2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

H Hazel9 eve gelip 3 saat uyumuşum beybi 🤣
Doğum tarihimi kaptım geldimmm !
Öncelikle istediğim tarihi biliyosunuz 12.12.21
Ama pazara geliyor kabul eder mi diye düşünüyordum ve söyledim tamam uygundur dedi. Hastane acil olmayınca pazarı kabul etmeyebilir dedi ama olsun suyu geldi deriz dedi 😬😍
Bebiş iyi 3.300 dedi ama doğumdan sonra 3 te olabilir 3.600 de olabilir bunlar tahmini rakamlar dedi. Suyu iyi eşi hala yukarda vs dedi. Nst baktı güzel sancı flan yok. Son muayenemiz bu 10 gün sonra doğumda görüşürüz dedi hüüüüüğğğğ 😭😭😭
Ahhaaa kacırmısım bende senı kızz bildirim felan yok yıne bende oofff
Amamannnn da amann çendemi anne olçann kuzumm 🤲 🥰 hadı sagglıkla kap gel bebegını ınsallahh 🥰

Ahhaaa kacırmısım bende senı kızz bildirim felan yok yıne bende oofff
Amamannnn da amann çendemi anne olçann kuzumm 🤲 🥰 hadı sagglıkla kap gel bebegını ınsallahh 🥰
Ayy resmen haftaya pazar doğum 😳 son yalnız pazar diyebilirz öbür pazar kahvaltımıza bir bebiş eşlik edecek düşüncesiii 🤭🙈😭

Ya kızlar sizce erken mi olmus oluyor doğum yani belki bebek duracak ve daha da büyüyecek 😢 yani haftaya pazar 38+4 olmuş olacak. Vicdan kadın olarak vicdan yaptm yine acabaaa dedim. Doktora sordm da o da dediki en fazla bi 40 gr eksik doğar normal alacağımız tarihten yani ben de 13 ü gibi almayı düşünüyordm dedi

Ya kızlar sizce erken mi olmus oluyor doğum yani belki bebek duracak ve daha da büyüyecek 😢 yani haftaya pazar 38+4 olmuş olacak. Vicdan kadın olarak vicdan yaptm yine acabaaa dedim. Doktora sordm da o da dediki en fazla bi 40 gr eksik doğar normal alacağımız tarihten yani ben de 13 ü gibi almayı düşünüyordm dedi
Ben hicbir talepte bulunmadigim halde 38+3 e gün verdi canım demekki iyi görüyorlar ki veriyorlar yoksa kalsin derdi doktorunda

Kuzum valla bende doktora kendim teklif ettim tee şubat için süper tarih dedi 38+4 benimde 39.hafta oluyo zaten daha ne olsun 😅

X