mi acaba? Emzirme eğitimi almış miydin? bende bilmiyordum öğrendim nerede doğum yaptın olmazsa oradaki hemşirelerden destek alsan kiminin ucu küçük o yüzden almıyor yada büyük çenesi kuvvetli olmadığı için sıkılıp bırakıyor.

Ne desen az gelirbeni hastanede cildirtti gitti simdi annem evi cekip ceviriyor hersey duzene binince.herkes.gelir
Yaa zaten ucunu tutmuyor silikon takiyorum ilk zamanlar yoktu simdide cikti ama almak istemiyor pff hastanede bize cok uzak tekrar.gidemem de video izleyim biraz bari
Kuzum bizim bi tanidigimiz 15 ay sagmis biberondan vermis hep anne sutunu hepsi bi cins bu bebelerin
Yaa sagmak cok zor canim zaman gidiyor ısitmak ayri dert simdi esimi uyandiriyorm ben kiza bakarken o isitiyor e o ise baslayinca napicam ben ayda 10 nobet oluyor en az ona da yazik o yokken napicam diyorm bide sut olmasa uzulmem ama inan bi fırt cekse bile hemen gelcek bugun aglasa da surekli meme vericem insallah tutar

Kuzum pozisyon değiştirmeye çalış emzirme pozisyonu değiştirmek çok çok işe yarıyomuş daha önce de dedim ya sana emzirme hemşiresi dinledi iki gün önce, dimdik sırtını yaslayıp durcakmışsın süt verirken diyorum ya bi tecrübem yok ama bilgileri depoladım sırayla denicem hepsini senin fırsatın var sütün de geliyo stres olma Bak pozisyonların fotosunu atiyim sana , bi göğüsten emip diğerinden emmiyosa football pozisyonu deneyin diyo, normal kucak tutmasıyla emmiyosa (cradle hold), biraz çapraz yapıp kafasından destekle emzirmeyi deneyin diyo (cross cradle) gibi gibi inşallah işine yarar

Eklentiler

• B9C50DFD-D07A-46E9-BCB0-B2F0023778B7.png
    463,7 KB · Görüntüleme: 36
Ben de dün gece buna benzer bir gaz masajı gördüm YouTube'da. Daha ayrıntılı anlatmış, linki ekliyorum:
Ben oğlana sabah uyanır uyanmaz daha emzirmeden hemen uyguladım, zortlamalar başladı, peşine emzirdim. Ardından siling'e alıp evde kahvaltı hazırlarken gezdirdim. Eşim öğle arası gelmişti de onunla kahvaltıyı ederken bebek arabasına bıraktım. Önce biraz mızmızlandı, kucak istedi. Ama sonra birden uyku bastırdı bizim keratayı. Kahvaltının sonunda bir baktım, kendiliğinden uyudu. Aç diye kıyamayıp hemen kucağıma aldım emzirdim. Yatağına bıraktım. Baktım rahatça kaka yapıyor, peşine tekrar uyudu. Altını açmak için derin uykuya iyice geçmesini bekliyorum. Rahatçadan kasıt bağırmadan, sızlamadan öylece uzandığı yerde yaptı kakasını. İlk uyanmasıyla tekrar uyuması arası 2 saat geçti.

Belki tesadüf oldu bütün bunların tek seferde olması ama masajın faydasını ilk günden gördüğüme eminim.

Kızlar ben bu mesajı daha yeni yazdım gönderdim ki benim oğlan uyandı

Emmek istiyor. Emzireyim sonra altını değiştirip bir daha uyutmaya çalışacağım. Yeni sonucu sonra yazarım.

Son düzenleme:
Herseyi denedim kuzu ya bizim derdimiz meme ucuyla alakali deliriyor agzina gelince silikonla tutuyor onuda inan inattan agzindan akıp gidiyor kapatmiyor cekmiyor agzini kasikla denedim 2 icti sonra agzini kapatti acmiyor boyle boyle sutte gidecekecbur sagiyorum galiba pes ettm artk napym tek icsinde biberonla icsin

Bunu da deneyin canım anneler

Kizlar atesım var hıc ıyı degılım heryerım agrıyor sinirlerim bozuldu bebegı zor emzırıyorum sankı covıdlı gibiyim ve bebek cıglık cıglıga yıne bu halde bile kuvete sıcak koydum yıkadım rahatlıyor ama emiyor yıne aynı

Kıslarrr napıyosunuz patoloji sonucu temız cıktı tahmn ettiğim gibi kanama da beklemiyorm dedi dr artık. O kitle için de patoloji bebeğin eşi diye yorum yapmış. Gelen kanama da dikişlerin altında olan damarsal birşeydenmiş. Bla bla blaa şuan sıkıntılar uçtu gitti inşallah size de haber vereyim dedim

Allah esirgesin cnm ins değilsindir ama şüphen varsa test yaptır senin halinden etkileniyor tabi bebiste

Gozunaydin cnm ins bir daha yaşamazsın böyle şeyler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…