2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ayy kızlar hazirlandm bekliyorum ama resmen ellerim titriyor genel mi olsam napsam
Bak bizi düşün onca şey yaşadık ama doğum çok güzeldi orda sıkıntı yoktu diyoruz
Gönlünü ferah tut ve derin nefesler al sakşnleşmeye çalış. Ben ağlaya ağlaya girmiştim doğuma kayıt açarken başladım ağlamaya girene kadar sen de stresini böyle atacaksan bunu yap sakın kasma kendini içinden de dua et

Kızlarr ben de sabah doktoruma gittim nst bağlandı ultrasonla baktı çok şükür bişey yok ama ben genel olarak çok kötüyüm test ver sen dedi test verdim sonucu bekliyorum Herkes kendine ve bebişlere dikkat etsin son bir haftadır ben ailem dışında hiç biyere gitmedim olmuşsam korona yani şok geçircem

Çok şükür cnm..
Test sonucunda negatiftir inşallah..
Aynen hele bu ara çok dikkat etmek lazım çok hızlı yayılıyor Allah korusun hepimizi

Kuzucum yazanlara da hiç cevap veremedim perişanım yani aşı yaptı diolar ama yine de test verdim bekliyorum zeynep e bakiim diye girdim keyifsizim çok siz de dikkat edin kendinize
Ben de aşının yaptığını düşünüyorum çünkü son doz Bi çok kişiyi böyle yapmış Allah şifa versin sana Bi an evvel topikimizin neşesi

Kızlar bebetoların yüzüne bişe sürüyo musunuz. Vücutlarını losyon la nemlendiriyoz da yüze napıyosunuzzz
Kızzz ben karnına masaj ıcın bıle sadece zeytonyagı ıle masaj yapıyorum hıc bısey surmuyorum
Bana dogal da olsanherseyde katkı var sonucta dıe hele yuzune hıcc surmuyroum
Su gibi onlar kuzum kıyamam yaa

Benim 19 tane var kuzum geride artık eşimede diyorum Rabbim isteyenlere versin iki tane yeter bize diye ama bazen aklıma ne kadar saklanabiliyorsa saklansın ne bileyim bir rahatsızlık bir şey olur Allah korusun o zaman belki düşünürüm büyük ihtimal ben yine eşimin korunmasını isteyecem spralden bende korkuyorum birde çevremde örnekleri görünce dahada bir korkmuyor değilim

Maşallah kuzum bence de hepsini imha ettirme kalsın zaten beş yıl süresi var beş yıl bekle bence. Öyle erkekler baksın çaresine bizim çektiğimiz yeter

Haklısın kuzum bende senin gibi düşünüyorum hatta geçen gün eşim annesine dedin doğrusuyla yanlışıyla biz büyütelim yanlışıda doğruyuda deneyimlerek öğrenecez en azından yanlışta olsa bizim yanlışımız falan olacak dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…