2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Eskı adı = Elısa
Yenı adı = Eslem 🥰
Olsun kuzum ben bile arada Elısa dıe bahsediyorum esımde aynı sekılde birbirimizi uyarıyoruz sonra aylarca hep alıştık 🤭
Hatta ben bız nasıl alısıcaz yenı adına deyınce
Ablam mıllet kac yasında mahkemeye gidip degıstırıyor alısıyor sız nıe alısamayasınız dıo 🤣
Ay bende tam başka demişim Eslem kızımıza 🤗🙂

Kızlarrr bende cıktık kızımın yanından sımdı 🥰🤭 ılkkez gozlerı bu kadar acıp gozgoze temas kurduk kısakısa acardı önceden
Yavrumun gozlerı de ayrı guzel 😍🧿🤲 tam bakmaya calıstım hatta renklı gıbı ama degısır dıe ıcımden gectı
Sonea hemsure yanıma geldı sure hıttı dıe aldı yerıne koydu
Dedı kı gozlerı renklı galiba bende dedım bilmiyorum ama süt mavisi derler bızde degısır derler sız daha ıyı anlarsınız
Oda dedı yesıl olacak gıbı 😊❣️🧿.
Belkıde ordan da bı suprız renklı goz olabilirmiş 🤭
Dayılar teyzeler kuzenler hepsi renklı bızde belkı benzer dedım 😀❤️
Bırde mınnagım 40 gr almıs masallah kızıma azimlı
Bugun 13.gün dogum kılosuna gelmıs
1.960 gr
Dr u zaten 14. Gun en sonra dogum kılosuna gelmesı bekleniyor demıstı
Cok korkuyordum ulasamazsa dıe masallah sonunda ulastı
Allah ızın verırse az kaldı evıne gelecek benım melegımde 🤲❣️🧿👶
Boncuk gözlü olacak desene 😍 maşallah bıngıl bıngıl bıngıllansın pofidik poğaça olsun bacaklar 🙂🌸 yeni doğan bebeğin mavi olur derler döner derler ama ne zaman nasıl bilmiyorum. Eşimle bende yok ama ailede mavi de yeşil de var. Ben beklemiyorum pek esmerlik baskındır ama ayy sağlıkla doğsunlarda hele bir 🤲🏻

1 _ Derya
2 _ @tiny miracle hahaha senı buldum sonunda 🤣 etıkette yani 🙈
3 _ @RAAT
Hadııı masallahhh yok mu? Arttıırannn
Kilya Kilya Labellaaa Labellaaa ve zamanı gelenler
Heyecanla sızı bekliyoruz 🙆‍♀️😍
Kızlarnsıze bısey ıtıraf edeyım mı? 🙈
Dısarıda hastanede hıc hamıle gormek ıstemıyorum bakamıyorum bıle onlara içim bı tuhaf oluyor 🧟🙈
Ama sizleri hıc öyle gormuyroum
Sızınle farklı boyutta bagımız var
Etrafımda dıguracak kısıler var tanıdık
Durum paylasımlar yapıyorlar onlarada aynı hıssedıyrum bakmak ıstemıyorum
Elımde degil 😶🥺

Ama sızden gelecek en ufak haber İcin tetıkte beklıyorum 🤭❣️😊
Kımse yokken yanımda sız vardınız
Rabbım sızede ferahlık saglık afıyet veraın bebelerınıze saglıkla kavustursun ınsallahh 🤲
Sırada kim varr acabaaa ayy çok heyecanlıııııı 🥰🥰🥰 sabah da bizimle çalışan ustanın eşi doğum yaptı çook sancı çekmiş dil de bilmiyor kadın baya tedirgin olmuştur ya neyseki o da sağ salim kavuştu kızına 🤲 artık sırada kim var merakla bekliyorum 😅 ay ne güzel topik ardı ardına transferler şimdi ardı ardına doğumlar şükürler olsun bu günümüzeeee 🤲🥰🧿

Boncuk gözlü olacak desene 😍 maşallah bıngıl bıngıl bıngıllansın pofidik poğaça olsun bacaklar 🙂🌸 yeni doğan bebeğin mavi olur derler döner derler ama ne zaman nasıl bilmiyorum. Eşimle bende yok ama ailede mavi de yeşil de var. Ben beklemiyorum pek esmerlik baskındır ama ayy sağlıkla doğsunlarda hele bir 🤲🏻
Aynısını bende dedım hemsıreyee
Ama tabıı renklı göz de olursa ayrı bı olur gıbı nedense renklı goz merakı var bızım mılletteya 🤭😊

