2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ne istiyo ne istiyo. Pardon da süt verip vermeyeceğin ona mı kalmış. Te Allahım yaa bütün hepsine sinirleniyorum bak bugün
Offf sorma çaktırmadan anne sütünün yararlarindam bahsediyor kaldi ki kendisi çok kisa bir sure emzirebilmiş. bebege takviye mama vermemi anali ogullu çok zor kabullendiler sanki ben keyfimden verdim mamayi çocuğun ilk zamanlar sarılık riski vardi .hemde sütüm yetmiyor .zaman zaman verdim halende veriyorum onu verince bebek emmeyi reddedecek zannettiler kaşıkla biberon kullanıyorum şimdilik sıkıntı yaşamadım ama çok cebellestim hem kocamla hem onunla. hem lohusalik var hem bunlarla ugrasiyorim annem bu ara ugrayamiyor babam rahatsiz ayni evde k.valide ile çatlamak üzereyim arada buraya girip size dertleniyorum vakit olursa mutfaga giremiyorum emziren insana uygun bişey yapmıyor besleyicilik sıfır karbonhidrata bağladı olayi şu gunleri guzelce atlatiriz inşallah başka bisey diyemiyorum

Aslında dedıgınde bısey yok kuzum valla ben oyle yapıyorum annemlere de oyle verıyroum sakin ol sen kasma kendını herkes aynı fikir de olmak zorundda degıl ben yaparım sen gerek gormez yapmazsın onun bunun demesı ıle degıl
Babası ezanı kulağına okurken de maske taktı okudu hatta dısarıdan gelıp bebegı aslaa alamaz elbıseler hatta banyoda cıkarıp esaortmanları gıyınıp dezenfekten bıtkısel kullanıyoruz agzının ıcıne bıle sıkıp oyle gelıyor yanımıza buna mecburuz
6 haftaya kadar nufuusn % 50 sı varyanta yakalınacakmıs napalım
Aama herkes aynı dusunmek zorunda degıl tabı kendını kasma soyle ben annesiyim ne yapmam gerektıgını bilirim dersın olur bıter kasılatacak kadar stres olma hıcbısey ıcın degmez

Hadi bakalim kuzucum yaa saglikla gelsin suyu iyi olsada beklemek iyi olmuyo her zaman kakasini falan yerse Allah korusun insallah suyun falan gelir baslar kendiliginden dogum
Akşam üstü dışarı çıktık baya bir yürüdüm yemek yedik geldik galiba Nişan denilen şu şey geldi. Kahverengimsi sarımsı bir yapıydı herhalde o dur.

Kuzum Ben de bile bile cocgumu tehlikeye atcak degilim onun soylemesi benim aileme gidio direk anladin mi ben buna sinirleniyorum benim evim burasi sne istiosan tak maske banane karisamazsin cvp verince de gorucez o zaman bakalim ne demek Allah askina soyle korona olunda gorun demek diil mi bu yani saka gibi ya aklim almio kizim hepimiz dikkat edeim Bebege maskeyle yaklasalim bilmem ne dese tamam ama herkes maske takicak bebegi severken diyemez yani diyemez kabul etmiyorum alir cevabini o zaman da

Akşam üstü dışarı çıktık baya bir yürüdüm yemek yedik geldik galiba Nişan denilen şu şey geldi. Kahverengimsi sarımsı bir yapıydı herhalde o dur.
Eneeee doktora yaz bakalimm kizzzz sama sadece nisan bisey ifade etmio galiba biraz squat falan bisiler yap bakalim su da gelir gece belkiii cok heyecanliiii

Goruncez demesı sacma tabı sen huyunu daha ıyı bilirsin beden dili ıle nasıl konustugunu
Benım kv 1 kere geldı yarım saat durdu ondada nasıl emzırmem gerektıgını felan anlattı oysakı ılk bebegım bıle degıl ama hemen gideceğini bıldıgım ıcın hehee dedım gıttı bosverr hepsı gıdıcı ben bilirim işimi de geç kendını strese sokma

Eneeee doktora yaz bakalimm kizzzz sama sadece nisan bisey ifade etmio galiba biraz squat falan bisiler yap bakalim su da gelir gece belkiii cok heyecanliiii
Yazdım bakalım ne diyecek bugün biraz hareketli geçti. Hemde ne heyecan eve yeni geldik eşim diyor ki üzerimi değişeyim mi diye dedim dur bakalım hemen olmuyor öyle

Huyunu bildigimden sinir oluyorum zaten fesatlanma bu yani anladin mii, daha dur neler yasicam annem dogum sonrazi bizle kalicak diye daha coook yazarim buraya ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…