2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ay evet yaa, ne şanslısın tupaaaaa tupaaaaa
Nurselek, canım.
Sen tekrar bebek düşünmüyordun değil mi? 😉
Kız da olsa erkek de olsa fark etmez, hepsi sende var nasılsa. 😂
Letgo’ya koymadan önce haber et satacaklarını buradan. 😉
Yaa yerim TMam öylr bişe olursa haber ederim tabikiii😁ama biz çok katı bakmıyoruz galiba 3 e 😂 Bi doğsun görelim de 🤣🤣🤣

Ay evet yaa, ne şanslısın tupaaaaa tupaaaaa
Nurselek, canım.
Sen tekrar bebek düşünmüyordun değil mi? 😉
Kız da olsa erkek de olsa fark etmez, hepsi sende var nasılsa. 😂
Letgo’ya koymadan önce haber et satacaklarını buradan. 😉
Erkek de olursa kıyafet de hiç almam herhalde komşum ve kardeşiminkiler yeter😅 Hep kaliteli marka ürünler kullanıyorlar herşeyleri hiç kullanılmamış gibi.evde bir sürü erkek ayakkabısı var komşum vermiş 🤣🤣

Cybex almıştın di mi benimde gözüm onlarda😍 Sen hangi modelini almıştın ☺️
Kuzum benimki cybex balios modeli türkiye de çok bilindik bir model değil yurt dışında baya popüler ama priam ile aynı boy ve özelliklerde nerdeyse bir de meos vardı daha düz hafif vs ama ben yüksek tekerlek istiyodum priam 12 bin olunca alamadık araştırmalar sonucu da diğer modeli buldum adam bile şaşırdı hani herkes bilmez istek üzerine getiriyoruz dedi 😂

Eklentiler

• 2A802684-CBB7-4BAA-8791-1C017C6CF935.jpeg
    2A802684-CBB7-4BAA-8791-1C017C6CF935.jpeg
    57,3 KB · Görüntüleme: 33
Ah yavrum henüz mesajları tam okuyamadım durumlardan dolayı. Pek iyi gitmiyor açıkçası. Mamayı bile yutmuyorlar. Kilo kaybediyorlar. Tartıya gitti çocuk doktoru böyle olursa çıkaramayız dedi. Kuvöze alırız dedi😞🥺 Hipp almıştım ya ilk gün sancım çoktu zaten neyse mama verelim dedik tutmuyorlar memeyi. Akan bir sütte yok. Kolastrum ne o geliyor yoğun kıvamlı pompa çekmiyor. Elle ez çekiştir tutturmaya çalış memelerim gitti bir günde. Memeye almaya çalışıyorum yalanıyor çekemiyorlar. Pompa çekmiyor yine de ucu çıksın diye yaptım acıttı o da yani kuru kuru. Zaten aşırı yoruluyorlar memede mamayı da sevmediler. Anne sütüne en yakınmış şeker filan da yokmuş doktor her bebek pek tercih etmiyor daha yoğun kullanılan mama deneyin isterseniz dedi. Maalesef istemeyerek aptamil aldık. Onu şapırdatarak çektiler. Yine de az almaları gereken mamadan. Önce meme sonra mama diyoruz ama memede çok eziliyorlar. Sanırım ondan da kilo kaybı oluyor 😞 sadece mama da nereye kadar. Gaz yapıyor mama çok fena. Mama vermeyi bile beceremedik diyorum. Yani her mamayı da tutuyor diye bir şey yok. Doğrusunu bulmak için zaman gerekiyor deneme yanılma. Tek mama aldığıma da pişman oldum bizi geç saat odaya aldılar mamayı sevmediklerini anlayana kadar o gece geçti yani yanımda başka mama olsa denerdimde. Durumlar pek iyi değil açıkçası daha bebeklerin tadına varamadım. Sancılar diğer taraftan korku öbür taraftan. Kendime de bakamıyorum. Yürüyüş filan ihmal ediyorum iki saatte bir kaldırıyoruz annem hazırlıyor filan ama o mama yaparken ben birini emzirmeye çalıştım çok zormuş gerçekten 😞 küçük doğdukları içinde olabilir. 39 haftalık bir bebek vardı şak diye emdi mesela annesini benimkiler yalanıp duruyor sadece. Tutturacağım diye şimdiden yara oldu. Çamaşırıma değse aklım çıkıyor acısına Allah dan gümüş kapaklar teması engelliyor da öyle üzerimi giyebiliyorum. Yoksa onun sancısı da ayrı. Çok çekiştirdik ağzına vereceğiz diye göğüslerde küçük sütte akan bir süt değil çaba ile çıkan sarı kıvamlı bir şey. Emerse geliyor. Mama aptamil evet daha iyi aldılar ama gaz yaptı mesela fena halde. Can sıkıcı. Sütüm şarıl şarıl gelse normal beyaz renkte belki bir nebze sağıp verirdim. Durumlar böyle yine de bugün memede uğraşıp mamayı öyle verdik. Memede çok enerji kaybediyorlar o da bence kilo verdiriyor ama be yapalım işte emzirme hemşireleri filan iki kişi geldi zorla birini yakalattık ama bir kere yakaladı diye hep yakalamıyor her defasında yeni baştan çaba vereceksin. Kabızlık yaşadım ilaç veremiyorlarmış lavman bile çok geç ile yaradı. O kadar canım yandı ki anlatamam. Dikişlerimi zorladı. Su bile içmeye fırsat bulamıyorum kendime de bakamıyorum yani. Bir lokmalar ya insan kıyamıyor ne yapacağını bilemiyor. Sen yaralısın. Hala göbeğimde bebek varmış gibi titriyor organlar rahim yerine oturuyor sanırım kurbanda et titrer ya öyle. İkizlerde tahribat daha yüksek oluyormuş ondan ağrıda yüksek oluyormuş. Kalkıp çok yürüyemedim de. Ne bebeklere ne kendime yetiyorum. Hazır yanıma verilen bebekleri geri alacaklar 😞😞😞

