2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

H Hazel9 eve gelip 3 saat uyumuşum beybi 🤣
Doğum tarihimi kaptım geldimmm !
Öncelikle istediğim tarihi biliyosunuz 12.12.21
Ama pazara geliyor kabul eder mi diye düşünüyordum ve söyledim tamam uygundur dedi. Hastane acil olmayınca pazarı kabul etmeyebilir dedi ama olsun suyu geldi deriz dedi
Bebiş iyi 3.300 dedi ama doğumdan sonra 3 te olabilir 3.600 de olabilir bunlar tahmini rakamlar dedi. Suyu iyi eşi hala yukarda vs dedi. Nst baktı güzel sancı flan yok. Son muayenemiz bu 10 gün sonra doğumda görüşürüz dedi hüüüüüğğğğ 😭😭😭
Ooo güzel haberler hayırlısı olsun kuzum sağlıkla gelsin 😍 Tarihimiz de güzel 😬

Ama pazara geliyor kabul eder mi diye düşünüyordum ve söyledim tamam uygundur dedi. Hastane acil olmayınca pazarı kabul etmeyebilir dedi ama olsun suyu geldi deriz dedi 😬😍
Bebiş iyi 3.300 dedi ama doğumdan sonra 3 te olabilir 3.600 de olabilir bunlar tahmini rakamlar dedi. Suyu iyi eşi hala yukarda vs dedi. Nst baktı güzel sancı flan yok. Son muayenemiz bu 10 gün sonra doğumda görüşürüz dedi hüüüüüğğğğ 😭😭😭
Ayy hadi bakalım😍😍
Doktora bak hele suyu falan geldi deriz 🤣🤣

Ama pazara geliyor kabul eder mi diye düşünüyordum ve söyledim tamam uygundur dedi. Hastane acil olmayınca pazarı kabul etmeyebilir dedi ama olsun suyu geldi deriz dedi 😬😍
Eneeeee geliyorrr kızçeeee çoook heyecanlııı yaaaa 😍😍 hayırlı uğurlu olsun inşallah kuzumm çok sevindim 😍🤲🧿

Millet çocuk doğursun süt sağsın ben daha nelerle uğraşıyom 🤣🤣
Kııazzz duvara raf almıştım ilk başta limon kasası gibi gelmişti ama fena olmadı sanki Heee 🤣😍

Eklentiler

• IMG-20211201-WA0004.jpg
    IMG-20211201-WA0004.jpg
    60,8 KB · Görüntüleme: 43
  • IMG-20211201-WA0003.jpg
    IMG-20211201-WA0003.jpg
    53,7 KB · Görüntüleme: 45
Kııazzz duvara raf almıştım ilk başta limon kasası gibi gelmişti ama fena olmadı sanki Heee 🤣
Niye öyle diyorsun ne güzel oyalanıyorsun bir şeylerle ben de haftaya senin gibi olacağım büyük ihtimal işten ayrılınca boşlukta kalacağım. Ayrıca Çok da güzel olmuş kuzu ellerine sağlık😍

Ooo minik prenses geliyor tarihte güzelmis sağlıkla ins gelsin😍🥰🥰
Kııazzz duvara raf almıştım ilk başta limon kasası gibi gelmişti ama fena olmadı sanki Heee 🤣😍
Kız boşta durmuyor eline sağlık ne güzel olmuşlar 😍😍

Canım acıbadem hastanesi refakatçi ve ziyaret konusunda bir şey dedi mi?
Ziyaretci gelebilir sorun yok dediler refakatci erkek kadin farketmez ama 1 kisi kalabilir dediler kalandan ve senden pcr istiyorlar kendilerinde yaptirirsan 250 tl mis kendin yaptiracaksan 2 gun icinde yapilmasi gerekiyormus

Bayıldım ben, çok güzeller. 🥰
Foto makinesi astığın yerlere cici cici bebek kıyafeti asıyorlar askıda. 😉
Çok hoşuma gidiyo. 🥰

X