2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Eve her gelen beni her gören ahahahah içeride Bi tane daha kalmış diyo ben insanların artık gerizekalı olduğunu düşünüyorum. Dikişlerim açık, rahim daha toparlanmadı, kaldı ki ben lohusayım. İçimden insan çıkaralı 25 gün oldu allahım hormonlarım beni mahvediyor sanırım aşırı aşırı çok sinirleniyorum

Son düzenleme:
Kilya kuzum bestlak kullanmıyorsan bence de kullan, tahin helvası aynı şekilde, su miktarını kontrol et 3 lt den az içme. Veee en önemlisi sütüm yok deme. Emdikçe gelecek iyi besleniyorum artacak diye düşün vücudu beyin yönetiyor o süt buraya gelecek

Bir de ben başından beri hiç yiyecek ayırt etmedim gaz öyle de oluyor böyle de gaz masajı sıcak suyla belden altını yıkayarak uyarıp devam ediyorum.

Yaaa ne terbiyesizlerrr Allahım yarabbimmm kendilerine bakmadan boşver baby sen her halinle güzelsindir eminim dünyanın en güzel varlığını taşıdın sen o vücutta

Ayy benim de karnım ağrıyo ilk defa adet ağrısı başlangıcı gibi çok garip korkmalı mıyım

Devamlı ağrıyo şu an öyle giden yok ayy çok erken diye korkuyorum
O vakit korkma kuzum, üşütmüş olabilirsin yediğin Bi şey dokunmuş olabilir. Sancı gelince şüpheye yer kalmıyor onu anlıyorsun. Bende karnımdan girip bel kemiğime yayılıp 50 sn sonra ortadan kayboluyordu. 10 dk sonra tekrar geliyordu.

İstersen sıcak bi banyo yap geçebilir öyle Bi yazı okumuştum banyo yapınca geçermiş doğum ağrısı olmayınca

Evet kuzum şimdi ben de okudum masaj ve ılık duş iyi geliyo diye deniyim bakıyım çok çok sağol

Bana da kv dedi gulerek icerde bi tane daha mi var diye cok komikler ya hasbalarim bosver hic umursama bile

Öyle yesem de yemesem de var gaz maalesef. Bir de kakaları yeşil bayadır kaç defa sordum ayrı huzursuzlukları yoksa yeşil kaka da normaldir dedi doktor. Sancıları çok diye mi yeşil bilmiyorum. Ya da mama yapıyor anlamadım gitti bugün muayene günü soracağım tekrar doktora.

Karınları agrıdıgı için derdii annem yesil kaka ama sıkıntı yok arada bızdede oluyor

Ay inşallah gelir yavrum O su olayına hiç özen gösteremedim bakalım çabalayacağım damlayı da alayım. Evet ya yemiyorum ama gazları çook yesem de daha fazla olma diyorum kendi kendime zaten kıvranıp duruyorlar karınları şiş şiş

Yok mu burda olan akşam 21 01 arası iflahımızı kuruttu bebeler. Özellikle oğlan. En son onu uyumuştuk bu sefer kız başladı. Yeter artık diye ağladığımı hatırlıyorum sonra ölmüşüm. Gece 3 de uyandığımda eşim neler olduğunu anlattı
Yeter artık dedikten sonra eşim bsbek arabasına koymuştu ben saniyesinde sızmışım. Eşim onu oyalayıp uyutup aramıza koymuş çünkü Bi yatağında durmamış sonra oğlan başlamış mıkırdanmaya onu da oyalamış az daha uyusun anne az daha diye.Yani anlıyoruz ki biz uyumuyoruz ölüyoruz
Bu tempolarımıza düzenli süt akışımızın olması beklenemez zaten Kilya m yanlız değilsin .
Benim memeler bebe alınca sn sinde bışalıyo ne kadar azalmış düşün..
Sağım da yapamıyorız mesela. Hani belki öyle arıyormuş ya. Bn yapamıyorum yani artık anlamadım bişi.
Beslenmeyi düzene koyayım diyorum. Bizim yanımızdaki bakanımız koymazsa biz yetemeyiz o işe maalesef

Kuzum bende gecende gazı coktu sabah kalktık kıvranıyor huzursuz felan yıne odamıza actım ekstra elektrik lıyı sonra getırıdm kuvetını suyunu sabununu
Suyunun yarısını kuvete koydum sungerını koydum uzerıne musın bezını serdim yatrdım bebegu suya yumusacık lif i var ona da guzelce döktum sabununu karnına ayakaltına vs masaj yaparcasına ovdum lif ile sıcak suyun ıcınde sonra donderdım sırtınıda ovaladım ej son basına bı jere samouan sonra bastan asagıya 2 tas su cıkardım baktım gaz maz hak getıre emmek ıcın cabalıyo rahatlamıs cunku bıraz sende o sekılde denesen bebbekelre kuvetlerıne guzelce sularıını yapıp sunger alıp yatırsan ıcıne karın masaajı felan cok iyi gelıyor

Biz de YB da yatırıyorduk bebişleri çok rahat ediyorlardı öyle ama bn safa evde yatrmadım. Bi de başta alıştrmayonca durmak da istemiyorlar yüz üstü
Kuzum memede uyuyor, reflü belasına 10 dk dik tutuyorum gaz çıkarma pozisyonunda omuzunda uyuyor öyle yüzüstü yatırıyorum. Yoksa dediğin gibi mümkün değil kafasını kaldırmaya çalışıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…