Ahhh kilyam
Geçecek hepsi ins ,kolay kavuşmadın yavrularına
Sabırla emzir, hergün biraz daha kolay gelecek Allahın izniyle🤲

Kuzum benimki cybex balios modeli türkiye de çok bilindik bir model değil yurt dışında baya popüler ama priam ile aynı boy ve özelliklerde nerdeyse bir de meos vardı daha düz hafif vs ama ben yüksek tekerlek istiyodum priam 12 bin olunca alamadık araştırmalar sonucu da diğer modeli buldum adam bile şaşırdı hani herkes bilmez istek üzerine getiriyoruz dedi 😂
Bende priam modelini seviyorum tabi sadece görsel olarak bakıyorum şuan gidip denemek lazım başka modelde olabilir..balios da bakarım bir 👍🏼 Cybex bence türkiye de çok bilenen bir marka değil benim bulunduğum ilde satış yapan bir yer yok büyük şehirlerde vardır çoğunlukla o yüzden yurt dışında tutulan model de mantıklı olabilir..

Bende priam modelini seviyorum tabi sadece görsel olarak bakıyorum şuan gidip denemek lazım başka modelde olabilir..balios da bakarım bir 👍🏼 Cybex bence türkiye de çok bilenen bir marka değil benim bulunduğum ilde satış yapan bir yer yok büyük şehirlerde vardır çoğunlukla o yüzden yurt dışında tutulan model de mantıklı olabilir..
Kuzum priam çok ağır geldi bana ve tekerlekleri çok büyük boyum 178 olmasına rağmen düşün benim arabamın bagaja da asla sığmazdı zaten o kadar para da vermezdim ne yalan söliyim 😂 balios bi bak ama biraz daha normal tekerlek boyu priam isim yaptı diye böyle pahalı 😅 bir de denemek çok çoook öenmli bence de 👍 cybex benim bütün arkadaşların ama hepsi bi tık sosyetik takılan kızlar yanii bizim çevre de baya popüler 😅 inglesina ve mamas papas ta bakabilirsin o kadar para veririm diosan güzel onlarda kullanışlı ☺️ opera istanbul satıyor buralarda sizin ile yakın bi yerde vardır belki ☺️ Gönlüne göre olan olsun inşallah 🤲 he biz aton ana kucağı da içinde aldık 6.800 mu ne tutmustu şimdi tek bebek arabası 8.500 olmuş 🙊

Ay ben çok şanslıyım benim etrafta o kadar malzeme varki🤣🤣 pusetten,arabasına,süt sağma makinesinden,mobilya beşiğine,Camerası,Kıyafeti osu busu doluuu, herkes şimdiden yazıyor alma ben sana vericem🤣🤣
Kısa süreli kullanımı olanları alırım etrafımdan uzun süreli kullanımları kendim almayı düşünüyorum☺️

Aynen burası bizim letgo🤣🤣🤣
O benim kuzum 😍 büyük parçaların hiçbirini almadım 🎊🎉🎊🎉 fakat küçük sandığım parçalar da 7 8 civarı tutuyor 🙈 para biriktirmeye başlayın bence 😞😳 iyisi olsun hadi şu da olsun bu içime sinmedi bu da olsun 🤣🤣🤣

Görmez olur mu kuzum sondayı çıkarınca depende döndüm eşim diyoki iyi ki almışsın ☺️
Bu arada Annem 3 doğumunda da sonda taktırtmamış sana da taktırtmam kıyameti koparırım diyor hadi anniiş taktırma şu sondayı bana 😅 insallah kabul ederler ya pek sanmıyorm ama sonucta uyusk bacaklar ameliyatta idrar kaçıran ben 😅 zaten aç susuzsun nerden çıkcak diyo ameliyat sonrası ben ördekle hallederim diyor bakalm planladıgımız gibi gidermi

O benim kuzum 😍 büyük parçaların hiçbirini almadım 🎊🎉🎊🎉 fakat küçük sandığım parçalar da 7 8 civarı tutuyor 🙈 para biriktirmeye başlayın bence 😞😳 iyisi olsun hadi şu da olsun bu içime sinmedi bu da olsun 🤣🤣🤣
Çok büyük şans bence yaa etraftan alınabilcekleri almak ama tabi bazı şeylere insan heveste edio ☺️ Bana da şimdi ablamdan kamerayla sterilizasyon makinesi geldi 😂 hatta bebek yorgani,yastığı ve 2-3-4 yaş taş gibi montlar 😂😂 yeğenimi bile tembihliyorum teyzecim oyuncaklarınla güzel oyna kırma diyee 🤣

X