İyiyiz canlar çok şükür. Sabah 6 gibi namaz için uyandım, tuvalete gidene kadar altıma kaçırmışım gibi bir şey hissettim. Gittim ki su boşalıyor. Çamaşırım da pijamam da sırıl sıklam, gelmeye de devam ediyor. 2 saat daha devam etti bu şekilde. Namaz kılıp hemen duş aldım, eşimle doğruca zaten doğum yapacağım şehir hastanesinin kadın doğum aciline geldik. 2 cm de açılmam var. Bebeğin kilosu 3600 görünüyor. Normal olabilir dedi. Kendi doktorum yoktu bu arada, o sırada nöbetçi olan doktor baktı. Sonra ben kendi doktorumun çatı kemiğinde basıklık olduğu ve bebek iri olduğu için sezeryanı uygun gördüğünü söyledim. O zaman sezeryan yapalım dedi. Neyse sezeryana aldı. 3750 g doğdu bebiş. Bu arada 37+3 haftalıktı. Doktor da daha sonra iyi ki sezeryan yapmışız, bu bebek normal doğurulamazmış demiş 😃

Aynı babasına benziyor. Çok şükür atlattık bunu da. Bu arada hemen emdi bebişim. İki memeden de emdi doyuncaya kadar. Şükürler olsun. Darısı hepinizin başına 😍
Yaaa gözünüzaydınn kzuummm çok sevindimmmmm ❤️❤️❤️ Spinal mi genel mi oldun

Sırada kim varr acabaaa ayy çok heyecanlıııııı 🥰🥰🥰 sabah da bizimle çalışan ustanın eşi doğum yaptı çook sancı çekmiş dil de bilmiyor kadın baya tedirgin olmuştur ya neyseki o da sağ salim kavuştu kızına 🤲 artık sırada kim var merakla bekliyorum 😅 ay ne güzel topik ardı ardına transferler şimdi ardı ardına doğumlar şükürler olsun bu günümüzeeee 🤲🥰🧿
Ay annem bana biraz önce ne diyo. Kızım senin dudağın falan büyüdü değişti yüzün de değişti. Nasıl oldu yani noluyo öyle olunca. Doğum geldi demek oluyo dedi 🤣

İyiyiz canlar çok şükür. Sabah 6 gibi namaz için uyandım, tuvalete gidene kadar altıma kaçırmışım gibi bir şey hissettim. Gittim ki su boşalıyor. Çamaşırım da pijamam da sırıl sıklam, gelmeye de devam ediyor. 2 saat daha devam etti bu şekilde. Namaz kılıp hemen duş aldım, eşimle doğruca zaten doğum yapacağım şehir hastanesinin kadın doğum aciline geldik. 2 cm de açılmam var. Bebeğin kilosu 3600 görünüyor. Normal olabilir dedi. Kendi doktorum yoktu bu arada, o sırada nöbetçi olan doktor baktı. Sonra ben kendi doktorumun çatı kemiğinde basıklık olduğu ve bebek iri olduğu için sezeryanı uygun gördüğünü söyledim. O zaman sezeryan yapalım dedi. Neyse sezeryana aldı. 3750 g doğdu bebiş. Bu arada 37+3 haftalıktı. Doktor da daha sonra iyi ki sezeryan yapmışız, bu bebek normal doğurulamazmış demiş 😃

Aynı babasına benziyor. Çok şükür atlattık bunu da. Bu arada hemen emdi bebişim. İki memeden de emdi doyuncaya kadar. Şükürler olsun. Darısı hepinizin başına 😍
Çok şükür canım benim haydi gözünüz aydın Allah sağlıklı sıhhatli anankı babalı büyütsün inşallah darısı sağlıkla bizlere 🤗🤗🧿🧿🧿

Ay annem bana biraz önce ne diyo. Kızım senin dudağın falan büyüdü değişti yüzün de değişti. Nasıl oldu yani noluyo öyle olunca. Doğum geldi demek oluyo dedi 🤣
Yaa sabah esime demıstım
Dudaklarımın ici artık dısına cıkmıstı dıe 🤣
Bu arada benim dogum sonrası 5 kılom kaldı 😁
Oda suan gobeegımdekı şişlik bakalım 40 gun sonunda ne olucak 🤭 bu arada dudaklarım yerıne geldı 🤣

