2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kizlarrrr göz capaklanmasi var mi sizlerde de sag gozumuz ilik suyla pamukla siliyorum ama yine ayni oluyor annemde cay la temzleyelim diledi sizler naptiniz
Dr a gotrudum damla verdı 5 gunu gecmesın kullan dedı
Ama en ıyısı goz pınarı masajı kucuk parmagınla goz pınarından asagıya 1 dk kadar gunde 3 kere yap damladan daha ıyı dedı

Ben şu an içiyorum evi temizlememin ve koronanın bitimi şerefine sen doğuranlara soruyosun herhal olsun cevap verdim ben de
Demistim ki ben dogunca yine yazarm aman ya Rabnim telefonumun sarji bile bitmiyor elime alamiyorum ah hazel darisi saglikla dogurup senn basina sey mi diyolardi biz sinir oluyoduk bunlar iyi gunlerin bol uyu kiymetini bil

Ohh gözünaydın hadi yetiş bana

Aynen sebzeler gaz yapıyor bakliyat gaz yapıyor dün mercimek yedim beni müthiş rahatsız etti normalde öyle gaz yapmaz yani şaşırdım bende. Geriye bir şey kalmıyor işte

Benimde gecem öyle idi. En son cinnet getirecektim. Kızdım hatta yeter diye. Ben çok sinirlenince eşim aldı. Diğeri annemde idi o ilgilendi. Normalde eşim asla almaz hele ağlayan bebeği. Ayağına koyup o sallamaya devam etti. Bir buçuk saatte o sallamış öyle uyumuş artık uyumak değildir de yorgunluktan sızmıştır. Sabah göz muayenesi vardı olmadı uyanmadılar gözlerini açmıyorlar Eve getirdik yine fıldır gözler. Dün gece çok sinirlendim üzüldüm de. Senin rahim toparlanıyordur kuzum ancak

Demistim ki ben dogunca yine yazarm aman ya Rabnim telefonumun sarji bile bitmiyor elime alamiyorum ah hazel darisi saglikla dogurup senn basina sey mi diyolardi biz sinir oluyoduk bunlar iyi gunlerin bol uyu kiymetini bil
uyuyorum bol bol sankiiii perisanim kiz reflu o bu bitsin diye gun sayiyorum artik gecicekkkk su acemiligi atsin herkes ustundenn ooo tavsiyeler hava da ucuscak

Benimkiler midesini bulandırıyorlar gayet farkındalar ve meme veriyorsam 30 içiyorlar bazen onu da içmiyorlar. Sadece mama ise 60 içiyorlar ve kilo alımları normal. Dolayısıyla bence standardı yok. Doktora benimkiler almıyor diyince kilo alıyorsa aldığı onun için yeterlidir dedi. Kilo alımları normal sınırlarda dolayısı ile düşünüp üzülmeyi bıraktım. Saat takibi de yapmıyorum çünkü uykuları düzenli değil. Üç saati beklesem o an belli yarım saat olmuş oluyor uykuya dalalı uykudan uyandırmak ayrı gelişim mahrumiyeti. Artık aynı anda besleme olmuyor. Biri çok zor uyuyor diğeri daha kolay uyuyor ikisini aynı anda kaldırmıyorum ne zaman kalkarlarsa o zaman bakımı oluyor. Uyumayan uyanıyor besliyorum sonra kaç saat yatmıyor yine besliyorum uyuyor diğeri kalkmış oluyor filan. 60 cc den fazla mama almadılar şu ana kadar. Dün gece biri hiç mama almadı ne zaman biberon versem surat ekşitip diliyle ittirdi öğürdü. Ne yapabilirim ki zorlasam içtiğini de çıkaracak

14 ekımde covıd olalı hıc almamıstım
Bu 2 haftadır oda 3.4 gunde 1 tane krız anlarım da diyeyim sonrası agzımın ıcıne felan farmisol sıkıyorum
Ask olsun bız yorumlara acıgız kuzum burda kac tür ınsan gorduk ama cok şükür bız burda kac aydır gayey rahat konusyrouz nıe cekınıcen ask olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…