2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Buradakiler işte doktorum başka olunca yorumdan kaçınıyorlar bir bayan doktor var. Ona kalsam alırdı 🙂 işte kadınlar halden anlıyor yine de. Sancım çıkınca iyi iyi sende kurtul artık biz de dedi 😅😬 Magnezyum da uzun süreli kullanım önermiyorlar bir de yani hani böyle konuşunca doktor elbette benden çok çok çok iyi biliyordur. Kemik gelişimini olumsuz etkiliyormuş bebelerin. Bir de dün gece mesela kaşıntım çok oldu. Karaciğeri olumsuz etkiliyor ilaçlar yoruyor. Nereye gitsem bir şeye çarpıyorum.
Bnce magnezyuma daha fazla devam etmezler bana öyle geliyor dedigin gibi onlar daha iyi biliyor bakalim valla bir kendim icin heyecanliyim yarina bide senin icin😅

Senin yarın muayenen mi var kuzum. Hadi hayırlı haberlere inşallah 🤲🏻
Evet asıl kendi doktorum bu o yuzden heyecanliyim digero yok suyu az dedi yok bebek ileri dedi ben asil yarini dikkate alicam bakalim Allah tan hayirlisi insallah
Karışmasın kuzum öyle ileride derken kilo olarak yani organ potansiyeli için çok belirleyici değil
Hmm anladm kuzum

tupaaaaa tupaaaaa canim ne dedi doktorun ic dedi miii ilaci ?? Benimde 14 cikmisti enfeksiyon ama onemsemedi doktor, duruma gore olmadi bende icerim tek sase 😂
🤣🤣
bakterimi 14 çıkmıştı
Yok ya dönüş olmadı bende aramak istemedim tekrar..
Biraz okudum bazı doktorlar İlk 3 ayda vermiyorlar bol su öneriyorlar.Şuan da ağrım da yok yarını bekleyeceğim.yazarım sana da ama önemsemiyse doktorun demekki gerek yok içme kız 🤣

🤣🤣
bakterimi 14 çıkmıştı
Yok ya dönüş olmadı bende aramak istemedim tekrar..
Biraz okudum bazı doktorlar İlk 3 ayda vermiyorlar bol su öneriyorlar.Şuan da ağrım da yok yarını bekleyeceğim.yazarım sana da ama önemsemiyse doktorun demekki gerek yok içme kız 🤣
Bakteri mi bilmiorumda lokosit yazio iste 😂 dun agri olunca bende suphelendim idrar yolu die ama dedim ya onemsemedi sorun degil bu falan dedi 🤷🏻‍♀️ Bakalim ne dicek doktorun ama sen bol su ve o sicak su torbasini yap ayagina, ben de yapiyorum iltihap varsa die 😅

Bakteri mi bilmiorumda lokosit yazio iste 😂 dun agri olunca bende suphelendim idrar yolu die ama dedim ya onemsemedi sorun degil bu falan dedi 🤷🏻‍♀️ Bakalim ne dicek doktorun ama sen bol su ve o sicak su torbasini yap ayagina, ben de yapiyorum iltihap varsa die 😅
Kuzum benimde lökositim yüksek çıkıyordu tabi bununla beraber crp değeride az birşey yüksekti doktorum enfeksiyona yönlendirmişti enfeksiyon doktoru artık crpyi lökositi unutuyosun demişti bana bence çok yüksek olmadığı müddetçe önemsemiyorlar tabiki yinede doktorunla görüş ☺️

Kuzum benimde lökositim yüksek çıkıyordu tabi bununla beraber crp değeride az birşey yüksekti doktorum enfeksiyona yönlendirmişti enfeksiyon doktoru artık crpyi lökositi unutuyosun demişti bana bence çok yüksek olmadığı müddetçe önemsemiyorlar tabiki yinede doktorunla görüş ☺️
Kuzummm taze anneee minnoslarin nasill ondan bahset sen 😍😍 crp falan cikmadi bi lokosit iste ama dedim ya dun de agriyla gittim onemsemedi hic degerleri 🤷🏻‍♀️😂

Kuzummm taze anneee minnoslarin nasill ondan bahset sen 😍😍 crp falan cikmadi bi lokosit iste ama dedim ya dun de agriyla gittim onemsemedi hic degerleri 🤷🏻‍♀️😂
Minnoşlarım iyiler kuzum çok şükür 🤲🏻 Şimdiden şikayet almaya başladım 😂 çok asabiymiş orayı inletiyormuş kardeşinide kendine uyduruyormuş 😂😂😂 bir sıkıntı olsaydı muhakkak söylerdi o yüzden hiç kafana takıp kurma ☺️

Minnoşlarım iyiler kuzum çok şükür 🤲🏻 Şimdiden şikayet almaya başladım 😂 çok asabiymiş orayı inletiyormuş kardeşinide kendine uyduruyormuş 😂😂😂 bir sıkıntı olsaydı muhakkak söylerdi o yüzden hiç kafana takıp kurma ☺️
Oyyy cadilaraa bak sennnn 😍😍😍 masallah onlaraa annesiii yaa 🥰🧿 sen iyimisin sez agrisi falan oldu mu, emziriyormusun napiosun cikartcaklar mi bebeleri insallah yakin zamanda ??? İyi ol ❤️

X