2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Maşallah kızçemize
Yaaa Allah aşkına korkuyorum mu,otelde birde,bunlar gerisin geri dönmesinler

Geldi cok zorladi cikarmak icin anlatiyorlar baya ama iste ne olursan ol acemisin bu arada Labellaaa e cok gülmüştm kaynanamin elindeydi gogsum dediginde ayyy kadin heryerden cikiyor em son eli gercekten gogsumdeydi laftan sozden anlamiyor bi gitse rahatliycampompayi soyledim ama kullandirtmadilar

İnşallah böyle hafif seyirde devam eder yavrum ya..
Ya bence sen bir kaç gün donar git test ver belki aşının etkisiyle pozitif çıktı
Yaa şansıma karantina süresi 7 güne indi seviniyorum 5.gün negatif alırsam çıkabiliyomuşum eşim de diyo hayırdır avm ye mi gitceksin akıllanmıyosun dio ahahah sanki geziyorum fellik fellik

Eşin eğer pozitif değilse senden alacak 3 gün sonra falan pozitife döner canım. Sen insanları duyma şimdi seni senden daha çok düşünecek kimse yok. Bi sabah kalkacaksın atletin sırılsıklam olmuş 2 ya da 3. Gün oluyor o gün iyileşmiş hissedeceksin ateş de o gün bitiyor sonrası bol dinlenmeli nezle. Mandalina portakal esirgeme ve vitaminlerini. Yatabildiğin kadar yat. Getirebilecek kimse varsa yemekle falan da uğraşma dışarıdan söyleyebiliyorsanız söyleyin yorma onlar için kendini gücün sana lazım. Tat koku da 2 ya da 3. Gün gidiyor yemek yemek çok zorlaşıyor ama sen zorla kendini gıdasız kalma vücudun düşmesin. Bi kaç gün sonra da geri geliyor zaten kalıcı değil benim sana enn büyük tavsiyem kendini yormaman dinlenmen

Aşılarını yaptırdın iyi tarafından bak. Karantinam bitene kadar evdesin evet. Eşinin de temaslı bildirdiysen filyasyona 5. Gün pcr yaptırması gerekiyor. 5. Gün negatif çıkarsa karantinaya hiç ö girmiyor pozitif çıkarsa 14 gün onun da

Yaa şansıma karantina süresi 7 güne indi seviniyorum 5.gün negatif alırsam çıkabiliyomuşum eşim de diyo hayırdır avm ye mi gitceksin akıllanmıyosun dio ahahah sanki geziyorum fellik fellik
Tam sana yazarken eşimde de karantina süresi 7 güne düşmüş..
Eee dedim arkadaş bugün pozitif 14 gün karantina yazmış.
yalan haberdir dedim denememi değilmiş..
Sen bundan sonra rahat rahat gez bol antikorlusun artık

Verdi bugün test bakalım temaslı bildirmedim bildirme beni dedi ne yapmamız gerektiğini de bilmiyoruz ki kimse aramadı bakanlıktan Allah razı olsun annem kv kapıdan bırakıyolar yemek hiç düşünmüyorum yatıyorum full bugün aslında üçüncü günüm oluyo tat loku gitmedi bakalım neler beklio belki o kadar kötü olmam Allahtan aşılıyım dediğin gibi kuzum çok teşekkür ederim uzun uzun yazdın Allah razı olsun

Sistem de 13 gün yazıo yarın güncellerler herhalde kuzucum ben de sağlık bakanlığının yazısından okudum son dk haberleri inşallah doğrudur

Kuzum ya bugün sağlık bakanlığı 7 güne düşürmüş karantina süresini şansımıza 5.gün negatife dönersek çıkabilirmişiz eşimide bildirmedim dediğim gibi kimse aramadı beni hngi vakayı arıycaklar sayılar uçmuş Eşim gitti kendi test verdi bakalım ne çıkcak sonuç

İnşallah bu 3. Umarım bu sefer bende tadarım bu duyguyu biraz öncede eğildim hafiften sehpada ki telimi almak için umarım bişi olmaz teşekkür ediyorum tavsiyelerin icin

İnşallah bu 3. Umarım bu sefer bende tadarım bu duyguyu biraz öncede eğildim hafiften sehpada ki telimi almak için umarım bişi olmaz teşekkür ediyorum tavsiyelerin icin
Canım benim hastalığımdan yazamadım sana Allahım hayırlı sağlıklı haberler almayı nasip etsin benden sana tavsiye çok kafana takma tabi ki dikkat et dinlen ama olucak olan oluyor ben ilk üç günden sonra her sabah kalkıp eşime kahvaltı hazırladım her akşam karşıladım yemek yaptım ama dinlendim de psikoloji çok önemli tabi ki üçüncü denemen kuzucum ama sade ve sadece takıntı yapma kendine hareket etmekle bir şey olmaz

Doğru haber yavrum filyasyon daki arkadaşla konuştuk Az önce

Tee Allahim ne isi varmis gogsunde annen bisey diyemedi mi ama sen rahatsiz olursun belki gelir makineyle cektire cektire sutun Kafani takma stres yapma hersey olur kuzucum

Tee Allahim ne isi varmis gogsunde annen bisey diyemedi mi ama sen rahatsiz olursun belki gelir makineyle cektire cektire sutun Kafani takma stres yapma hersey olur kuzucum
Elimle sıktıkca geliyor aslinda ama bebis emmiyor uyuyor iste ayy annemde diyemedi ne desin valla.kac gun kaldi sabret diyo anca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…