2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Cnm yaa çok çok geçmiş olsun.. eşinde bugün mü başladı semptomlar,bol sıvı tüketimi yapmaya çalışın..kekik çayı çok iyi geliyor gerçi bir çok şeyi biliyorsunuzdur..
İnşallah en kısa sürede atlatırsınız

Saol kuzum yok dun gece basladi ates yapti eklem agrisi bide erkekler daha nazli ben iki canli soylenmiyorum ayakta hizmet ediyorum hem de senin yuzunden diyip durdu sinirim bozuldu artik dedim beni en iyi kizlar anlar iciyoruz cesit cesit bisiler sifa olur insallah kuzum

Çok zor ama öncesini düşünmemeye çalış. Elinde mis gibi bir bugün var. Çok şükür şu anda her şey yolunda, bundan sonrası da öyle devam eder inşallah. En riskli zamanlar aslında geride kalmış oldu

Nisan başında olmuştu benim yumurta toplama ama ohss olunca iki ay rahim dinlendirme için ara verdik. Haziran başında transfer oldu

Hahahah ben de normal doğum için kendime güvendiğimden değil de işte sonuçta doğal olan o diye istiyorum. Olmayacaksa da illa normal doğum olsun diye ısrar etmem diyordum hep başından beri ama zorunlu sezaryen ihtimalini duymak bile bir üzdü. Yine de en hayırlısı nasıl olacaksa öyle olsun bebekler için de bizim için de

Aynen erkekler hafif kırgın olsun sanırsın canları çıkıyor yaa bak şuna yaa senin yüzünden diyor birde sen hep evdeydin bu ara.sana gelen abla da birşey var mı acaba ondan almış olabilir misin bozma bozma moralini geçecek elbet bak ne güzel eşine hizmet edecek kadar ayakta atlatabiliyorsun

İnşallah cnm dediğin gibi gün geçtikçe riskte azalıyor
Aynen hayırlısı neyse o olsun inşallah
Sayfayı Sürekli takip edip sessiz kalanlardan mısın

Bebiş nasıl..sütün geliyor mu az da olsa..
Kız kayınvaliden nerede
Kv esimle gece gidiyor yazik esim mekik dokuyor arada gögsüm nerdeyse o da dibindevalla dayanamadm bugun agladm yeter die sütüm sagdim ikisimden 1 cay kasigi zor geldi dusta aldm burda bebiste hic sabri yok bakiyor ki gelmiyor basıyor cigligi valla hic emmiyor bu sefer insallah eve gidince gelir

Sendede yoktur kuzum kıs grıp olmususnduur
Bırde grıp asısı da olun dıyorlar dr lar aslında olsan keske
Grip değil de soğuk algınlığıydı galiba canım, geçti gibi.
Çok şükür, şimdi daha iyi hissediyorum kendimi.
Hangi aşıyı olacağımı şaşırdım.
2 Tetanoz, 1 Covid aşısı olmam lazım doğuma kadar. Bi de grip aşısı eklenirse yandık.

Oğluşu saat 03.20'de uyanan ve bir daha uyumayan annişten selamlar

Dün akşam 17.30'da uyuyup bu saate kadar hiç uyanmadığı için bu uyanış beni oldukça ürkütüyor
Anaaa inşallah uyur o kadar saat nasıl dayandın kız ben kesin uyandırırdım şu an uyandırdım mesela 3 saattir uyuyor diye altını değiştirdim çocuğun

Anaaa inşallah uyur o kadar saat nasıl dayandın kız ben kesin uyandırırdım şu an uyandırdım mesela 3 saattir uyuyor diye altını değiştirdim çocuğun
Gündüz de 14'ten 17.30'a kadar hiç uyumayınca uykusu çok vardır diye düşündüm. Dün akşam da misafirimiz vardı mesela ve yine saatlerce uyuyamamıştı.

Neyse yavruşum uyanıkken tam 2 saati doldurdu ve 05.20'de tekrar uyudu. Öğleye kadar uyur inşallah.

Hadi ben de yatar. Görüşürüz

Hadi inşallah

Bı benımkı degıldır herhalde uyumayan
Asslaaa 2 saat felan uyuduğunu hıcc gormedım sureklı mızık mızık gaz sagolsun

07.40'ta bir daha ağlayarak uyandı oğluşum. Acıkmış. Bir de kaka yapmak istiyormuş. Emzirdim, altını açtım sadece çiş yapmış. Kapattım, kaka öyle başladı. 10 dk. sonra bir daha altını açtım, epey yapmıştı. Tam kapatacağım bir daha kaka yaptı, yatağa falan sıçradı, çarşafı ve altındaki alezi attık makineye

Neyse şimdi yine uyudu en azından.
Ben de tekrar uykuya

Bı benımkı degıldır herhalde uyumayan
Asslaaa 2 saat felan uyuduğunu hıcc gormedım sureklı mızık mızık gaz sagolsun
2 saat aralıksız uyumuyor mu hiç? Benimki de her zaman öyle 10 saat uyumaz (hatta ilk kez uyudu dün) ama 2 saati de genelde geçirir. Ben o uykudayken altını değişir ve emziririm onu.

2 saat aralıksız uyumuyor mu hiç? Benimki de her zaman öyle 10 saat uyumaz (hatta ilk kez uyudu dün) ama 2 saati de genelde geçirir. Ben o uykudayken altını değişir ve emziririm onu.
Oo super valla
Benım belım bacakalrım sureklı onunla yataklarda ceykatlarda kucagımda ya ekzırmede ya gaz cıkarmada yada uyutmaya calısırken kopuyor artık alıyorum gogsumde omuzumda uyuyor yerıne koyuyorum bı muddet sonra ıhhıııhhhh baslıyor suandada aynı mesela ama gazdan kendını cok sıkıyor

İnşallah cnm dediğin gibi gün geçtikçe riskte azalıyor
Aynen hayırlısı neyse o olsun inşallah
Sayfayı Sürekli takip edip sessiz kalanlardan mısın
Amin inşallah. Yazıyorum ara ara az da olsa ama benim tedavi nisanda sekteye uğradığı için baştan şey edemedim öyle kaldı

Ben kimyon çayını içmeye de içirmeye de devam ediyorum. Bayağıdır probiyotik damla da kullanıyorum (bio Gaia). Belki onlar işe yarıyordur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…