2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Canlarım merhaba

Ben bugün minikleri aldım geldim, şimdi evde dinleniyorum gündüz 12 deydi transferim inşallah hayırlısıyla mutlu sonla biter dualarınızı bekliyorum
Güzel haberlerini bekliyoruz canım sıkı sıkıya tutundunlar inşallah sağlıkla ilerlesin

İnşallah hayatim dua edin bana da

Geldimmm kızlar cok sükür güzel gecti sezaryen bebisimizde iyi hamd olsun yanımızda korktugum kadar olmadi diyebilirim daha yurumeye kalkmadm agrim var azcık ama oda normal zaten spinalde evet hissettm ama korkunc degildisadece 3 kez igne denendi neyden korksan basina gelir ya öyle oldu birazemzirmeye calisiyorm ama ucu yok slikonla deniyorum uyudu simdi memede uyuyor uyaniyor cok garip bir duygu Allah im herkese nasip etsin insallah

Kuzum bebeğin kilosu etkiliyor atoniyi. Rahim ne kadar büyürse o kadar risk artıyor. Belki doğumun bebeğin kilosuna göre daha erken planlanır. Ama yaşadıkların o kadar zor ki. Bende cesaret edemezdim. Gelip bastırmaları bende travma yaptı. Senin iki defa o acıları endişeleri yaşaman kolay değil. Rabbim hayırlısını nasip etsin

Oyyy inan o hali özleniyor düşün ki benimkiler daha bir aylık ama o ilk hallerini özledim tadını çıkarmaya çalış. Neden üç kez denendi kuzum. Anlık bir sızı oluyor bende öyle oldu kuzum katlanılırdı. Şimdi azıcık zorlanırsın. Ağrı kesici istemekten çekinme. Altı saatte bir iğne yapabiliriz demişlerdi. Tavsiyem pompa ile uç çıkar. Tabii oturamazsın da yardım ederlerse yattığın yerden maksat uç çıksın. Bizde sonradan denedik uç yoktu emzirme hemşiresi dedi pompa ile biraz sağım yapalım süt geleniz maksat ucu çıksın diye. Birde kreme hemen başla göğüs uçlarına

Kızlar koronayım
Kuzum sakın korkma, uzan dinlen, eğer ebeveyn banyosu varsa wc banyo ayırın eşinle. Omicron çok hızlı bulaşıyor ama seyri çok hafif nezle gibi geçiyor. Günde 3 parolle 2 günde ateşi atlattım ben sonra burnum bile tıkanmadı zaten. Hiç üzme kendini ben de nerden aldım Bilmiyorum markete bile gitmiyordum. Eve gelen kargodan falan bulaştı sanırım. Sormak istediğin ne varsa sorabilirsin.

Kızlar koronayım
Geçmiş olsun
Gözün aydın. Allah sağlıkla analı babalı büyütmeyi nasip etsin

Amin kuzum bakalım kaderimde ne var zmanla görücez. Hayırlısı olsun insallah

Canımm gözünaydınnn çok şükür kavuştunn yürümeye kalktıgında da elinle dikişli bölgeyi sıkıca tut kuzm öyle daha kolay yürünüyor. Helal olsun çabuk cevap verdin bize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…