2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Aklimdaki soru😊bi de kolonya var tabi
Ben hediyelik kolonya için eminönünde alcam litrelik kolonya satıolar dalin kokusu olcak, şişede var orda, 50 ml lik 30 adet yapmayı planlıyoruz kuzum bir de sticker ve kurdele olcak fotodaki gibi ☺️

Eklentiler

• DF704335-C7C6-4099-8315-744B480BA977.jpeg
    DF704335-C7C6-4099-8315-744B480BA977.jpeg
    74,2 KB · Görüntüleme: 31
Tek siseden mi bahsediyorsun yoksa her gelene bir sise vermeyi mi düsünuyor instagramda moli cikolata diye bir yer buldm ama guvenemedm tam aslinda en iyisi hacıserif ama cok pahali geldi ya
Şölen çikolata falan diyodunuz çiçek sepetinde bir yer diodu eski mesajlardan hatırladığımm Yasamademek123 Yasamademek123

H Hazel9 eve gelip 3 saat uyumuşum beybi 🤣
Doğum tarihimi kaptım geldimmm !
Öncelikle istediğim tarihi biliyosunuz 12.12.21
Ama pazara geliyor kabul eder mi diye düşünüyordum ve söyledim tamam uygundur dedi. Hastane acil olmayınca pazarı kabul etmeyebilir dedi ama olsun suyu geldi deriz dedi 😬😍
Bebiş iyi 3.300 dedi ama doğumdan sonra 3 te olabilir 3.600 de olabilir bunlar tahmini rakamlar dedi. Suyu iyi eşi hala yukarda vs dedi. Nst baktı güzel sancı flan yok. Son muayenemiz bu 10 gün sonra doğumda görüşürüz dedi hüüüüüğğğğ 😭😭😭
Ayy anca gördüm ya 😍 kız helal pazar günü ayağa kaldırcan hastaneyi 😂😂 son muayene uff çok güzel ve çok heyecanlı 🤗🤗

Tek siseden mi bahsediyorsun yoksa her gelene bir sise vermeyi mi düsünuyor instagramda moli cikolata diye bir yer buldm ama guvenemedm tam aslinda en iyisi hacıserif ama cok pahali geldi ya
Tek tek küçük kolonyalardan bahsediyorum canim kolonya her türlü bulunulur ama çikolata konusunda bende instagrama güvenemiyorum

X