Yaa sabah esime demıstım
Dudaklarımın ici artık dısına cıkmıstı dıe 🤣
Bu arada benim dogum sonrası 5 kılom kaldı 😁
Oda suan gobeegımdekı şişlik bakalım 40 gun sonunda ne olucak 🤭 bu arada dudaklarım yerıne geldı 🤣
Ay benim dudaklarım büyük kalabilir büyük dudak iyidir 🤣🤣
O kilo da gider merak etme bak şiştim şiştim dedin hepsi gitmiş gördün mü

Aynısını bende dedım hemsıreyee
Ama tabıı renklı göz de olursa ayrı bı olur gıbı nedense renklı goz merakı var bızım mılletteya 🤭😊
Aynen öyle bir merak var 😬 erkekte sevmem aslında renkli göz böyle simsiyah olsa zeytin gözler olsa daha çok seviyorum açıkçası. Kızlarda güzel oluyor ama renkli gözler 🙂 Benimkilere bile diyorlar inşallah renkli olur diye baba tarafımda mavi-yeşil anne tarafımda yeşil renk yaygın baya.

Kızlarrr bende cıktık kızımın yanından sımdı 🥰🤭 ılkkez gozlerı bu kadar acıp gozgoze temas kurduk kısakısa acardı önceden
Yavrumun gozlerı de ayrı guzel 😍🧿🤲 tam bakmaya calıstım hatta renklı gıbı ama degısır dıe ıcımden gectı
Sonea hemsure yanıma geldı sure hıttı dıe aldı yerıne koydu
Dedı kı gozlerı renklı galiba bende dedım bilmiyorum ama süt mavisi derler bızde degısır derler sız daha ıyı anlarsınız
Oda dedı yesıl olacak gıbı 😊❣️🧿.
Belkıde ordan da bı suprız renklı goz olabilirmiş 🤭
Dayılar teyzeler kuzenler hepsi renklı bızde belkı benzer dedım 😀❤️
Bırde mınnagım 40 gr almıs masallah kızıma azimlı
Bugun 13.gün dogum kılosuna gelmıs
1.960 gr
Dr u zaten 14. Gun en sonra dogum kılosuna gelmesı bekleniyor demıstı
Cok korkuyordum ulasamazsa dıe masallah sonunda ulastı
Allah ızın verırse az kaldı evıne gelecek benım melegımde 🤲❣️🧿👶
Oyy oyy maşallah eslemimize büyüyor yavaş yavaş🥰🥰

Kızlar İki gündür sarı akıntım vardı
Bugünde biraz koku geldi.
Birazda arada bel ağrım var onun haricinde birşeyim yok.idrar tahlili verdim..
Biraz enfeksiyon çıktı acil doktoru monurol şase 3g verdi.doktorumun sekreterine yazdım cvp bekliyorum Cvp gelmezse ne yapayım içeyim mi doktordan haber mi bekleyeyim..
Kullanan oldu mu hiç aranızda

Eklentiler

• 80C578C5-65A8-4D09-ACBF-1B8522AD0F67.jpeg
    80C578C5-65A8-4D09-ACBF-1B8522AD0F67.jpeg
    26,8 KB · Görüntüleme: 39
Kızlar İki gündür sarı akıntım vardı
Bugünde biraz koku geldi.
Birazda arada bel ağrım var onun haricinde birşeyim yok.idrar tahlili verdim..
Biraz enfeksiyon çıktı acil doktoru monurol şase 3g verdi.doktorumun sekreterine yazdım cvp bekliyorum Cvp gelmezse ne yapayım içeyim mi doktordan haber mi bekleyeyim..
Kullanan oldu mu hiç aranızda
Acil dr un ne verdıyse onu kullan kuzum sonuçta hamıle oldugunu biliyor
Kullanmaman asıl sıkıntı bence

IMG_20211128_155328.jpg
Kızlar ayaklıkla deneyenelr var mı
Resmın tamamnmını almıyor bıraz kestım oyuzden ama ust kısmı onemlı olan
Bu sekılde oturdu ayaklıkla deneyen varsa yazabılır mı
Dogru mu yaptım katlanan kuvetın ayakları bu sekılde kalıyor

X