2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Benimki tam ergen moduna giriyo 😰 kendini odaya kapatıyo, hiç konuşmuyo 😬
Sırf onun gönlü olsun diye karnım burnumda araba kullandım, peşinde her yere dolandım. Bugün de iş için bi toplantıya gitti, illa sen de gel diyo 😒 Allahım uzun süre oturamıyorum, ayaklarım şiş zaten, gece uyuyamıyorum. Neyse acıdı bu kez halime, çok ısrar etmedi. Hiç hamileliğimi yaşayamadım 😢
Oyy kiyamam sana yaa evet hatirliorum sen fizik tedaviye falan goturuodun esini dimi 😔 saglikla dogurda insallah kuzum burnundan getirirsin sende intikam soguk yenen bi yemek 😂

Çocuk Dr u öyle söyledi kuzum 🤷🏻‍♀️ keşke emzirebilsem kolostrum makinaya gelmiyor 🥺
Kuzum elinle uğraş imkanın olursa azıcık canın yanar ama sonra makine ile sık sık dene. İlk gün gelmez ama ikinci üçüncü gün az da olsa gelir makineye benim öyle olmuştu hiç yoktan bir kaşık bile gitse ağzına kardır çok faydalı diyorlar ilk sarı süt

Benimki tam ergen moduna giriyo 😰 kendini odaya kapatıyo, hiç konuşmuyo 😬
Sırf onun gönlü olsun diye karnım burnumda araba kullandım, peşinde her yere dolandım. Bugün de iş için bi toplantıya gitti, illa sen de gel diyo 😒 Allahım uzun süre oturamıyorum, ayaklarım şiş zaten, gece uyuyamıyorum. Neyse acıdı bu kez halime, çok ısrar etmedi. Hiç hamileliğimi yaşayamadım 😢
Allah yardımcın olsun kuzum 🙄

Bezi prima alan arkadaslarım prima asla yenıdoğan boyutunda değil. Cocugum 5 gündür bacaklarını kapatamıyordu o kadar büyükki. Hastaneden canbebe vermişlerdi cok memnun kaldık biz şimdi ondan alacaktm bulamadm markette sleepy yenidoğan aldım o gercekten güzel boyut olarak bugun denicem bakalım insallah bebişim de sever.

Ve bir öneri daha yenıdoğan almayın bebekelr büyüyor diye diye bütün kıyafetleri büyük geliyor bnce ilk zamnlar için kesnlkle yenıdoğan almak lazım. Annem şimdi kilo almaya baslasın hepsi tam gelcek diyor ama bakalm. Bugun doğum kilomuza geldik şükür emsin de büyüsün inşallah 😅
Ben baştan beri sleepy kullanıyorum. İlki sleepy bio natural idi, 1 numara. 15 günlükken sürekli taşırmasından küçük geldiğini fark ettik. Paket tam bitmeden 2 numaraya geçtik. O da sleepy sensitive. Onun paketi bugün bitti, yeniden 2 numar almak yerine elimde bio natural 3 numara vardı, onu deneyeyim dedim. Üzerinde 4-10 kg arası yazıyordu. Bebişim de 3 gün önce 4170 g olduğu için şu an 4,5 civarıdır diye düşünüyorum, ondan 3 numara bez gayet rahat oldu. Uzunca bir sürr bunu kullanırım artık. Hiç sızdırma yapmıyor bu arada. Sadece sıkıca bağlamak önemli. Bir de boyu küçük gelmesin dikkat et.

Beni bugün taburcu ediyorlar evimize gideceğiz vallahi sakat gibiyim dua edin sıkıntı olmadan gücümü toparlayabileyim
Yaa cok sevindim cok sükür bebisler nasil?Tabi cok yoruldn halsiz kalmissindir bol bol güzelce beslen canım istemiyor deme bebislere iyi bakman icin senin iyi olman lazim dinlen sürekli insallah toparlayacaksn sonra kayinvalide anne anılarinı anlatacaksn daha 😅

Canlarım, gece sancılandım. Korona da hala pozitif olunca sezeryanla kavuştuk kızımıza 🙏🏻 14 saat sancı çektim üstüne sezeryana girdim. Çok şükür her şey yolunda, bebeği yanıma alamadım o babaanne ve teyzesiyle birlikte. 3 4 gün sonra kavuşabilcem 🙏🏻 Bu günümüze şükür diyelim
Kuzum çok geçmiş olsun 💐 gözünüz aydın, Allah bağışlasın yavrunuzu 🙏🏻 Bi kaç gün babaanne ve teyze ile hasret gidersinler, sen de o süreçte biraz daha toparlarsın inşallah 😇 sağlıkla kavuşursunuz minik kuşunla 🤱🏻

Ben baştan beri sleepy kullanıyorum. İlki sleepy bio natural idi, 1 numara. 15 günlükken sürekli taşırmasından küçük geldiğini fark ettik. Paket tam bitmeden 2 numaraya geçtik. O da sleepy sensitive. Onun paketi bugün bitti, yeniden 2 numar almak yerine elimde bio natural 3 numara vardı, onu deneyeyim dedim. Üzerinde 4-10 kg arası yazıyordu. Bebişim de 3 gün önce 4170 g olduğu için şu an 4,5 civarıdır diye düşünüyorum, ondan 3 numara bez gayet rahat oldu. Uzunca bir sürr bunu kullanırım artık. Hiç sızdırma yapmıyor bu arada. Sadece sıkıca bağlamak önemli. Bir de boyu küçük gelmesin dikkat et.
Denemk için ufak bi paket aldm ben de 42 adetlik şimdş beğenirsem 120 adetli pakedi alsam fazla mı gelir bilemedim

Bilmem olur mu. Ayy hiçbişe bilmez oldum ben de yaaa 😔
Mastitte kırmızı enfekte bir durum yokmuydu
Evet evet sadece sertlik olmaz bildigim kadariyla agri sislik bide yanma oluyordu en cok bebisler emiyorsa onlardan sonra duzenli sagmaya calis en onemlisi sakin ol canim hersey cok yeni daha cok normal kafanin karismasi

Evet evet sadece sertlik olmaz bildigim kadariyla agri sislik bide yanma oluyordu en cok bebisler emiyorsa onlardan sonra duzenli sagmaya calis en onemlisi sakin ol canim hersey cok yeni daha cok normal kafanin karismasi
Evet şuan sadece şişlik var ama ilerleyecek gibi düşündüm de. ben sağmayı deneyim o halde. Şu haldeyken de çok acıyacakmış gibi ama

Evet şuan sadece şişlik var ama ilerleyecek gibi düşündüm de. ben sağmayı deneyim o halde. Şu haldeyken de çok acıyacakmış gibi ama
Tecrübe olmayinca da bilemiyorum valla sirf fikir olsun diye yaziyorum herkes en basta acıyor diyor ya zaten galiba birazcık katlanman gerekecek kuzu☹sagdiktan sonra yagla kapagini kapat bnce dusta rahatlatabilir bu arada masajla

X