2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Oyyyyy kıyamam onlara yaa, minik kuzucuklar. ❤️
Doğmadan ağlamış demek, bak sen şuna. 😉
İkizler ama karakterler farklı olacak anlaşılan. 😂
Bir şeyi daha merak ediyorum. 🙈
Hani şimdi kız erkek olunca isimler belli, sen karnındayken isimlerini koymuş muydun?
Doğduklarında belli miydi yani hangisi hangisi olduğu?
Niye merak ediyorum bilmiyorum, sanki ikizlere hamileyim. 😂
Kilya Kilya canım, ben bunu yazmıştım da görmedin sanırım. 🙈
Ya çok merak ettim, dünden beri aklımda. 😂

Kizlar internetten kaliteli bir şekilde çikolata işini çözen var mi?onerebileceginiz sayfa v.s bi yardim edin 😊gün azaldi halen ortada bişey yok
Bende bakıyorum ama bulamadım bir yer var da guvenemedim.ki çikolata tanesine 1.5 TL dedi aklım takıldı🤔

Kilya Kilya canım, ben bunu yazmıştım da görmedin sanırım. 🙈
Ya çok merak ettim, dünden beri aklımda. 😂
Canım kuzum görmedim. Nevrim döndü 😬 Huyları bariz farklı biri asabi diğeri daha sakin. Kız asabi olan zorluyoruz memeye diye damakları ile var gücü ile sıkıyor sinirden zaten hassas ya aklımı alıyor. Önceden isim düşünmüştük açıkçası daha hiç hamilelik filan da olmadan önce 😬 öyle erkek isimlerde şu iyi kızlarda bu iyi diye. İkimizin ortak beğendiği şeyler vardı oradan seçtik. Ama hangisi hangisi olacak karar vermemiştik. Kafamıza göre belirledik ama çook minikler ondan birbirine benziyorlar tip olarak benim dışımdaki herkes karıştırıyor ki bebekleri annem benden daha çok görüyor altı gazı maması kıyafet değişimi hepsini annem yapıyor. Ben memeye zorlamaktan başka bir şey yapmadım canım. Yine de herkes kim kim anlamıyor. Hatta annem ikisini de soyundurup altlarını değiştirmiş sonra kıyafetleri karıştırmış. Diyorlar bu buydu yok dedim kıyafetlerini değiş tokuş yapmışsınız😅

Canım kuzum görmedim. Nevrim döndü 😬 Huyları bariz farklı biri asabi diğeri daha sakin. Kız asabi olan zorluyoruz memeye diye damakları ile var gücü ile sıkıyor sinirden zaten hassas ya aklımı alıyor. Önceden isim düşünmüştük açıkçası daha hiç hamilelik filan da olmadan önce 😬 öyle erkek isimlerde şu iyi kızlarda bu iyi diye. İkimizin ortak beğendiği şeyler vardı oradan seçtik. Ama hangisi hangisi olacak karar vermemiştik. Kafamıza göre belirledik ama çook minikler ondan birbirine benziyorlar tip olarak benim dışımdaki herkes karıştırıyor ki bebekleri annem benden daha çok görüyor altı gazı maması kıyafet değişimi hepsini annem yapıyor. Ben memeye zorlamaktan başka bir şey yapmadım canım. Yine de herkes kim kim anlamıyor. Hatta annem ikisini de soyundurup altlarını değiştirmiş sonra kıyafetleri karıştırmış. Diyorlar bu buydu yok dedim kıyafetlerini değiş tokuş yapmışsınız😅
Ayyyyy çok tatlı annen yaa.. 😂
Hayır, bir tek senin ayırt etmen de çok değişik. 🙈
Zaten karıştırsan bile emzirirken anlarsın heralde. 😂😂😂
Hani biri aşağıda, biri yukarıda diyordun ya.
Ben düşünmüştüm ki karnında isimleri belli. 😉
Veya hani biri daha zayıftı diğerine göre.
O zaman şimdi ultrason resimlerinden hangisi hangisi tanıyamıyorsun dii mi?

Bende hepsini yapicam kuzum inşallah o aşamaya gelirsem 🙏🏻 kefir transferden sonra pek önermiyorlar sen sonrasında mi içtin canım
Neden önermiyorlar bilmiyordum ben ara ara içtim kabak çekirdeği ve bademde yedim.transfere gidekende taze portakal suyu içip gittim bi kaç öncesinde de paketli gıda yemiyordum

Hosgeldin aramıza😂
Hahahanja hoşbuldum burdan bi öneri çıkar umuduyla geldim ama 😂benden farkı yok kimsenin
Bende bakıyorum ama bulamadım bir yer var da guvenemedim.ki çikolata tanesine 1.5 TL dedi aklım takıldı🤔
Valla kaç gündür bakiyorum susleme falan guzelde tadi nasıl acaba ben elimi çabuk tutmazsam k validem el atacak gibi gitmiş trendyoldan isimsiz olanlardan almış henüz gelmemiş ama iyi bişey değildir bence .bende dedim kötü yenmeyecek bişey dağıtmaktansa sadece kolonya dagitmayi tercih ederim diye biraz iyi bisey olsun istiyorum

Hahahanja hoşbuldum burdan bi öneri çıkar umuduyla geldim ama 😂benden farkı yok kimsenin

Valla kaç gündür bakiyorum susleme falan guzelde tadi nasıl acaba ben elimi çabuk tutmazsam k validem el atacak gibi gitmiş trendyoldan isimsiz olanlardan almış henüz gelmemiş ama iyi bişey değildir bence .bende dedim kötü yenmeyecek bişey dağıtmaktansa sadece kolonya dagitmayi tercih ederim diye biraz iyi bisey olsun istiyorum
Aklimizda cikolata atolyesi var trendyolda yorum iyi gibi geldi yanliz cesaretimiz yok iste pzt ben duruma gorw ordan bi siparis verebilirm

Evet insan derin düşününce tuhafsıyo hâlâ da inanamıyor 🤗
Bi yandan doğurmak isteyip Bi yandan daha değil demem bundan mı acaba anlayamıyorum ben de mesela
Evt olabilir iyiym böyle diyorum şuan mesela yaklaştıkça 😅 ilk zmanlar ay hemen zaman geçse de doşursam diyodum şuan. Hem korku hem heyecan hem endişe napıcaz ne edicez düşüncesi

İnsallah canımm sende hep dualarımdasın
Ben ara ara bakınıyorum herseyı okuyamıyorum
Bazen denk gelince goruyorum yazılanları
Ama sende aklımdasın dualarımda 🥰🤲❣️
Biliyorum kuzum Allah razı olsun 🙏🏻 annelerin duası kabul olur 🤲🏻 inşallah benimle eşiminde yüzü gülsün evlat yönünden 🥲🥰

X