2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Senin 2 tane canım ya zorlanman çok normal. Ben yakın diye iş yeri annemlerde kalıyorum iş yerinde de öyle çok yorulmuyorum tek sıkıntı annemler 5.katta oturuyor her gün merdiven çıkmak zorluyor. Sonrası yatarak geçiyor zaten 😂
Ayyy tek sıkıntı dediğin büyük Bi sıkıntıymış😐
Sen baya rahat normal doğurursun he ben sana söylim

Ya kızlar sizce erken mi olmus oluyor doğum yani belki bebek duracak ve daha da büyüyecek 😢 yani haftaya pazar 38+4 olmuş olacak. Vicdan kadın olarak vicdan yaptm yine acabaaa dedim. Doktora sordm da o da dediki en fazla bi 40 gr eksik doğar normal alacağımız tarihten yani ben de 13 ü gibi almayı düşünüyordm dedi
Kız ne erkeni az daha kalsa normal doğum başlayacak belki de😅
Vicdan yapma sezeryan için gayet normal bir zaman 😍😍

Dur yollicam kiz reels koymus baksanaa ben bi agla buna noluyo sanki taniyom 😂😂😂
Ben nelere ağlıyorum bir bilsen 🤣🤣

Ya kızlar sizce erken mi olmus oluyor doğum yani belki bebek duracak ve daha da büyüyecek 😢 yani haftaya pazar 38+4 olmuş olacak. Vicdan kadın olarak vicdan yaptm yine acabaaa dedim. Doktora sordm da o da dediki en fazla bi 40 gr eksik doğar normal alacağımız tarihten yani ben de 13 ü gibi almayı düşünüyordm dedi
tupaaaaa tupaaaaa ya katılıyorum canım, saçmalama lütfen. 😂😂😂

Nereye kayboldunuzzz😅 Kilya Kilya sen ne yaptn kuzu tiny miracle tiny miracle senin bebisler nasil oldu
Her bulduğum fırsatta uyuyorum tabi ne kadar fırsat bulabiliyorum oda ayrı süt sağ hastaneye git gel zaman geçiyo ☺️ Hergün yanlarına gidiyoruz ikisinide emzirmeye başladım çok şükür herşey yolunda 🤲🏻 Bugün mama istediler ama prematüre mama piyasada yok sanki hastanenin olduğu yerdeki bütün eczanelere sorduk hiç birinde yoktu sonra bizim evin yakınındaki bir eczanede bulduk çok şükür 🤲🏻 Doktor diyoki mamaları bile fırsatçılığa çevirdiler

Her bulduğum fırsatta uyuyorum tabi ne kadar fırsat bulabiliyorum oda ayrı süt sağ hastaneye git gel zaman geçiyo ☺️ Hergün yanlarına gidiyoruz ikisinide emzirmeye başladım çok şükür herşey yolunda 🤲🏻 Bugün mama istediler ama prematüre mama piyasada yok sanki hastanenin olduğu yerdeki bütün eczanelere sorduk hiç birinde yoktu sonra bizim evin yakınındaki bir eczanede bulduk çok şükür 🤲🏻 Doktor diyoki mamaları bile fırsatçılığa çevirdiler
Ay masallah kuzucuklara yarasın insallah iyi olmana da sevindim uyu tabi annenin dinlenmesi de cok önemli😍aynen oyle ozellikle bebek ürünleri mamasi bezi herseyine göz diktiler resmen

X