2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

İyi pazarlar yavrummm..
Şifa olsun boş bol antikor olsun

Offf kac günlük bebek öpmesen ne olacak aceba yemin ederim cıldırıyorum yaa bisey desen bi dert demesen bi dert esin uyarsn en iyisi
Eşime mesaj attım şu anneni uyar koronada köse kmseyi öpmezken bebek öpmek nedir ya yenidoğan bebeğin öpüldüğü nerde görülmüş. Ayrıca ben kendm öpmüyorm annesiyim kokluyorum sadece. Gelmiş şapur şupur öpüyo yaaaa allhım ya sabır

Bildiğimden değil, sadece okuduğum yazı öyle diyordu.
Fotoğraf bile vardı da, almadım ekran görüntüsü.
Enjektörle nasıl veriliyo hiç bilmiyorum.
Normal enjektör mü büyük enjektör mü kullanılıyo?

Ay çok yabancıyım bu konulara.
Hiç anlamıyorum dediklerinizi.
Parmak nedir ki?

Bildigim kadariyla 5 lik 10 luk enjektör serce parmagini damagina koyup enjektörle sıkıyorsn nurselejte onun fotosunu atmıstı sanki o daha iyi bilir

Kac kere dedikten sonra iste daha ne diyesin anlamayan anlamıyor bakalim biz neler yasiycaz ben diyemem de☹

Oo cok ıyıı bol antıkorlar canım
Ablamlar da 3. Doz oldu pert düştüler sen nasılsın

Ben dedm baştan bebeği öpmek yasak dr yasakladı. Kmse öpmesn lütfen dddm. Şimdilik diye tepki verdi kv. Ama şimdi de öpüyo
Yazıkk ama yaa iddalasmanın anlamı yok suan da kımse kımseyyı öpmezken dısardan gelen bırının öpmesı ne demek
Ben esıme bıle öpturmuyorum
Dısardan gelıyor uzeırnı banyoda cıkarıyor el ayak veya dus hangılerı olursa ogun ıcın yapıyor heryerıne dezenfektan FARMISOL agız ıcı dahıl sıkıyor oyle gelıyor bebegın yanına
Asla işten gelince ( ısyerınde unıforma giyindi gı halde) dıs kıyafetle oturtmyuyroum cekyatlara bı skeılde ortu ılede olsa bebegı koyuyorum bazen gun ıcınde dıe

Ben enjektörle direk vermiyorum kuzum cim parmağımı emdiriyorum yandan ağız kenarından enjektörle, öyle hiç akmıyor. Ama öyle de olsa vakit alıyor. Ml artınca ne yapcam diye düşünüyorum açıkçası. Size de ondan sormuştum

Ben de sabah öyle bir şey okudum.
Biberonu emerken bebekler dilini dışarı çıkarıyormuş.
Memeyi de aynı şekilde emmeye çalışınca süt gelmiyormuş.
Memede yara veya meme reddi bundan oluyormuş.
Yavrum bence o olay cok nadir yasanan olaydır
Bız kuvezde 26 gun kaldık ve orda bır suru bebekte varr
Gunde sadece 1 kere aNne memesı alıyorlardı
Dıger turlu bıberonla besleniyorlar dı
Ama bıznher gıttıgımız de tum anneler emzırıyordu bebeklerde sıkıntı olmuyordu
Ve bız eve cıkıncada cok sukur anne memesıne devam ettık herkeste bu skeılde besliyor benım gıbı yasayan anneler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…