2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Maşallah kuzum bence de hepsini imha ettirme kalsın zaten beş yıl süresi var beş yıl bekle bence. Öyle erkekler baksın çaresine bizim çektiğimiz yeter
Kesinlikle öyle biz yeterince çektik ay cidden yaşadıklarımı düşününce ben mi bunları yaşadım diyorum artık iğneden kanaysn yerler iğne yapılacak yer bulamayan hemşireler kontroller vs.

Kesinlikle öyle biz yeterince çektik ay cidden yaşadıklarımı düşününce ben mi bunları yaşadım diyorum artık iğneden kanaysn yerler iğne yapılacak yer bulamayan hemşireler kontroller vs.
Dönüp bakınca asla yapamam dediğin şeyleri yapmış görüyorsun Rabbim bir şekilde sabrını verdi çok şükür mükafatını da verdi. Onlara sağlık versin

Kızzz ben karnına masaj ıcın bıle sadece zeytonyagı ıle masaj yapıyorum hıc bısey surmuyorum
Bana dogal da olsanherseyde katkı var sonucta dıe hele yuzune hıcc surmuyroum
Su gibi onlar kuzum kıyamam yaa
Kız her tarafı kabuk nasıl nemlenditmiyim vücudu. YB da sürmüşlerdir zaten senin bebeto ya da

Canlarım merhaba

Ben bugün minikleri aldım geldim, şimdi evde dinleniyorum gündüz 12 deydi transferim inşallah hayırlısıyla mutlu sonla biter dualarınızı bekliyorum
Merhaba cnm
Sağlıkla ilerlesin inşallah miniklerim dediğine göre iki embriyoya karar vermişsin iyi de yapmışsın cnm
Bundan sonra güzel haberlerle inşallah

Canım önce tozu koyuyorsun sonra üstünü tamamlıyorsun suyla. 3 kaşık Toz üstüne suyu 90 cc ye kadar koy yani. Biraz fazla sulu olmuş.
Kızlar bebetoların yüzüne bişe sürüyo musunuz. Vücutlarını losyon la nemlendiriyoz da yüze napıyosunuzzz
Ben o mustelanın yağından sürüyorum banyodan sonra kuzum, banyodan önce de saçına sürüp bekletiyorum zeytinyağı konak olmasın diye
Canlarım merhaba

Ben bugün minikleri aldım geldim, şimdi evde dinleniyorum gündüz 12 deydi transferim inşallah hayırlısıyla mutlu sonla biter dualarınızı bekliyorum
Yaaa biz de senin güzel haberlerini bekliyoruz fıstığım 2 tane koydurdun sanırım ay çok sevindim hadi bakalım

Canlarım merhaba

Canım benim öncesinde söylemiş miydin bilmiyorum. Rabbim hayırlı eylesin Sımsıkı tutunsunlar

Canlarım merhaba

Oyooyooyyy ınsallahh olurr stresten uzak dur sacmada gelse kendını esırgemek sakınmak uygula kuzum hadı bol sansss

Doğru yapıyorsun kuzum mama hacmi eklenince biraz fazla oluyor

Canlarım merhaba

Cnm hayırlı olsun ins simssiki tutunur bebklerin sana sağlıklı gebelik ge ısırır kucağına alırsın evladını yada evlatlarını
Kızlar koronayım
Cnm uzulme ins sorunsuz atlatacaksin sende bebeginde duamdasin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…