2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Inan varya 1 gunune tahammulum yok seyime kadar gördu kalk defol bi git ya o kadar sinirliyim ki her halttan cikiyor tika basa yiyo sen neden yemiyosn sutun gelmez bilmem ne valla yemek yemesine tahammulum yok
Yaa yerim sen de az gergimleşmişsin üzme canını bak canım zeynebim gidicek az kaldı. Sonra başbaşa kalacaksın o güzellikle
İnsan Bi kıl kapınca zaten batıyo herşey. Cevap vermekten çekinme sen de ozamn, sakın içine atıp strese sokma kendini boşa

Hiç bi ilaç kullanmadm kuzum hastanede 2 gün ne verildiyse o
Ben ozamn da demiştim sana şimdi bari ilaç verdiler mi diye de arada kaynadı. Vermesi gerekirdi kuzum yani bak ben metiler kullandım baya etkili Bi rahim kasıcı çok tuhaftı bişe vermemesi. Sen bak üşenme Bi doktor daha araştır görün bence ihmale gelmez. Az Bi huylandım ben senşn doktordan vardır Bi bildiği diyorum ama yok yani

Ya anladigim kadariyla sen tavrini koyabiliyorsn ben sadece surat asmakla kaliyorm ve bile bile inadina yapiyor insanin bana gercekten yardim etmek istese anliycam yok kuru inat yani
Ay yok sana diyorum da iki tavır koyuyorum sonra yumuşuyırum ben de gıcığıma giden bişe olsa da. Sadece çıkar odadan dışarı rahatsız oluyosan ben o konularda diyorum.tabi ki gerilirsin. Hemşireler de salakmı boşaltsınlar odayı bişe yapacakları zaman

Şuan rahmi kastıran bi dil altı varya ondan verdi. Aksam da mr a gitçem bakalm. Eşim de sürekli ağlıyor ya çok üüzldü. Dr araştıryo şuan

Şuan rahmi kastıran bi dil altı varya ondan verdi. Aksam da mr a gitçem bakalm. Eşim de sürekli ağlıyor ya çok üüzldü. Dr araştıryo şuan
Ahh yazık duygusallaşmış ve korkmuştur o da tabiki. Neydi o ilaç yaa adı
İlk sez. Da ağzıma dilinin altına al bunu diye verdiler ya bana ozamn anladım yolunda gitmeyen şeyler olduğunu ondan sonra başlamıştı herşey bende de sonra kaç tane verdiler ondan daha sayamadım.
İnşallah bulur Bi doktor daha.
Dışarıya aktif kanama yok şuan dimi içerde mi birikiyor

Annemde üşür diye müdahale ediyordu da bebeğin o zaman ayıktığını görünce birde sarılık olunca ses etmedi. Sadece beslerken zaten kuzum. Allah kolaylık versin.

Dışarıya gelen kanama var pıhtılar devam ediyodu zaten az az ama şuan rahimde adet sancısı gibi bişi oldu o dil altından ismi saykotek kanama günlerinde de onlarca verdiler dilimi damağımı şişiriyo bu hap benm ya. Ay 2. Kanama oldgnda bana bi serum verdiler bir alerji yaptı boğazım şişmeye başladı tüm vücüdüm kıpkırmızı oldu kaşınmaya ve uyuşmaya basladm bi anda yüzüm şişti göğsüm şişti nefes alamıyorum dedm dr bi gördü çabuk alerji ilacı verin dedi. Orda ölüyorm sandm berbat bişidi çok kötü tıkandm. Bu dil altı da ona benzer bi his yapıyo dilim damağım şişti yine ama kaşıntı olmuyo allahtan

Yaa okadar şeye adet sancısı gibi normal hem de rahim kadılıuor şuan ondandr o sancın. Çosk tutuk bişe o ilaç. Biraz erdikten sonra ısırabilirsin.
Ay Allah korusun öyle bişey de olmasın bir daha. Valla çok üzülüyorum sana inşallah birdaha tekrarlamaz vücudun çok yorgun artık inşallah öylr bişey olmaz. Kalın pıhtı da olsa sadece pıhtı olarak ararsın inşallah. Ben epey Bi zaman yumruk kadar pıhtılar atmıştım daa. Allah yardım etsin sana acıların dinsin inşallah kuzum

nurselek Kilya tiny miracle A Asiveblue minnie sanırm bir kişi hatalı ama ikizleri etiketlemeye çalıştm

Amin yavrucumm şuan resmen tetikteyiz evde bi kanama gelecekmi diye yorgunum

Ay kız bu neee pelerini nerde bunun

Aradın mı canım, ne dedi?
Aradım şeker için yemekten hemen sonra verdiğin için öyle çıkmıştır gerekirse geldiğinde tahlil yaparız..
Ağrı içinde kendini yorduysan olabilir dedi..

Bugün sağlık ocağına da gittim bu hafta İçin çağırmışlardı.kilo,tansiyon baktılar kalp atışını dinledik birde
Diyorum bu aletten her eve lazım

Ben de gitsin diye gözünün içine baktm ama gitmedi kaldı ben şok
Benim kv de 13 Ocak'ta gitmeye karar verdi. O gün günübirlik görümcem gelecek de memleketten, akşama dönecek. Onunla döneyim dedi bugün. Senin için iyi olur, yalnız gitmezsin dedim.

Daha önce sen gidersen ben bu çocuğa nasıl tek bakacağım diye dert yandığım için gitmesi konusunda özellikle destek verdim ki bırakıp gitme konusunda içi rahat olsun. Cidden normalde yemek yapma konusunda neredeyse hiç yardımını görmemekle beraber bebeğe bakmada faydasını gördüğüm için o gittiğinde en başta zorlanacağım kesin. Doğumdan beri hiç evde tek kalmadım çünkü. İlk hafta annemler vardı, 2. hafta eşimin babalık izni devam ediyordu, 3. hafta da kv geldi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…