2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Aynenn kuzumm dert etmıyroum yani o kadsr sey arası hıc dusunmemıstım bıle
Sabah baktım tartıda
Ama ablam felan dıyordu
Derya bacakalrın ınceldı demekkı ödemmıs sende kı dıe
Hadı bebelerınız de gelaın saglıcakla da daha ıyı kım verdı ne yaptı konusurz 🤣🤣🤣
İnşallah sağlıkla o günlere ulaşalım. O günler sanki bir aylık hamile imiş gibi uzak gelmeye başladı günler çok ağır ilerliyor😑

Topikimizin güzel öğretmenlerinin öğretmenlr gününü kutlarım 🤗
Bunun dışında evlatlarının ilk öğretmenleri olarak bizlerin de öğretmenler gününü kutlarım 😊
💐💐💐💐💐💐💐
Teşekkürler cnm benim😍🙏🏼
Bazen inanamıyorum ben hamileyimİyim,karnım mı şişecek anne mi olacağım🥰eşim bile diyor seni karnı burnunda hayal edemiyorum 🤭
İnşallah hayırlı evlatlar yetiştirmek nasip olur hepimize🙏🏼🙏🏼

Teşekkürler cnm benim😍🙏🏼
Bazen inanamıyorum ben hamileyimİyim,karnım mı şişecek anne mi olacağım🥰eşim bile diyor seni karnı burnunda hayal edemiyorum 🤭
Öyle bir geciyor ki zaman bakma simdi biz sabırsızlanıyoruz sona geldik zaman gecmiyor diye yoksa hafta hafta bi bakiyosun ki cıkıvermis göbüs😍Allah ım hepimize sag salim kavusmayı nasip etsin insallah

Teşekkürler cnm benim😍🙏🏼
Aminn inşallahhh canım 🤲🏻🤲🏻
Günden güne o karnın büyüdüğüne şahit olmak okadar güzel ki. Şaşkınlık ve heyecanla geçirdiğimiz dönemlerdi bizim de. Eşim Bi akşam gelirdi işten sen anlamıyorsun bazı günler birden büyüyor yine büyümüş derdi sizin de öyle olacak inşallah 🤗🤲🏻
Şimdi uzun süre takip etmiyordum dün akşam ayna karşısında geçtim atmak isterdim ama atamam 🙈
İkiz hamile göbeklerine bakardım yok artık derdim aynen öyle benden iki adım önde, sadece göbek olduğu için çok enteresan duruyor 😁😁

Ben sürekli tartılıyorum canım, ne verdim ne aldım.
Aynıyım. 🥰
Midem de bulanmıyo, lekelenme de yok.
Doktora gidip bebeği görmesem hamile olduğuma kimse inanmaz. 🙈
Sadece kanama alanı korkutuyo işte, hala yatıyorum.
Yaa ne güzel işte😍
Ohh be güzel mide ile alakalı sorununun olmaması🙏🏼
Cnm kanama alanı kapanmamışmıydı senin..
3 ay dolana kadar eve göndermiyor annem,bu çocuk kolay olmadı diyor,hiç birşey de yaptırmıyor.iyice tembelleşicem diyorum Eve gitsem biraz ayaklanırdım ama bir haftadır biraz daha iyi olmaya başladım 1 haftaya toparlasam eve geçeceğim inşallah🙏🏼

İnşallah sağlıkla o günlere ulaşalım. O günler sanki bir aylık hamile imiş gibi uzak gelmeye başladı günler çok ağır ilerliyor😑
Oyyoyyy gelıyorr merak etme sonra benım gıbı küt dıe alıyoruz derler şok a gırersın yeterkı saglık sorunu olmasın 🥰🤲🧿 kılolalrı felan da ıyı alır gıdersın evıne allahın ıznı ıle🤲

