2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Çok geçmiş olsun kuzenimde hamileyken geçirdi oda grip gibi atlattı şeker problemin yoksa bal ve zencefil karışımının çok faydasını görmüş. İçtiği suya bile limon sıkıp içmiş ve öksürük problemi içinde pekmez çok fayda etmiş. İnşallah çabucak kolaylıkla atlatırsınız. Söylenenlere de kafa takmayın kimse bile bile hasta olmak istemez ben aşının etkisi olabileceğini de düşündüm

Canim cok tesekkur ederim limon ekliyorum bende hep ilik iciyorum icme suyunu bile insallah gecip gider ama asi sonrasi olayi cok kurcalio kafami nerden bulasti aklim almiyo cunku Siz de dikkat edin vallaa nolur nolmaz son haftalarimiz

Ne hastalığı canım hayrolsun? Doğru diyorsun haklısın canım ben dayanamadım zaten bugünden başladık evde gezmeye

Kızlar bugün sabahtan beri kasık ağrım oldu halen daha devam ediyor.arada azaldı ama hiç geçmedi,iğne batması gibi ha geçti geçecek dedim geçmedi acile geldim.kan da idrarda birşey çıkmadı.
bebeği kontrol etti kalp atışı gayet iyi
Rahim ağzı uzunluğuda gayet iyi dedi..
Dün ve önceki gün biraz yordum kendimi onu söyledim ondan olabilir dedi..
İshal mi olacaksın acaba diye bana sordu
Birde magnezyum yazdı ağrılarını alır dedi..(sizce magnezyumla alakalı olabilir mi)
Birde 14 gün önce kahvaltıdan 3 saat sonra şekere bakılmıştı rutinde 70 çıktı
Bugün masadan kalktım 40 dk sonra kan verdim şeker 175 çıktı. bir açlık tokluk baktır yanlışlıkda olabilir dedi.(direk yemekten sonra verdiğim için çok çıkmış olabilir mi)
Birde muayene ederken idrara çok sıkışıksın dedi eve geldim azıcık idrar çıktı şimdi buna taktım ya neden öyle gördü usg de acaba gaz vardı da öyle mi gördü

Son düzenleme:
Ne hastalığı canım hayrolsun? Doğru diyorsun haklısın canım ben dayanamadım zaten bugünden başladık evde gezmeye
Korona çıktım baby herşeyi oluruna bırak hamileyim diye düşün hep içinden ama hareketlerini kontrol etme hep pozitif ol fıstığım bu yıl senin yılın olcak inşallah

Kuzum tek tarafli kasık ağrısı hep ama hep oldu bende de hemen gelip yatıyodum ayaklarımı kaldırıp dr da diyodu normal ağrılar rahim genişliyo diye sakin korkma ayaklarini yukari kaldir dinlenn agri hissedince…
Bizim Kilya nin bi lafi vardi dinlenince gecen agridan korkmayin diye Magnezyum bana 29. Haftada karin agrisiyla gidince verdi ve gercekten kesti oladabilir olmayadabilir bisey diyemem erken kullanan var magnezyumu Seker icinde erken daha bence kafaya takma duzenli sekilde verirsin bi belli olur o zaman detaylin ne zamandi sen bi detayliya gir de kafan rahatlasin

Tecrubeli annelerrrr bebise mama verdiler 3 saat elleme dediler doldu ama emmiyor uyuyor uyanmiyor gidikliyorum ceneye burna dokunuyorm yok tok mu ki aceba 3 kez kaka yapti
Kuzum altını değiştirin ıslak pamukla silin, burun falan imkansız topuğunu da can acıtacak kadar sıkmak lazım ki uyansın ağlasın. En pratiği alt değiştirmek. Ne kadar oldu mama vereli

Benimde aksi gibi ayaktayken ağrımadı yatarken ve otururken ağrı oldu.yani yatıp dinlendim geçmedi.bende gazdan şüphelendim ama 8 saat arada ağrının azaldığı oldu halen geçmedi o yüzden gittim acile.
Detaylıya 27 Ocak gibi düşünüyorum

Korona çıktım baby herşeyi oluruna bırak hamileyim diye düşün hep içinden ama hareketlerini kontrol etme hep pozitif ol fıstığım bu yıl senin yılın olcak inşallah
Ahh bebişim çok geçmiş olsun görmedim inanki şuan nasılsın peki ağrın sızın var mı ah berr o kadar dikkat et sonu böyle olsun. Ama hiç korkma kuzum bol bol c vitamini tüket inşallah birkaç güne toparlarsin İnsallah negzel dedin bu yıl benim yılım olsun

Kuzum altını değiştirin ıslak pamukla silin, burun falan imkansız topuğunu da can acıtacak kadar sıkmak lazım ki uyansın ağlasın. En pratiği alt değiştirmek. Ne kadar oldu mama vereli
3 saati gevcti altini degistirdik 2 3 fıt cekti uyudu hemsireye söyledik biraz daha deneyin mama tokluk hissi veriyodur dedi bnce mamayi fazla verdi

Saol kuzum iyiyim grip gibi suruo bitcek insallah Evet evet hep guzel dusun hicbiseyin seni uzmesine izin verme

Iyi yapmissin evde kurcagina dr gitmek saha mantikli agrisiz hamilelik geciren yok anladigim kadariyla biz daha hassasiz tabi korkularimiz var hakli olarak detayliyi da atlat bi nebze ferahlarsin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…