2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

İnsta sayfası yazmışım yanlışlıkla trendyolda kuzum takip ediyorum ben bu markayı Wallhuman Ürünleri, İndirim ve Kampanyaları - Trendyol
Bak sayfa bu, şöyle şeyler var sulu boya gibi benim hoşuma gidiyor bu attığımı almayı düşünüyorum ben ilerleyen zamanlarda mesela. Şifonyer üstüne yapabilir dediğin gibi raf yapabilirsin benim yaptığım gibi ya da panolar da çok iyi ama bana biraz tuzlu gelmişti onlardan 3lğ hayvan figürlü pano yapabilirsin 😍
Zevklerimiz o kadar farkli kiii 😂 sen daha soft seviyosun, ben suslu cafcaflii 😂😂😂 cok guzelmis kuzum senin ahsap tarzina daha uygun bunlar 😍 benim begendigim raflar da boyle bak 😂

Eklentiler

• DAE96E59-7C56-4C79-B5A5-EA187999B75E.png
    DAE96E59-7C56-4C79-B5A5-EA187999B75E.png
    255 KB · Görüntüleme: 42
Ben pazar günü insallah arabayla tur atıcam bakıcam. Eşim melodiyi basit buldu kaliteli bişi olsun istiyorum dedi buradaki pastanelerden bakıcaz sanırm kuzum biz internttte de pek göremedm ve tadı nasıldır bilemiyorum
Kızz zaten pelıt ve melodı eş degeer ben calıstım fabrııkadan gelıyrodu bıze
Pastanedekıler de aynı yerden alıyor 😬 ama onlar haftada belkı 20 kılo satıyor kar marjını yuksek tutyor
Buyuk firmalar ınternetten cıceksepetı vs veya cıkolaanın kendı sayfasından daha uygun oluyor tek fark bu
Kilosuna sen 250 verırıısn kalıtelı aldım dersın aynısını ben 150 ye alırım gıbı düşün ama yıne de sız bilirsiniz kuzum

Ama perde çok iyi 😍😍
İki kanat ortaya stor şeklinde mi düşünüyorsun nasıl olucak bak ben bu konuyu bilmiyorum
Yaa aslinda bu tul perde bunun bir de kanat olanli kismi var ben tek tul perde istiyorum bulabilirsem cunku iki ayri tul kotu durur benim camlarda, yanlarada yapamicam cunku diger duvarda benim gomme dolap var raflar var orasi kapanir kanat koyarsam 🤷🏻‍♀️ Karisik yani anlicagin bu modeli koctas ta gordum hosuma gitti sadece 😂

H Hazel9 Bak şimdi ben de sana avizeyi atıcam ama gülme ben yapıyorum kırılan abajürümden 🤭
Kiz hic gulermiyimm helal olsun sana harika olmus 😍 bizde dusunduk boyle yapmayii ama ugrascak kimse yok 😂 trendyolda bakmistim hatta kuzum cok guzel yapmissin ellerine saglik 😍🥰

Eklentiler

• 1FCE65CB-DBB1-444F-AA5D-5050EC11CFC6.jpeg
    1FCE65CB-DBB1-444F-AA5D-5050EC11CFC6.jpeg
    35,7 KB · Görüntüleme: 38
Hımmm, anladım canım.
Madlenini hiç yemedim.
Fıstıklı draje ve badem çikolataları çok güzel bence.
Daha geçen hafta bir arkadaşıma bebek görmeye gittiğimde de yedim, ben beğeniyorum. 😉
Yasamademek123 Yasamademek123 paylaştı ya, onlardan bahsediyorum. 😉
Labellaaa Labellaaa kuzum kalın istiyorsanız
Melodının kare cıkolatası var
Tek ttek kutu ıclerınde ve cımokatanın ıcınde butun butun yesıl fıstık var
O kutulu halın uzerıne bebegn ısmını de pleksı yazıdan yaptırıp sıcak silikonla yapıstırırsan gorsel olrakta guzel duruur
Screenshot_20211203_163911.jpg

Benimki cuma günü gittiğim son kontrolümde 50lerde idi, doktor en fazla 1 hafta idare eder bu su demişti. Pazartesi gel, bir daha bakalım, belki tarih belirleriz demişti. Pazartesi gelmeden, pazar günü suyum geldi ve doğum yaptım. Yani hazırlıklı ol derim. ☺️
ayy saka gibi soylemedi kac oldugunu sali gunu duruma gore karar verelim tarihi dedi daha cok erken ya 35e yeni girdim insallah oyle olmaz

Screenshot_20211203_164401.jpg
Benım yaptırdığım hemsırelere olan hedıyelıklerın ıcınde bunlardan 3 er tane koymuslar
Valla kızlar İstanbul dan sipariş verebılecek gozu kapalı yer umranıye de tuana hediyelik
Iclerınde calıstım oyuzden guvenıyrum herhafta taze taze sıparısler veriliyor
Ozenle calısıyor kızlarda bana 2 saat ıcınde yazdıgım gıbı dırek urunlerı cıkardılar
Ozenle tabı daha erken deseydım daha da ozenlı olurdu onlar bana sen aualu seversın sana az gelmıstırr bunlar dedıler ama yok tamam bu kadar zamana cok ıyı deıdm sagolsunlar ınternetten de sehır dısına da gönderiliyor yurt dısına ben cok yapıp kargolamastım hıc kargoda sorun olmuyor ozenle yapıp gönderiyorlar aklınızda olsun 167465.jpg

Kuzum diger grupta hic ama hic memnun kalmamislar bilgin olsun iade etmis kiz 😐
Aa iyi dedin valla bilmiyordum hic
Labellaaa Labellaaa kuzum kalın istiyorsanız
Melodının kare cıkolatası var
Tek ttek kutu ıclerınde ve cımokatanın ıcınde butun butun yesıl fıstık var
O kutulu halın uzerıne bebegn ısmını de pleksı yazıdan yaptırıp sıcak silikonla yapıstırırsan gorsel olrakta guzel duruur
Eki Görüntüle 2963799
Kuzu bize bi sayfa yollasana o zaman sen biliyosn nerden isteyelim

X