2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Canımcımm mr sonucm çıktı. Yarın biopsi yapılacaktı kitle görülmüş. Dr lar görüşmüş parça alınması tekrar kanamayı başlatır diye korkmuslar. Baska mr lar istendi ve onkolojiye bakan bi jinekolaga yönlendirdiler. Sanırm gebelik tümöründen şüpheleniyorlarmıs
Allah ım kolaylaştırsın şifa versin. Gelişmeleri yazarsın kuzum. İnşallah kolaylıkla atlatırsın 🤲🏻

Kizlar oğlumun günü günunu tutmuyor gündüz guzel uykusunu uyuyor ama geceleri bi öyle bi böyleyiz bazen sütüm yetmiyor geceleri arada mama veriyorum bu gece saat 5 'ten 8 buçuğa kadar uyumadı önceleride kisa kisa uyudu baya perişan oldum uyumayince sütte birikmiyor kısır döngüye girdik sizler ne yapiyorsunuz var mi benim gibi olan ?bu arada annemle k.v dönüşümlü geliyor k.v mutfak işi hariç bebekle ilgili destek olamiyor evdeki hengame beni sıkmaya başladı sanırım hafta sonu kendim kalmayi deneyeceğim
Yavrum benimkiler bütün gece uyumadığı ya da bütün gündüz uyumadığı oluyor 😑 gaz sancısı var ondan senin bebeğin de böyle durumu olabilir mi

Saol baby 🥰 Ana kucagi olarak mi kanguru mu ? Ben de aldim bakalim kullanin yaricak mi ise arkadaslarim cok cok memnun gaz cikarmaya yario falan dediler ana kucagi icin
İkisini de aldık yavrular kötü olunca düşünmedik artık ama bir tane aldık severlerse ikinciyi alacağız. Tecrübelerimi yazarım ama almışsın nasılsa güle güle kullan 💕

İkisini de aldık yavrular kötü olunca düşünmedik artık ama bir tane aldık severlerse ikinciyi alacağız. Tecrübelerimi yazarım ama almışsın nasılsa güle güle kullan 💕
Iyi yaptiniz kuzum insallah ise yarar kurtarir sizi de izdiraptan 🤲 saol kuzum ama yaz tecrubelerini yine de bana 🥰

Canımcımm mr sonucm çıktı. Yarın biopsi yapılacaktı kitle görülmüş. Dr lar görüşmüş parça alınması tekrar kanamayı başlatır diye korkmuslar. Baska mr lar istendi ve onkolojiye bakan bi jinekolaga yönlendirdiler. Sanırm gebelik tümöründen şüpheleniyorlarmıs
Cnm ins omenli birşey değildir araştırmasında fayda var sen gönlünü ferah tut 🤲🤲
Kuzum toparlancaz insallah cok zormus asili oldugum halde vurdu beni 😐 oyyy yerim o minikleri hava almak iyi gelir insallah keyfiniz hep bol olsun bebelere bol uyku istah olsun insallah 🥰🤲🧿
Çabucak atlatırsıniz ins cnm asılı olduğun halde zorladı seni demekki ama ins hepsi bitip gider🤲🤲

Ana kucağı kanguru sling alanlarınız varsa Bi resim atabilirmsiniz kızlar görelim 😊
Ben bunu aldım arada evde takıyorum ama daha dışarda kullanmadik..

Eklentiler

• Screenshot_2022-01-07-18-10-21-272_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-01-07-18-10-21-272_com.android.chrome.jpg
    58 KB · Görüntüleme: 33
Cnm ins omenli birşey değildir araştırmasında fayda var sen gönlünü ferah tut 🤲🤲

Çabucak atlatırsıniz ins cnm asılı olduğun halde zorladı seni demekki ama ins hepsi bitip gider🤲🤲
Saol kuzucum valla eksik asilariniz varsa tamamlayin siz de ben aman nolcak hafif gecer falan diyodum korona gercekmis yani, asili olmasam hastaneye dusebilirdim bende 🙄

Saol kuzucum valla eksik asilariniz varsa tamamlayin siz de ben aman nolcak hafif gecer falan diyodum korona gercekmis yani, asili olmasam hastaneye dusebilirdim bende 🙄

Ben ası olmadım hiç asi sırası geldiğinde üç aylık hamileydim sonrasında Dr um uygun gormedi anlicam bende asi 0 bulaşma olursa nasıl olur atlatirmiyim atlatamazmiyim hiç bilmiyorum😔😔😔

Elifimm30 Elifimm30 sen dikkat et kesinlikle Allah korusun ama hamilelikte ekstra zor zaten nefes almamiz zorken bi de oksuruk beni cok yordu, sen cok sukur dogurdun ama asinida olmayi ihmal etme sutun den bebise de geciyomus antikor kuzum 🥰

Elifimm30 Elifimm30 sen dikkat et kesinlikle Allah korusun ama hamilelikte ekstra zor zaten nefes almamiz zorken bi de oksuruk beni cok yordu, sen cok sukur dogurdun ama asinida olmayi ihmal etme sutun den bebise de geciyomus antikor kuzum 🥰
Dr la konuştum ilk üç ay geçsin asi ol dedi bekliyorum ins üç ay sonunda hemen asilarimi olacağım o zamana kadar ins bulaşma olmaz Allah'a emanetiz🤲

X