2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Benimkilerde sarılık vardı ya üç saatte kaldır besle dediler kendim saat kurup kaldırıyordum ama artık üç saat kesintisiz uyuma yok bazen yorulup beş saatte uyuyorlar nadiren ve kaldırmıyorum artık bazen saatte bir kalkıyorlar filan eski düzeni bıraktım onlar nasıl isterse artık memeyi hep teklif ediyorum mama saatte bir vermiyorum tabii ki de. Aç olunca belli oluyor gaz için kalkınca belli oluyor altı kirli ise belli oluyor büyük oranda. İsteklerine göre gidiyorum. Ve maalesef hiç vakit kalmıyor

Haha bunu duymustum biliyo musun gömülp gidiyor cocuk diye
Gazları çok ya göbeği göğüsleri destekliyor kuzuları rahatlıyorlar bende göğüs kemiklerim batıyor omzum batıyor resmen ağlamayı kesmiyorlar anneme gidince sakinliyorlar başta zoruma gidiyordu ama şu an onlar iyiyse iyiyim diyorum. Ben diyorum anneme al bende rahatlamıyorlar diye

Aynı benim doktorun dedikleri senin doktorunda

Hic bilmedigimden soruyorum kuzu ya uyanmazlarsa peki bazen uyanmasa da besle felan diyorlar ya hele.bide 2 saate bir diyorlar ya benimde aklim karisiyor ne yapmak lazim die
Ben rutini 3 saatte bir bili
Yaa o çocuk yardımı nedir ben bilmiyorum bile Memurlarda var mı ?
Var var olmaz mı. Sen eşini Bi gönder belediyeye ordan yardımcı olup yönlendirirler şimdi benimki bişeyler yapıyo ama bn çok hakim değilim

Yaa annelik psikolojisi simdi bende oyle dusunuyorm kimseye vermek istemem tek ben yetmeliyim diye ama o sakinliyorsada yapacak bisey yok o rahat olsun yeter napalim

Hic bilmedigimden soruyorum kuzu ya uyanmazlarsa peki bazen uyanmasa da besle felan diyorlar ya hele.bide 2 saate bir diyorlar ya benimde aklim karisiyor ne yapmak lazim die
Sadece anne sütü alıyorsa iki saat mama alıyorsa üç saat kuzum. Bu ilk doğdukları zaman sonrasında çok sık kaldırırsan gelişmiyorlarmış

Aa bn sarıldığın öylede atıldığını bilmiyordum biliyomusun. İyi bari çok şükür kuzum
Benim kızın sarıldığı da car da hafif demişti baktrdık 9 geldi değeri fotoya gerek yok demişti. Üzülme kuzum dur bakalım döner yine. Neyle veriyorsun mamayı?

İşin en nihayeti son cümle. Hiç vakit kalmıyor

H Hazel9 kizz sen nerelerdesn bugünn
Kuzucumm burdayımm uzun zaman sonra arabayla dışarı çıktım annemle yılbaşı hediye işi vardı ayy çok yorulmuşum gezemiyorum artık üç mağaza da pert oldum, eve gel yemek hazırla bilmem ne yedik sonra uyudum uyandım daha mutfak toplamadım sen napıyosunn iyi misinn

Yaa degisiklik olmustur ama dedigin gibi gecti bizden yaa 2 adım atinca pert oluyorm bnbnde iyiyim sükür ama catı agrım felan basladı artk klasik skntılar yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…