2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yaa degisiklik olmustur ama dedigin gibi gecti bizden yaa 2 adım atinca pert oluyorm bnbnde iyiyim sükür ama catı agrım felan basladı artk klasik skntılar yani
Ay kuzum ya kıyamam ee bakma artık son günlerinn yaniiiii çok heyecanlııı benim de son sekiz hafta Allah bi mani vermezse ama perişanım geceleri tuvalet olayı bitirio beni sabah uyuyorum sersem gibiyim bi yandan yemek bilmem ne artık zor gelmeye başladı kocaya da nazlanamıyorum köpek gibi çalışıyo üzülüyorum haline valla Allah herkesin yardımcısı olsun herşeyin tamam mı şimdi senin eksik meksik yok dimi

Ben hala saatli besliyorum ya sarılık olmasınlar diye acaba o ihtimal kalkmış mıdır ortadan ?

Valla cok heyecanlı esimde bu ara hep gün asırı gidiyor benimde yanlizim evde hep hic zaman gecmiyor vallaayy tuvalet sorma sana bisey deyimmi sonlara dogru daha fenaymis gece nasıl sıkıştm diye gidiyorum ama yok dogru duzgun fena baskı yapıyor valla dedigin gibi uyku yok kalkip oturuyorm artkcok sükür tamamım ya bavulu tamamen kapattm dogum sonrasi icin baktm hemen kilo verilmiyor biseyim yoktu bende hic veremem o zaman dedimdünde onları hallettm evde giymelik bitti galiba hersey

Son aylar cok zormus cidden neyse buna da cok sukur kuzum sayili gun annen yolbasindan sonra mi geliodu ? Ya bende eksikleri baya aldim gibi ama sanki eksik gibide bilmiorum listeye bakiorum incik cincik var kulak cubugu deterjan falan ayy bilmiorum kafam corba bavulu ne zaman hazirlicam ben peki kacinci haftaydi daha hic bisi yikanmadi annecigim sagolsun dag tatiline gidio ablamlarla cok lazimdi

Kizz masallah annende geziyormusannem haftaya pazartesi gelecek insallah aslinda artık yikasan iyi olur cünkü halin kalmıyor bir sürü ütü felan derken anca ben 33. haftadan beri her kontrole bavulla gidiyorum nolur nolmaz diye hastanede uzak oldugu icin zor olur bize..Yani 8 hafta düsünme hic hazirlan artk ufaktan

Annem masallah valla uc kizla ve torunlarla ayri hikaye bir ay da bolusuyoruz anamizi ablalarla, benle cok ilgilenince kiskaniyolar hayirlisiyla gelsin yanina annen sende artik yalniz kalma kuzum valla yilbasini gecirir oyle ocakta hazirlariz artik kuzum annem kayinvalidem falan gelir biz de seremoni gibi gibi bisi herkes karismasa olmaz malum abla var o gelince utuler yardim eder bize artik oldugu kadar bavulu da indirim artik madem ayy korkuyorumda bi yandan yetersiz olmak istemiyorum hiç

Masallah masallahaslinda annem gelirdi de simdiye ben cok istemedim yanliz daha iyiyim die islerine yardimcin varsa ohh ne guzel o zaman bizde tek esimle ben yaptk herseyi

Masallah masallahaslinda annem gelirdi de simdiye ben cok istemedim yanliz daha iyiyim die islerine yardimcin varsa ohh ne guzel o zaman bizde tek esimle ben yaptk herseyi
Siz istemiyosunuz hiç ama bak herkes nasıl mutlu yardım edio analar kv ler diye var çok şükür abla gelio evi düşünmüyorum bide eşim aşırı titiz çünkü daha yeni aldığı bişeyin ertesi gün hazır olmasını istio saç kıl tüy gelemez ayakabıları giyildiği gibi temizlencek kaldırılcak falan ben de yapamıyorum artık valla abla gelio işte üç yarım gün

Ayyy esin zormus kizzz zaten yetisemezsin ki bu halinle normalde bile yetisemezsn sürekli is yapman lazım valla senin kurtaricin mecbur alman lazim birisini

Ayyy esin zormus kizzz zaten yetisemezsin ki bu halinle normalde bile yetisemezsn sürekli is yapman lazım valla senin kurtaricin mecbur alman lazim birisini
Valla yetişiyodum hem geziyodum hem iş yapıyodum elimden geldiğince çalışmayınca kolay tabi çalışsam imkansız böyle bişi ekimde falan başladı üç güne abla ama bebekle falan zor yani zaten hergün gelcek şubat itibariyle bakalım sinirlerimi bozmazsa

Ben hala saatli besliyorum ya sarılık olmasınlar diye acaba o ihtimal kalkmış mıdır ortadan ?
Canım prematüreler için dört haftayı bulabiliyor ama benim bebeler zaten sarılıktı düzenli kan verdik düşme eğilimine girince doktor endişe etmeyin dedi ama tabii beslenmeye dikkat ettikte sarılığın verdiği uyku hali yok zaten uyanıyorlar gerçi uyumuyorlar zaten

Aa evet sen naptn konustun mu kadınla hichelal olsun normalde yetisiyosan ben üsenirm ya bir yaparm iki yaparm pes ederm

nurselek nasıl oldun dsha iyi misin
Kilya bebisler nasil sen nasilsin
minnie sen ne yaptin ayyy meloyu etiketleyemedim bulamadm @Birumuttuyasataninsani sen naptm nasil kuzucukk
Kizlar ben cok şükür iyyim ama ne yazabiliyorum ne okuyabiliyorum çünkü çok yorgunum ve vakit yok gece uykum nerdeyse sifir bebegim gece kalkıyor ve memede uyuyor yerine birakinca aglamaya başlıyor. Onun dışında dikişlerim daha az acıyor daha iyyim. Hayatim değişti resmen adapte olmaya çalışıyorum

Kilya benimkinde de hafif sararma var ne yaptiniz

Aa evet sen naptn konustun mu kadınla hichelal olsun normalde yetisiyosan ben üsenirm ya bir yaparm iki yaparm pes ederm
Konuştum baya ciddi şu an iyi toparladı sevince yapıyosun baby bende yerimde durmuyodum temizlik severim en azından bi süpürürüm (hala daha yapıorum çaktırma duysa bizimkiler çok kızar da duramıyorum batıo saçlarım kırıntılar falan çok fena yerde görünce )

Ahh ahh dur kız kendini yorma su zamanda 30 dan sonrası bitik gercekten cünkükadına da iyi yapmssn en azindan uyardn ne yaptigini bilsin

Önemli olan iyi olmanız zaten yeni bi hayata adapte oluyoruz kolay degil tabi ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…