2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

ZEYNEPP5555 bişi dicem kuzum ya bi tane blogger acıbadem de doğurdu geçen haftalarda maşallah odası cümbür cemaatti o nasıl oluyo bence görmezden geliyolar gece kalma harici
Valla anlamadm ki mayista dedim ya arkadasm yapti ay i hastanede hic kimseyi almadilar cicek yolladk onu bile vermedilee bu sefer gittigimde sordum sorun yok dediler gevsettiler demekki tedbirleri

Kız ben kafama göre söyledim net bişey yok 17 subat dedim tamam dedi ama Allah bilir tabii erken olmasinda son zamanlarda belli olur benimde guzel tarihler var 14 subat var efendime soliim 22.02.22 var ama balik oluyo die istemioyrum
Ben bu burc isinden hic anlamam oglak oluyormus galiba bizimki arkadasm tüh onlarda pek soguk olur bide senin cocugun zaten diyor

Valla anlamadm ki mayista dedim ya arkadasm yapti ay i hastanede hic kimseyi almadilar cicek yolladk onu bile vermedilee bu sefer gittigimde sordum sorun yok dediler gevsettiler demekki tedbirleri
Dur yollicam kiz reels koymus baksanaa ben bi agla buna noluyo sanki taniyom

Maşallah ama sana var ya Ben de bi kaç işimiz var diye avm ye geldim. Yürüyemiyorum artık çok fenaaa bundan sonra yatmak gerekecek sanırım
Senin 2 tane canım ya zorlanman çok normal. Ben yakın diye iş yeri annemlerde kalıyorum iş yerinde de öyle çok yorulmuyorum tek sıkıntı annemler 5.katta oturuyor her gün merdiven çıkmak zorluyor. Sonrası yatarak geçiyor zaten

Kız bu king paketi galibaorda ziyaretciye bisey demiyorlar mi aceba parayi veren dudugu calar hesabi 15 bin demislerdidogum videosu onda var bide su bebek yastigi onda var galiba dur bak atim paket fotolarini sana

Kız bu king paketi galibaorda ziyaretciye bisey demiyorlar mi aceba parayi veren dudugu calar hesabi 15 bin demislerdidogum videosu onda var bide su bebek yastigi onda var galiba dur bak atim paket fotolarini sana
Yok bu kiz kesin kendi ayarlamistir fotocuyu blogger ya show icin bu reelsi da kendileri cekmisler bence Ziyaretciyse herkese ziyaretci parasi olanin mi cocuguna bakilio sadece biz ne vercez opucuk sanki

H Hazel9 bak buda king ve vip ler
tam otel konsepti yaa gördüğüm iyi oldu bunlarıda ben napiim cilt bakımını bilmem nee saçma işler bizim için önemli olan aşıları yapılsın çocuk doktoru baksın emzirme için ilgilensinler kıyafet bez cart curt zaten bi zahmet versinler ki beş dk giycek kendi kıyafetlerini giydircez zaten, ben yıkatmam orda evde yıkancak lohusa şerbeti de yaniii çok mühim di kendi süsümü de kendime getircem kalmadık onlara bi foto çekimi iyi o da biz yaptırmicaz yani ekstra masraf olmasın diye ne diim ben bu işe illa seçicez birini neyle karşılaşcaz çok merak ediyorum

Valla bende cok garip buldum açıkcası keske secmedigin seylerden fiyat dusselerdi ben max 5 e kapatırdım bu isi

Pahalı olana parti varmış üst katta şaka bi yana bence izin verirler ya gerçi şu yeni varyant çıktı bilmem ne ocağa kadar artarsa vaka yine kısıtlanır ziyaret işi
Bende onu hatirlayamadm aceba mayista yasak mı vardı diye ama sanki öyle biseyler vardi o yüzden daha katılardı galiba dedigin gbi bakalim su yeni varyant neleri etkileyip degistirecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…