2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

İşte bende öyle aksiyonlar olmasın diyordum 😬 vay be 10 gün dedi resmen hala şoktayım.
Kuzum biliyorum çok sıkıldın psikolojin bozuldu bu şekilde evde olman seni daha çok hırpalayacaktı. Aklın sürekli onlarda olacaktı en azından sürekli takiptesin böyle. Bu yönden düşünmeye çalış vardır elbet bir zamanı senin için en iyisi böyle ki doktorun öyle karar vermiş. Uzaktan söylemesi kolay biliyorum ama az daha sabır belki 10 güne bile kalmaz gelir minikler.

Biz de seninle birlikte şoktayız canım. 🙈
Kuşum H Hazel9 yavrum doğuracaklara ilk beni yazmıştın ne oldu. Sende beni kandırdın. Benden önce doğuracak olan olursa hastane terliğinin altına adımı yazsın. Baya tavanı seyrettim eşim sandalyeye yığıldı duyunca kıyamam git gel git gel. Eşya taşı. Bir şey alıyor ya çıkarsın o zamana diyor. Kıyafet getiriyor diyorum çıkarım o zamana boşver 🤣😅 Vay anasını yahu. Annem evde şoklarda her arayana bu hafta alırlar dedim diyor. 20 gün önceden ben ne diye geldim sıkıldım yapacak bir şey de yok diye yakınıyor. Kemal Sunal ın iki ayrı filminde birinde afedersiniz hani elması bekliyorlar ya eşek şey yapsın diye 🙈😬 birinde de şunun şurasında çarşambaya ne kaldı canım diyor 😅😬 o hesap oldu bizimde.

Kızlar sizin oralarda hava durumları nasıl ?? İstanbul uçuyor vallahi elektrikler gidip gelio devamlı 🙄
Ümraniye fena, sabahtan beri aşırı rüzgar vardı zaten.
Yağmur da başladı.
Çatılar uçuyormuş, evden dışarı çıkmayın diye uyarı geldi.

Kuzum biliyorum çok sıkıldın psikolojin bozuldu bu şekilde evde olman seni daha çok hırpalayacaktı. Aklın sürekli onlarda olacaktı en azından sürekli takiptesin böyle. Bu yönden düşünmeye çalış vardır elbet bir zamanı senin için en iyisi böyle ki doktorun öyle karar vermiş. Uzaktan söylemesi kolay biliyorum ama az daha sabır belki 10 güne bile kalmaz gelir minikler.
Öyle yavrum yok bu kadar hastalık çıkmışken evde durdukça kafamda kurardım. Açıkçası benim beklediğim riske girmeden doğuma alır yönünde idi. Ondan böyle oldum.

Kuşum H Hazel9 yavrum doğuracaklara ilk beni yazmıştın ne oldu. Sende beni kandırdın. Benden önce doğuracak olan olursa hastane terliğinin altına adımı yazsın. Baya tavanı seyrettim eşim sandalyeye yığıldı duyunca kıyamam git gel git gel. Eşya taşı. Bir şey alıyor ya çıkarsın o zamana diyor. Kıyafet getiriyor diyorum çıkarım o zamana boşver 🤣😅 Vay anasını yahu. Annem evde şoklarda her arayana bu hafta alırlar dedim diyor. 20 gün önceden ben ne diye geldim sıkıldım yapacak bir şey de yok diye yakınıyor. Kemal Sunal ın iki ayrı filminde birinde afedersiniz hani elması bekliyorlar ya eşek şey yapsın diye 🙈😬 birinde de şunun şurasında çarşambaya ne kaldı canım diyor 😅😬 o hesap oldu bizimde.
Ya ne alemsin kilya. 😂
Aaa, rüyamda seni gördüm ben. 🙈
Serum takılı oflaya puflaya kumandayı eline aldın, televizyonu açıyordun. 😂
Benim ne işim vardı orda bilmiyorum, sana teselli veriyordum.
Az kaldı, sabret falan diyordum. 🥰

Ya ne alemsin kilya. 😂
Aaa, rüyamda seni gördüm ben. 🙈
Serum takılı oflaya puflaya kumandayı eline aldın, televizyonu açıyordun. 😂
Benim ne işim vardı orda bilmiyorum, sana teselli veriyordum.
Az kaldı, sabret falan diyordum. 🥰
Kız olsaydı bebelerden birinin adını elmas yapardık 🤪🤪🤪 O kadar çok söylendim ki size kusura bakmayın kızlar valla rüyalarınıza girer oldum 😬😅 hakkınızı helal edin. Bende konuşmak istemiyorum böyle işte ne yapayım gündemim bu oldu 😬

Kız valla senden hızlı çıktılar hiç böyle hayal etmemiştim 😂😂 vallaa güler misin ağlar mısın haline haklısın sinir bozukluğu çok sana ayrı zor eşine ayrı zor ama 10 güncük demiş ama belli olmaz o iş bebeler sağlıklı olsunda bi komplikasyon olup korkarak ameliyata girmektense beklemek daha iyi kuzum ☺️

ZEYNEPP5555 ZEYNEPP5555 kuzumm iyi haberlerini bekliyoruz çıkınca yazz 🥰
Ciktım simdi kuzuu cok sukur bebegimiz iyi saglikli hamd olsun suyu gayet iyi dedi 6 ocaga da gun verdi😍corasprin kestik digerleri devam haftalik kontrol dedi nst de 20 25 sanci cikti cok onemsemedi simdilik aklima gelenler bunlar🥰

Kız valla senden hızlı çıktılar hiç böyle hayal etmemiştim 😂😂 vallaa güler misin ağlar mısın haline haklısın sinir bozukluğu çok sana ayrı zor eşine ayrı zor ama 10 güncük demiş ama belli olmaz o iş bebeler sağlıklı olsunda bi komplikasyon olup korkarak ameliyata girmektense beklemek daha iyi kuzum ☺️
Aynen öyle kafam rahat girmek istiyorum ameliyata. İnşallah sıkıntısız olur 🙂 Labellaaa Labellaaa senin gibi anahtarlık filan mı yapsam ya becerebilir miyim eşim de şimdi malzeme taşımaz ama 🙄

Ciktım simdi kuzuu cok sukur bebegimiz iyi saglikli hamd olsun suyu gayet iyi dedi 6 ocaga da gun verdi😍corasprin kestik digerleri devam haftalik kontrol dedi nst de 20 25 sanci cikti cok onemsemedi simdilik aklima gelenler bunlar🥰
Ayyy inanmıyorummmm 🙊 çok az kaldı kızzz ayy çok heyecanlı sağlıkla gelsin prensesss 🥰🧿🤲 kaç haftalık olcak o zaman ??

Maşallah kuzucuğa. 🥰
Ay günü bile belli olmuş. 😂
Hadi bakalım, sağlıkla gelsin inşallah canım. 🙏

X