2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Aklimdaki sorubi de kolonya var tabi
Ben hediyelik kolonya için eminönünde alcam litrelik kolonya satıolar dalin kokusu olcak, şişede var orda, 50 ml lik 30 adet yapmayı planlıyoruz kuzum bir de sticker ve kurdele olcak fotodaki gibi

Eklentiler

• DF704335-C7C6-4099-8315-744B480BA977.jpeg
    74,2 KB · Görüntüleme: 31
Tek siseden mi bahsediyorsun yoksa her gelene bir sise vermeyi mi düsünuyor instagramda moli cikolata diye bir yer buldm ama guvenemedm tam aslinda en iyisi hacıserif ama cok pahali geldi ya
Şölen çikolata falan diyodunuz çiçek sepetinde bir yer diodu eski mesajlardan hatırladığımm Yasamademek123

Ayy anca gördüm ya kız helal pazar günü ayağa kaldırcan hastaneyi son muayene uff çok güzel ve çok heyecanlı

Tek siseden mi bahsediyorsun yoksa her gelene bir sise vermeyi mi düsünuyor instagramda moli cikolata diye bir yer buldm ama guvenemedm tam aslinda en iyisi hacıserif ama cok pahali geldi ya
Tek tek küçük kolonyalardan bahsediyorum canim kolonya her türlü bulunulur ama çikolata konusunda bende instagrama güvenemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…