Kızz hıc bısey yapmadım kı ödemmiş onlar foss gıttı bırde cok yemeye meyıllı degılım sut omsun dıe corba komposto o kadar hafıf kahvaltı 😅
Hatta bıraz evel tartıldım esım gıttıkten sınra yatmıstım kalktım daha da az geldı 😀 hadı eskı kıyafetlerıme gırersem bana da motıve olur 😂 bı karnım şiş ama hergecen gun iniyor dert etmeyın hepsı gıdıyor yanı sezaryen olmasa normal olsaydı daha da gıderdı olsun saglık olsun cok şükür bugunumuze

Uyku düzenimi bozdum yaa sabaha kadar uyumadım, yeni uyandım 😒 Günaydın kızlarım 🌸

37. Haftaya girmiş bulunmaktayım 🙏🏻 rabbim utandırmasın. Yogaya başlıyorum tekrar son 4 hafta diyelim ne yaparsam kar kalacak gibi.

Kilolar verilir yahu ayakta koşturmacayla geçecek günlerimiz daha yeni başlayacak takılmayın onlara 💃💃💃 zaten bu günleri beklemedik mi 🙏🏻

Gunaydın kızlar
Biliyorum kılo problemı sızde yok 🤣
Fit grupta bı ben cürük elma 🤣🤣🤣
Sımdı tartıldım da hamıle kaldıgım kılo ıle sımdı kı kılo arasında 6 kg fazlalığım var 😅
Ama karnım 4.5 aylık gıbu şiş şuanda zamanla gececk tır daha erken bılıyorum 😊
Korse de aldım gunde yarımnsaat 40 dk kadar takıyrum dikişler im tamamen ıyılesse tam takıcam da
Oyle onuda yazayım atlamayayım dedım 😂
Günaydın canım masallah baya iyi gidiyorsun 🧿🥰

Ben 37. Haftaya +13 kg ile giriş yapıyorum ama anlamadım bu 13 kilo neremde sadece bi tık karnım var geri kalan her yerim aynı 😅

Oyyoyyy gelıyorr merak etme sonra benım gıbı küt dıe alıyoruz derler şok a gırersın yeterkı saglık sorunu olmasın 🥰🤲🧿 kılolalrı felan da ıyı alır gıdersın evıne allahın ıznı ıle🤲
Valla doktorum geldi az önce. Dedim beni salmayacak mısınız evde ne yapcan doğurunca zaten çıkamayacaksın dedi. Sanki tatildeyim şu an 😅 ay dedim ev gibisi yok. Tatilde bile bu kadar süre kalamam ben🥴 cidden öyle bir yere gideriz beş gündür max. Sonra evimi yatağımı banyomu yayılmayı özlerim. Ne zaman doğuracağım peki dedim. İlk hedef 36 güldü belki 37 dedi benim gözler açıldı. Pek zannetmiyorum da dedi bir 36 yı görelim. Burada haftamı da küçük çıkarıyorlar iki gün 😅 34+6 gözüküyorum 😑 36+0 da alsa bile çok var diyorum tabii bakalım bir saatte bile olaylar pek değişiyor 😅 hop diye alıyoruz diyebilirler. Cildiyeye saat bir de randevum var bakalım ne diyecek 🙄 beni polikliniğe çağırmışlar bu kez 🙄

Kuzucummm ❤️ Dün 2 posta misafirim vardı biri bebekli arkadasım sabahtan aksam 10 a kadar bendeydi kendi filmimin fragmanını izledim bi tık arkasından 10da diğer 5 aylık hamile arkadasım geldi eşiyle 2 ye kadar da onlar bendeydi o da bende kendi fragmanını izlemiştir 😅derken telefonu elime bile alamadım 😅 dün akşam da bebek arabasını çıkardık kutudan onu denedik arkadaslarla. Baya zor alışılıyor kızlar deneyin sürekli krizlere girdk gülmekten arkadaslarla 😅 bir yaptıgmızı 2. Kez asla yapamadık sonra yavas yavas ezberledık doğumdan sonraya aklımızda kalır umarım. Eşim diyor bebek arabasını kapatmadan birimiz eve yürüyerek döneriz 😅

X