2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Eki Görüntüle 2960451
Kızlar ayaklıkla deneyenelr var mı
Resmın tamamnmını almıyor bıraz kestım oyuzden ama ust kısmı onemlı olan
Bu sekılde oturdu ayaklıkla deneyen varsa yazabılır mı
Dogru mu yaptım katlanan kuvetın ayakları bu sekılde kalıyor
Ayy bebde bu orta sehpa mı ne diyorum o kadar küvetten uzagimm🤣🤣

Sorma valla😁 ya sizde gerginlik sinir varmı ben çok gerginim yaa. Aslında haksız şeyler değil ama geriliyorum yani bişeylere. Herkes benden çok alıngan hryheyleniyorum
Beni bu aralar biliyosunn hep alınganım😂ama bunun soyle bir etkisi var sizdede oylemi sinirlendikce yemege yoneldim tatli yiyorum ogle esimde surekli gun asiri sıkıntıdan mjtfakta buluyorm kendimi🙄

Kızlar İki gündür sarı akıntım vardı
Bugünde biraz koku geldi.
Birazda arada bel ağrım var onun haricinde birşeyim yok.idrar tahlili verdim..
Biraz enfeksiyon çıktı acil doktoru monurol şase 3g verdi.doktorumun sekreterine yazdım cvp bekliyorum Cvp gelmezse ne yapayım içeyim mi doktordan haber mi bekleyeyim..
Kullanan oldu mu hiç aranızda
ben kullandım canım enfeksiyon için çok iyi doktorum verdi bana da enfeksiyon daha tehlikeli

Kızlar İki gündür sarı akıntım vardı
Bugünde biraz koku geldi.
Birazda arada bel ağrım var onun haricinde birşeyim yok.idrar tahlili verdim..
Biraz enfeksiyon çıktı acil doktoru monurol şase 3g verdi.doktorumun sekreterine yazdım cvp bekliyorum Cvp gelmezse ne yapayım içeyim mi doktordan haber mi bekleyeyim..
Kullanan oldu mu hiç aranızda
Geçmiş olsun canım bende kullanmıştım hatta doktor tedbiren veriyorum bir içini temizlesin demişti az bir bakteri görüşmüştü. Bir zararı olacağını zannetmiyorum enfeksiyondan yana için rahat olur. Gece içmek iyi diyorlar tutabildiğimiz kadar içinde tut diye hemen idrara çıkma diye. Yalnız ishal yaptı bende bilgin olsun. Ben sevinmiştim gerçi kabızlık vardı öbür türlü de içim rahatlamıştı 😬

Geçmiş olsun canım bende kullanmıştım hatta doktor tedbiren veriyorum bir içini temizlesin demişti az bir bakteri görüşmüştü. Bir zararı olacağını zannetmiyorum enfeksiyondan yana için rahat olur. Gece içmek iyi diyorlar tutabildiğimiz kadar içinde tut diye hemen idrara çıkma diye. Yalnız ishal yaptı bende bilgin olsun. Ben sevinmiştim gerçi kabızlık vardı öbür türlü de içim rahatlamıştı 😬
Bak dogurupta yazma sakın dogurmadan yaz sende heyecanımıza heyercan katalım 🤣🤣🤣
Yaa ılk ben doguma giriyorum deyınce herkes sasırmustır hee hıc beklenmıyor bırde ılk
Keske ılk baskası dogursaydı bende gorseydım o heyecanı 🤣🤣🤣 o zaman ben cok gergındım cunku erkenden bıde dogurmak 😁
Neyse cok şükür şaka bı yana rabbım herkesı kurtarsın saglıkla 🤲

hayrunnisa85 hayrunnisa85 kuuzuu kızzz
Zeynepkamil hastanesınde bebek yogun bakımı kapalıymıs
Benım kızın yanındakı bebegın annesı gebelık zehırlenmesı gecırıyormus orda dogurmus
Bebeklerı almıyorlarmıs yogun bakıma
Ureyen mıkrop varmıs 😶🥺😕 Rabbım esırgesın hepımızı cocuklarımızı sevdıkleırmızı ümmeti Muhammedi 🤲
Etrafımızdakı şu mıkroplar vırusler bıtsın ınsallahhh Rabbımmm sen yarıdm et

