2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Gezmeye gideceksin gibi düşün değişiklik olacak

Hadi bakalim canim yaa az kaldii bir hafta bilemedin iki insallah saglikla gelsinler zordur eminimki amaa guzel gunler yakin

Enee yorucu bi gun olmustur yaa bebek arabasi olayi sikinti bize de anlatti anlamadim nasildi falan diorum dedi en son siz gelin hizli bi egitim Verelim cunki arabaya duzgun baglama konusu vs onemli. Onu da deneyin kuzum arabaya emniyet kemeriyle nasil baglancak falan

Ewet haklısın kuzum anlıyorum ama bı bakmıssın kucagına vermısler ınsallah bunların mukafatını alıcaksın hıc merak etme
Bak bende halen gıdıyroum hastanelere bebegım orda sızın gıbı beklıyroum günümü saglıkla kavusalım

Gezmeye gideceksin gibi düşün değişiklik olacak
Yavrum vücudumda zehir dolaşıyor sanki çürümüş hissediyorum kendimi. Cildimde morluklar oluştu ve morlukların rengi bile değişik mor değil siyah siyah. Kanım ne halde demek ki. Ciddi kötüyüm. Kendimi tanıyamıyorum

Ah kuzum 40 haftada doğup kalanlarda oluyor o iş biraz da nasip bebeklerin potansiyeli ile ilgili inşallah ben yatıyorum yavrularım yatmaz hep beraber evimize gideriz hayırlı şekilde

Evett gerçekten çook kafa karıstırıcı onu da deneyelim bak denemedik

Yaa oyle düsünme oksapardan dolayı oluyor gecenlerde demistim ya bacagim sisti cok fena diye inan öyle bir morarma görmemistim siyah gibi sonra geciyor inan hepsi gececek cok az kaldi

Öyle bir geciyor ki zaman bakma simdi biz sabırsızlanıyoruz sona geldik zaman gecmiyor diye yoksa hafta hafta bi bakiyosun ki cıkıvermis göbüsAllah ım hepimize sag salim kavusmayı nasip etsin insallah
Aynen öyle oluyor.. bir yandan diyorum çabucak geçsin sağ Salim kucağıma alayım.bir yanımda zaman geçmesin hamileliğimi doya doya geçireyim Amin cnm inşallah

Yaa oyle düsünme oksapardan dolayı oluyor gecenlerde demistim ya bacagim sisti cok fena diye inan öyle bir morarma görmemistim siyah gibi sonra geciyor inan hepsi gececek cok az kaldi
Daha önce hiç olmamıştı kuzum yeni çıktı değişik değişik. Hayırlısı bakalım sabır göstermek dışında başka çarem yok ki. Dua ediyorum Rabbim kolaylaştırsın diye

Deme öyle yavrum biz 9 aydır kan sulandırıcı kullanıyoruz azıcık Bi yere çarpıyoz Bi yerimizi kapkara olmuş unutup sonradan görüp korkuyorum bile. Zehir olurmu sulandıkça temizleniyo kanın öylr düşünme bak. Öyle olsa bebeklerin nasıl dururdu senle

Ya bende arada bakıyorum şuan belli olmuyor zaten tedaviden hafif göbek kalmıştı bende,bir aya bariz bir şekilde çıkar herhalde
Kız niye atmıyorsun alem bir ikiz göbek görsün

Ya bende arada bakıyorum şuan belli olmuyor zaten tedaviden hafif göbek kalmıştı bende,bir aya bariz bir şekilde çıkar herhalde
Kız niye atmıyorsun alem bir ikiz göbek görsün
Utanırım kapalı değil açık
Tedaviden hanginizde kalmadı ki o göbek haftan kaç senin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…