2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Biberonla verince memeyi tutuyorlar mi kac gun denemek lazim ki kasik ya da enjektorle ver ver de bi yere kadar
Ben de sabah öyle bir şey okudum.
Biberonu emerken bebekler dilini dışarı çıkarıyormuş.
Memeyi de aynı şekilde emmeye çalışınca süt gelmiyormuş.
Memede yara veya meme reddi bundan oluyormuş.

Yaa evet bende ondan korkuyorum iste ama düsünüyorum süt yeterli gelmiyor mama ve anne sütü beraber gidiyorsa biberona alısıp bi yerde memeyi bırakır gibi ama enjektör de bi yerde yorar ml bile verilmez heralde dizyem dizyem verilir

Evet ne olursa olsun hiçbir biberon yapısı anne memesi gibi olmaz en nihayetinde uzun yapılı. He antikolik alırsın yavaş akışlı olur bi nebze anne memesi gibi olur ama yine de redde meil veriyo bunlar. Ben enjektör parmak yöntemi kullanıyorum bu beni 2 bebede Hele ki, daha çok yoruyor. Ki bunu yaptığım halde bile önüne geçemeyebilrim meme reddinin. Çünkü Bi kaçtır farkediyorum evet çekişi güzel ama çok küçük açıyorlar ağızlarını areolayı kavramları ne mümkün, belki de şuan çok küçükler diye bilmiyorum ama. Uff çok alengirli Bi durum ya

Mesajlarin hepsini okuyamorum yada sonradan okuyorum zeynep yenidogan yoğun bakimi önemli hiç-bir sorun olmasa bile her türlü olasılık var maalesef bebegim dogdu ufak bir solunum sıkıntısı oluştu hemen yoğun bakima aldilar gece yarısına kadar kaldı sonra yanima gönderdiler hastanede yoğun bakim olmasa zaman kaybı olurdu ne olur ne olmaz mutlaka yoğun bakımlı olani tercih et

Sizde niye bukadar elektrik kesiliyo kuzu ya. 24 düşük Bi derece değil Bi kat daha fazla giydir yatağına yanına al sen de yanına yat bişey olmaz Allahın izniyle
Ahh kuzu bırde ıllet gobek fıtıgı varya uykuda bile cıglık atıyor dalsa bıle rahatca yatamıyoruz ki

Bnde öyle olsun istiyorum valla nolur nolmaz Allah korusun biz tedbir alalım da takdir Allah tan artk

Inan varya şaşkın ördek gibiyim ne olacak nasıl olacak hic bilmiyorum ben nasıl toparlanıcam diyorum sonra gercekten anne mi olucam diyorum cok tuhaf bir duyguymus yarın kontrol var bakalim ne diyecek

Ya ben hâlâ daha enjektörle veriyorum da nereye kadar diye sorgularken buldum kendimi avent mi şuan kullandığın peki
Valla enjektör çok oyalıyor yarısını da akıtıyorduk hava al vermeye çalış filan yeterli beslenemediklerini düşünüp ikinci gün geçtik biberona hatta. Bebeklerden birinin meme reddi sebebi olabilir tabii bocalıyordu ama biberonla bir şekilde tanışacaklardı Dr browns kullanıyorum gaz olmasın diye güya ama gaz dolular maalesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…