Bak dogurupta yazma sakın dogurmadan yaz sende heyecanımıza heyercan katalım 🤣🤣🤣
Yaa ılk ben doguma giriyorum deyınce herkes sasırmustır hee hıc beklenmıyor bırde ılk
Keske ılk baskası dogursaydı bende gorseydım o heyecanı 🤣🤣🤣 o zaman ben cok gergındım cunku erkenden bıde dogurmak 😁
Neyse cok şükür şaka bı yana rabbım herkesı kurtarsın saglıkla 🤲
Amin yavrum 🤲🏻 Yazarım çok ani gelişmezse ay sancım var diye muayeneye götürdüklerinde dizlerim titremişti pek fena oldum korkudan 😅😂 alsınlar diye bekliyorum alırlarsa da kalbim dayanır mı bilmiyorum acayip heyecan basmıştı ama daha çok korkup içime kaçtım resmen 😬🥴 hemşire geldi diyor bir on gün daha dayan 😅🙂dedim sabah yalvarmayı düşünüyorum 😅🙄 dayan dayan diyor bir gün bile kar. Dedim benim dayanacak halim kalmadı. Ben dayansam babam aramış sabah eşimi yarın söyle ya alsınlar ya çıkarsınlar bu nedir perişan oldu diye benden için. Bizimkiler yapışacak doktorun yakasına al diye 😅

Amin yavrum 🤲🏻 Yazarım çok ani gelişmezse ay sancım var diye muayeneye götürdüklerinde dizlerim titremişti pek fena oldum korkudan 😅😂 alsınlar diye bekliyorum alırlarsa da kalbim dayanır mı bilmiyorum acayip heyecan basmıştı ama daha çok korkup içime kaçtım resmen 😬🥴 hemşire geldi diyor bir on gün daha dayan 😅🙂dedim sabah yalvarmayı düşünüyorum 😅🙄 dayan dayan diyor bir gün bile kar. Dedim benim dayanacak halim kalmadı. Ben dayansam babam aramış sabah eşimi yarın söyle ya alsınlar ya çıkarsınlar bu nedir perişan oldu diye benden için. Bizimkiler yapışacak doktorun yakasına al diye 😅
Benımkıler de oyle demıstı o zamanlar 🥺

Beni bu aralar biliyosunn hep alınganım😂ama bunun soyle bir etkisi var sizdede oylemi sinirlendikce yemege yoneldim tatli yiyorum ogle esimde surekli gun asiri sıkıntıdan mjtfakta buluyorm kendimi🙄
Benim o durum değişkrn bazen canım sıkkın olunca hiçbişe yiyesim gelmiyo bazen sinirden midem kazınıyo valla anlamadım bu işi. Gece 2 de kalkıp yemek yemelerim başladı bu ara mutfakta işte. İyice cinsleştik ha 🤣

Saol cnm..evet cnm gece yatmadan içeceğim minimum 4 saat mesanede kalması gerekiyor..
Yaaa bakalım bana etki edecek mi anladığım an muz yerim😅

Eki Görüntüle 2960376
Annelık ney di?
Kahvaltı yaparken bıle süt sagım zamanı geldiyse
O süt bı sekılde sagılmalı idi 🤭😀🥰🤲🧿
Hazır olun kızlar geliyor gelmekte olan günler 🤲😍🥰❤️😊
Su uyur anne uyumaz
Benım mınnak yavrum sımdılık evınde olamasa da anneesı gece nobetındedir kalkar o süt sagılır
Bır sonrakı gun İcin bebesıne hazır halde bırkılır
Cünkü bız anneyız 💪👶💁‍♀️🙆‍♀️
İki - iki buçuk saatte bir kalk süt sağ yürüyüş yap yat sonra tekrar aynı şekilde gün bize bu şekilde yetmiyor bebişler gelsin hiç yetmeyecek heralde 😂 onlar yanımıza gelsinde önemli olan o yinede herşey onlar için 🥰

Benim o durum değişkrn bazen canım sıkkın olunca hiçbişe yiyesim gelmiyo bazen sinirden midem kazınıyo valla anlamadım bu işi. Gece 2 de kalkıp yemek yemelerim başladı bu ara mutfakta işte. İyice cinsleştik ha 🤣
Valla bende anlamafm kendimi surekli abur cubur yerken buluyorum😂sonra birde gidip tartiliyorum hemen degisiyor sanki😂
Bergüzar korel donat gibi olmuş son zamanlar götmedinmi kız tansiyon bişe problemi de yokmuş benimsemişti de o halini 🤪
Nasil sismis valla bende mi boyle olucam aceba dedim bu kadar kilonun üstüne😂

X