2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Bu arada Annem 3 doğumunda da sonda taktırtmamış sana da taktırtmam kıyameti koparırım diyor hadi anniiş taktırma şu sondayı bana 😅 insallah kabul ederler ya pek sanmıyorm ama sonucta uyusk bacaklar ameliyatta idrar kaçıran ben 😅 zaten aç susuzsun nerden çıkcak diyo ameliyat sonrası ben ördekle hallederim diyor bakalm planladıgımız gibi gidermi
Gıtmezzz
Bedenınde de sonucta calısan organlar var bı kac saat susuz kalınca gelmez zannetme
Bırde serum takılıyor onun sıvısıda ıdrardan cıkıyor
Hatta benım amelıayt sonrası cıkarıkırken torba doluydu hıc yemek yemeden
Kabul etmezler kuzu 😁

Bu arada Annem 3 doğumunda da sonda taktırtmamış sana da taktırtmam kıyameti koparırım diyor hadi anniiş taktırma şu sondayı bana 😅 insallah kabul ederler ya pek sanmıyorm ama sonucta uyusk bacaklar ameliyatta idrar kaçıran ben 😅 zaten aç susuzsun nerden çıkcak diyo ameliyat sonrası ben ördekle hallederim diyor bakalm planladıgımız gibi gidermi
Benimkini ameliyathanede uyuştuktan sonra taktılar kuzum hiç bilmedim hatta çıkmasınıda hiç bilmedim ama büyük rahatlık lavabo derdi yok 😂 ama sondada idrar çıkış miktarınıda kontrol ediyorlar istenilen düzeye gelince çıkarıyorlar o kadar çok serum takılıyoki o yüzden idrar çıkışıda bayağı oluyo ☺️

Yok canım ☺️ Minnoşların sağlıklı olup olmadığını düşünüyorsun ilk etapta sonrasında onların sesini duyunca öyle farklı bir mutluluk oluyo ki seni o halde kim görmüş kim görmemiş çokta umurunuzda olmuyo ☺️ Birde cidden ağrıyı kafanıza takıp stres olmayın bir iki gün illaki ağrı oluyo kolay bir ameliyat değil tabiki ama sonrasında çokta birşey kalmıyo gün geçtikçe toparlıyorsun ☺️

Kiz bilmezsin altına yaparsnn🤣arkadasima takmamislar bez baglamislar kız da yapamamis globa girmis sondayı bir takmislar direk 1500 cc🤣

Kilya Kilya kuzum ve diğer yeni doğum yapmış kuzular ve biz doğum yapıcaklar süt arttırsın diye şöyle birşey varmış solgar ın yorumlarına bakın bi isterseniz belki işe yarar solgar- brewers yeast miş adı link koyuyim bende favorilere aldım

Kilya Kilya kuzum ve diğer yeni doğum yapmış kuzular ve biz doğum yapıcaklar süt arttırsın diye şöyle birşey varmış solgar ın yorumlarına bakın bi isterseniz belki işe yarar solgar- brewers yeast miş adı link koyuyim bende favorilere aldım
Evet ben de duydum bunu kuzum süt durumuma göre alıcam

Sanmam canim ya pek grip asısnda duymadm azcık gerildiysen felan ondan agrimis olabilir
Heyyaa
Bugun bebegı emzırırken tam alel acele cıkardılar bızı bırı dogum yapmıs acil bebege mudahele felan dedıler bıze baska bısey de demedıler kapının onunde yarım saat ayakta bekledim yoruldum
Üzüldüm Rabbım yardım etsın işleri de zor saglık calısanların 😔
Bemımkıde garıbım gazı vardı ılk bas alamadı memeyı cıkarttım 3 kere denedıkten sonra tam emmeye basladı
Mecbur agzından alıp bıraktım
Yapacak bısey yok ordakı tum bebekler ııcn aynı durum acil olunca
Dedım cok sukur ben bebegını gorudm sütünü bıraktım enazından beslerler
Rabbım annesıne babasına bagıslasın 🤲
Tansıyonum cıkmıs bıraz baktım da ılac aldım kahve ıctım duzelır ınsallah

Kızlar bızım bebek dr umz bu sayfayı önerdi
6 aralıkta da canlı yayını varmıs premature bebeklerle ılgılı bılgılendırılen sayfaymıs
tiny miracle tiny miracle kuzu senınkıde mı premature sayılıyordu

Heyyaa
Bugun bebegı emzırırken tam alel acele cıkardılar bızı bırı dogum yapmıs acil bebege mudahele felan dedıler bıze baska bısey de demedıler kapının onunde yarım saat ayakta bekledim yoruldum
Üzüldüm Rabbım yardım etsın işleri de zor saglık calısanların 😔
Bemımkıde garıbım gazı vardı ılk bas alamadı memeyı cıkarttım 3 kere denedıkten sonra tam emmeye basladı
Mecbur agzından alıp bıraktım
Yapacak bısey yok ordakı tum bebekler ııcn aynı durum acil olunca
Dedım cok sukur ben bebegını gorudm sütünü bıraktım enazından beslerler
Rabbım annesıne babasına bagıslasın 🤲
Tansıyonum cıkmıs bıraz baktım da ılac aldım kahve ıctım duzelır ınsallah
Yaa gecer insallah kuzum🙁bebislere benimde icim hic dayanmaz normalde de hic cocuk bolumunde calisamadm valla o yuzdeb

Kızlar bızım bebek dr umz bu sayfayı önerdi
6 aralıkta da canlı yayını varmıs premature bebeklerle ılgılı bılgılendırılen sayfaymıs
tiny miracle tiny miracle kuzu senınkıde mı premature sayılıyordu
Evet kuzum çok minnaklar ya insan kucağına alırken tedirgin oluyo ☺️

Olacak inan hepsi olacak Allah in izniyle agrilarin cok normal 2 bebis cıktı ordan vucut yeniden eskiye dönmeye calisiyor ancak toparlasn kendini de hic ihmal etme yeme icme konusunda sen iyi ol ki bebislere daha faydali olabilesin insallah
İnşallah canım öyle gerçekten ben perişan olsam onlar daha çok olacak. Bakalım en kısa sürede iyi oluruz umarım 🤲🏻

Canım senin değiştirebileceğin şeyler değil ki.
Onun için bir de bunlarla kafanı yorma bence.
Şu an hala magnezyum takılı 1 hafta daha o odada bekliyor olabilirdin.
Yine söylüyorum, sen kendine iyi bak.
Yemene, içmene, kalkıp yürümene...
Önce kendini düşün, bebeklerin Allah’a emanet.
Canım öyle haklısın gerçekten karaciğer değerlerim yükselmese hala aynı şekilde idim belki daha kötü olacaktı her şeyde var hayır Rabbim yardımcımız olsun🤲🏻

X