2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ayy kızlar hazirlandm bekliyorum ama resmen ellerim titriyor genel mi olsam napsam
Bak bizi düşün onca şey yaşadık ama doğum çok güzeldi orda sıkıntı yoktu diyoruz🤗
Gönlünü ferah tut ve derin nefesler al sakşnleşmeye çalış. Ben ağlaya ağlaya girmiştim doğuma kayıt açarken başladım ağlamaya girene kadar🤭 sen de stresini böyle atacaksan bunu yap sakın kasma kendini içinden de dua et 🤗🤗

Kızlarr ben de sabah doktoruma gittim nst bağlandı ultrasonla baktı çok şükür bişey yok ama ben genel olarak çok kötüyüm test ver sen dedi test verdim sonucu bekliyorum 😔 Herkes kendine ve bebişlere dikkat etsin son bir haftadır ben ailem dışında hiç biyere gitmedim olmuşsam korona yani şok geçircem 😅

Kızlarr ben de sabah doktoruma gittim nst bağlandı ultrasonla baktı çok şükür bişey yok ama ben genel olarak çok kötüyüm test ver sen dedi test verdim sonucu bekliyorum 😔 Herkes kendine ve bebişlere dikkat etsin son bir haftadır ben ailem dışında hiç biyere gitmedim olmuşsam korona yani şok geçircem 😅
Çok şükür cnm..
Test sonucunda negatiftir inşallah..
Aynen hele bu ara çok dikkat etmek lazım çok hızlı yayılıyor Allah korusun hepimizi🙏🏼

Kuzucum yazanlara da hiç cevap veremedim perişanım yani aşı yaptı diolar ama yine de test verdim bekliyorum 😔 zeynep e bakiim diye girdim keyifsizim çok siz de dikkat edin kendinize 😐
Ben de aşının yaptığını düşünüyorum çünkü son doz Bi çok kişiyi böyle yapmış 🤗 Allah şifa versin sana Bi an evvel topikimizin neşesi 🤗

Kızlar bebetoların yüzüne bişe sürüyo musunuz. Vücutlarını losyon la nemlendiriyoz da yüze napıyosunuzzz
Kızzz ben karnına masaj ıcın bıle sadece zeytonyagı ıle masaj yapıyorum hıc bısey surmuyorum
Bana dogal da olsanherseyde katkı var sonucta dıe hele yuzune hıcc surmuyroum
Su gibi onlar kuzum kıyamam yaa 🥰

Kızlar benim geride bir tane embriyom var sadece kıyamıyorum 🤓 ve çocuk istiyorum ama yetiştirme vs düşününce zor geliyor. Çok kararsızım. Korunmak için iğne hap kullanmak istemiyorum orasında net kafam spiraldende korkuyorum ay çocukta istiyorum da istemiyorum da gibi bilemiyorum akışına bırakıp doğal yoldan olursa olsun mu diyeyim bilmiyorum
Benim 19 tane var kuzum geride artık eşimede diyorum Rabbim isteyenlere versin iki tane yeter bize diye ama bazen aklıma ne kadar saklanabiliyorsa saklansın ne bileyim bir rahatsızlık bir şey olur Allah korusun o zaman belki düşünürüm büyük ihtimal ben yine eşimin korunmasını isteyecem spralden bende korkuyorum birde çevremde örnekleri görünce dahada bir korkmuyor değilim

Benim 19 tane var kuzum geride artık eşimede diyorum Rabbim isteyenlere versin iki tane yeter bize diye ama bazen aklıma ne kadar saklanabiliyorsa saklansın ne bileyim bir rahatsızlık bir şey olur Allah korusun o zaman belki düşünürüm büyük ihtimal ben yine eşimin korunmasını isteyecem spralden bende korkuyorum birde çevremde örnekleri görünce dahada bir korkmuyor değilim
Maşallah kuzum bence de hepsini imha ettirme kalsın zaten beş yıl süresi var beş yıl bekle bence. Öyle erkekler baksın çaresine bizim çektiğimiz yeter 😬

Bende öyle düşünüyorum. Bi anda bünye sarılacak Allah korusun. Ya kuzum elbet de çocuk yetiştirmişlr bilirler ama. Ben biraz farklı bakıyorum bu olaya. Bir sürü sebebi var böylr davranmamın. Ki ben hamileyken de dedim eşimr. Odaya düzen kurarım çocuk bakımı bende onlarla sadece ben ilgilenirim dedim. Bak ben size de demiştim birini emzirirken diğerini alıp öbür odaya götürmesi eşimin, babanneye diye, ya da sadece babaanne değil ki, annem de alıp götürse içeri aklım deli gibi orda kalıyo güvenmiyorum ki güvenmemekte haklıyım. Geçen annemler geldi babam flan kv de de var çocukları süsledim yanlarına götürdüm ben de gittim hem hoşbeş edeyim hem sevsinler yoksq malum odadan çıkamıyorum. Neyse benim kendi annem yakın yakın ağzına giriyor az büyü de öpcem heryerini ısırcam böylr konuşuyo tamam mı. Ya dedim olur. Müsade yok öpmeye dedim. Sen nerde görcen her zaman dedi bana. Zaten olmayan güven yerle yeksan. Bunu benim annem yaparsa kv ne yapmaz o beni hiç takmaz ozamn. Bunun gibi şeyler mesela.
Yani ben kendime de bilgime de Rabbim in izniyle önce, güveniyorum. Eksiklerimi kendi kendime deneyiöleyerek öğrenmek istiyorum. Biri yarın öbür gün ben dedim ben yaptım desin istemiyorum. Benim kendi ailem de ne yalan söylim şimdi bir gün kötü okunsa smyleyebşlirler yaptıklarını. Ben bunu istemiyorum. Ve bunlar böylr olduğu için şimdiden işe başlayınca çocuğumu ne yapacağımı düşünüyorum.
Haklısın kuzum bende senin gibi düşünüyorum hatta geçen gün eşim annesine dedin doğrusuyla yanlışıyla biz büyütelim yanlışıda doğruyuda deneyimlerek öğrenecez en azından yanlışta olsa bizim yanlışımız falan olacak dedi

X