2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Şuan rahmi kastıran bi dil altı varya ondan verdi. Aksam da mr a gitçem bakalm. Eşim de sürekli ağlıyor ya çok üüzldü. Dr araştıryo şuan
O dil altından bana 2 tane verdiler kürtaj öncesi. Acayip susattı, su içmeme de izin yoktu. Kötüydü yani.
MR ne zaman canım?

Canım dün test verdim negatif ama kötü hissediyorum kendimi.
Yarın tekrar vericem.
İşin garip tarafı eşim gayet iyi.
Bısey yoktur onsallah kuzum ama infulenz felan da omıgromda yaygın sen d ve c vıtamınkerıne kan sulandırıcılarına dıkkat et
Ewet işin o garıp tarafı 1 sene omce esım covıd olmustu bende olmamıstı
Bu yıl ben oldum ve evde maskede takmadım hamılelıgım cok zor gecıyordu elımden tutup kaldır otur yat kalk ılgılendı hep masallah ona bısey olmamıstı
Nasıl oldu nem nasıl kaptım bılmıyorum ama covıdlı ıle yanyana olumca da sana da hemen gecmeye bılıyor

Anneme ve kv ye gidiyorum sadece. Nerden gelir anlamadım ki
Benim dışımda herkes çok iyi

Hahah sakin ol beybi sonra benm gibi patlama benmki ne arıyo artk ne geliyo eşime bile bebeği sormuyo her dk arayan foto isteyen kadn
Kuzum sen bosver aramasın daha ıyı senın saf temız bı tarafın var hemen vıcdan yapıyorsun haklı olsan bıle
Sen cırkeflık yapıp kavga etmemıssın kı opmeyın lutfen yasak dıe uyarmısısn vıcdanına oynamalarına ızın verme bosver bak neler yasanıyor halen ugtasıyorusn senı senden daha ıyı kımse bılemez bu sebeple konusmayacaksa da konusmasın

İğne batması gibi olan genelde gaz sancısı. Beni ara ara süründürecek noktaya getiriyor. Bir de zayıfsan doktor benek büyüdükçe yer bulamadığı için organlarını sıkıştırıyor o da rahatsız eder demişti

Yaaa o kadar etkiliyor mu gaz sancısı seni..
Ya anlamadım valla Bugün iğne batması yok şuanda da belimde Pelvik kemiğimde ağrı var birde vajinamda. Vajinada neden Ağrı olurken inan araştırmak istemiyorum stres olacağım diye

Son düzenleme:
Ben normalde de gaz sıkışması olayını çok yaşadığım için alışkınım sanıyordum ama sanırım içeride bir de yer kaplayan bebek olunca dayanılmaz bir hal alıyor. Bazen mide bazen bağırsaklarda sıkışıyor. İçime iğneler batırıyorlarmış gibi oluyor. Aşağıdaki ağrılar da muhtemelen rahim genişlediğinden oluyor. Hiç okuma. Öyle öyle olmayanı da çıkarıyor insan kendinde. Kafana takılan ne varsa doktoruna sor. En temizi o. Ayrıntılıya bir gir zaten kafan inanılmaz rahatlayacak. Her şeyini tek tek görünce bir ikna oluyorsun her şeyin yolunda gittiğine. Etkisi çok uzun sürmüyor. Endişeler hep devam ediyor ama bayağı azalıyor

Kuzum ben o agrıı yı bebek tutundugundan berı yasadım
Evde bıle adım atamayacak hale geldım
Ayagımı yataga kaldıramıyorudm esım kaldırıyrodu ayakalrımı

Sanırım öyle olacak haftalar ilerledikçe de korkularım azalıyor
Sen girdin mi detaylı ya kaç haftalık oldun..
Kanama alanı yaşamadın di mi daha

Sanırım öyle olacak haftalar ilerledikçe de korkularım azalıyor
Sen girdin mi detaylı ya kaç haftalık oldun..
Kanama alanı yaşamadın di mi daha
Azalır azalır hiç merak etme. Tüp olunca sanırım insanda ister istemez ekstra kaygı oluyor. O "Ya bir şey olursa" korkusu içimizde bir yerde kalıyor. 9 hafta bittikten sonra olmadı bir daha çok şükür. Cumartesi 34 bitecek inşallah. Benim de bebeğin başı yukarıda hala. Ona takık kafam biraz. Böyle devam ederse zorunlu sezaryen olacak ama öyle olursa da yapacak bir şey yok artık hayırlısıyla sağlıkla vaktinde gelsinler de...

Ayy kizlar o kadar keyifsizim kii esim de pozitif cikti ve cok halsiz kendimi unuttum ona bakiyorum kalkamio yerinden adam ya artik aklim fikrim durdu dua edin bize de bir an evvel toparlanalim asi olmasak nolcaktik bilmiyorum kesin hastanelik olurduk lutfen cok dikkat edin hepiniz

Ewt cnm hem öyle hemde ilkinde yaşadığım kayıp sonrasında bunda ki kanama alanları derken insan biraz zor atıyor üstünden korkularını...
Yaaa senin haftan o kadar ileride miydi Birşey kalmamış doğuma hayırlısıyla
Benim duam allahım normal doğum istiyorum ama yapamayacaksam sen biliyorsun bebek pozisyonunu almasın bir bahanem olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…