2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Zaten bebek haberi aldığımızda başladı bel ve diz ağrıları 🤕 biraz pabucu dama atılmış hissetti, ilgi görmek istedi 😒 sürekli etrafında pervane gibi dolaşayım istiyo ama benim de halim yok 😔
yarın da işten yöneticisine gidelim diye plan yapmıştık, ama adamın karısı hastaymış, pcr testi vermiş ama bi şey çıkmamış. Onlara gidelim diyo, kadın hastayken iş çıkarmayalım, hem bak ben de oturamıyorum, uzanmam lazım dedim ama nafile 20 dk uğrar geliriz diyo 😕 yok benim sözüm hiç geçmiyo
Yaaa hakkaten cocuk gibii sizin biraz nikah falan hersey hizli olmus belki doyamadi kocacigin sana hemen cocuk oldu birde 😅 oturur duzenee cocukla beraber merak etmeee bu erkekler 50 yasinda anca olgunlasiyo 😅

Çok doğru dedin. Sezaryenden sonra rahimde biriken kanı dışarı çıkarmak için sık sık karnıma bastırdıklarında şiddetli ağrı çekerken şöyle demiştim: "Güya normal doğum yapmadım, sancı çekmeyeyim diye."
Alâsını çektim o sıra. Şimdi de karnımdaki his kaybı ve ağrı azalarak devam ediyor.

Neyse ki sezaryen olmayı keyfiyen istemedim, mecbur kalındı.

Demem o ki, doktorunuz sizi normal doğuma uygun görüyorsa doğurun gitsin. Ben benim bir daha böyle bir şansım hiç olmayacağı için üzgünüm yine de. 😬
😬Canım benim elinde olmayan bişey , napacaksın üzme kendini.

Canlarım, gece sancılandım. Korona da hala pozitif olunca sezeryanla kavuştuk kızımıza 🙏🏻 14 saat sancı çektim üstüne sezeryana girdim. Çok şükür her şey yolunda, bebeği yanıma alamadım o babaanne ve teyzesiyle birlikte. 3 4 gün sonra kavuşabilcem 🙏🏻 Bu günümüze şükür diyelim
Gözün aydın canım 😍
Allah analı babalı büyütsün 🤲
Grubumuzun kaçıncı bebesi oldu şimdi 👶😙@Hazel9
tupaaaaa tupaaaaa kizlarrr siz bilirsiniz 😊

Canım iyi bakmışsın 🤱🏻 Maşallah sütün yaramış. Gelişimi iyi aslında. Ben emzirme danışmanlarını dinliyorum, bebeğin günde 20-30 gr alması gerekir diyolar, buna göre bi haftada en fazla 210 gram alması lazım ki seninki 325 gram almış, neyini beğenmedi anlamadım 🤷🏻‍♀️
Aynen kuzum neden memnunıyetsızce cevap verdı anlamadım
Bırde benım bebegım premature normal yemı dogan bebekle premature bırde degıl bence ama ne bıleyım kendısı dr ya öyle deyınce bende kaldım

Kızlar acil yardim memelerim taş gibi süt mü birikti bana deneyimli anneler acil yardımcı olabilir mi

Canım sıcak suyla göğüslerini yıka, masaj yap .
Avuç içiyle göğsüne masaj yap, sonra kahve rengi kısmı parmaklarınla ovala .
Moralini bozma , süt sağma makinen varsa onla da çekebilirsin.

Yok valla keyifle okuyorum bütün ayrıntılara ihtiyacimiz var inan gözüm korkuyor cünkü napıcam diye🤭yani diyosun ki ilk andan itibaren acımasa bile kapak kullan sütyeni tak sonra bütün gün mü duruyor mu peki bide kac gun sonra bıraktn kullanmayi
Hiç bırakmadım yavrum. Emzirirken çıkarıyorum bi tek. Rutin hep bende takılı emzirceğim zaman hemen çıt atleti açıyorum kapağı çıkarıyorum emziriyorum hemen geri takıyorum kapağı mis sıfır acı. Bak aslında şuan yara ucu ama asla acımıyor 🤷‍♀️ İlginç

Hiç bırakmadım yavrum. Emzirirken çıkarıyorum bi tek. Rutin hep bende takılı emzirceğim zaman hemen çıt atleti açıyorum kapağı çıkarıyorum emziriyorum hemen geri takıyorum kapağı mis sıfır acı. Bak aslında şuan yara ucu ama asla acımıyor 🤷‍♀️ İlginç
Ayy cok iyiymis o zaman direk kullanmaya baslarim bende insallah

Yaaa hakkaten cocuk gibii sizin biraz nikah falan hersey hizli olmus belki doyamadi kocacigin sana hemen cocuk oldu birde 😅 oturur duzenee cocukla beraber merak etmeee bu erkekler 50 yasinda anca olgunlasiyo 😅
Aslında öncesinde 2 yıl flört ettik, gezmediğimiz yer kalmadı, yurtdışına çıktık beraber. Gezmeyi, tozmayı çok sever kendisi. Pandemiden önce sözlendik, nikah/düğün hazırlıklarına başladığımızda covid patladı 💥 derken çok da geciktirmek istemedik, pandemide evlendik ve tüm hayatımız evde geçmeye başladı 😣 ondan sonra bana sardı işte 😂

X